Kategoriler
Alfa Romeo Yol Yardım

Alfa Romeo Yol Yardım

Alfa Romeo Yol Yardım Çekiçi Hizmetleri Alfa Romeo 7/24 Yol Yardımı
Lisanslı hizmeti sağlayıcılarından sunulan çekme talepleri.
Aracınızın arızalanmasıyla bağlantılı arızi veya dolaylı hasarlar ve / veya ücretler. Bazı örnekler arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, zaman kaybı ve rahatsızlık yer alabilir; aracınızın kullanımının kaybı; kiralık araç giderleri; yakıt maliyeti; telefon, seyahat, yemek ve / veya konaklama giderleri; kişisel veya ticari mülkiyet kaybı; işle ilgili gelir kaybı.

Kilometre sayacı değiştirilmiş herhangi bir araç
Kapalı aracınızın rutin bakım için bir bayiye çekilmesi.
Asfaltlı yoldan 10 metre mesafede bulunan kapalı araçlar için vinçle kaldırma sağlanır. İlave vinç ile kaldırma gerekliyse, bunun maliyeti kapsanan aracın sürücüsü tarafından karşılanmalıdır.

Yedek Anahtar Çilingir Hizmeti


Kilitleme hizmeti, yedek anahtarların maliyetini içermez (gerekirse).2012 model yılı ve öncesinde Ek Çekme Yardımı Hariç Tutma:Tipik olarak araç sigortanız tarafından kapsanaçak çekme talepleri (kazayla ilgili talepler gibi)


Yakıt teslimi +
Patlak lastik değişimi +
Çekme Yardımı programının bir parçası olmasa da, rekabetçi hizmetlerle bu hizmetlerle ilgili yardım ayarlamak için ücretsiz telefon numarasına başvurabilirsiniz.


ACİL YOK? SORUN DEĞİL. HER ZAMAN YARDIM ETMEK İÇİN BURADAYIZ.
Yol yardımı Mopar’ın birçok yolundan biridir®senin için burada. Mopar Araç Koruması ile sertifikalı, fabrikada eğitilmiş teknisyenlere, orijinal Mopar parçalarına ve servisine ve en önemlisi gönül rahatlığına erişebilirsiniz.

Alfa Romeo Oto Çekiçi Müşteri Yardımı aşağıdaki faydaları içerir
Teknik yardım (araç hareketsizliğinin mekanik sorunlardan kaynaklandığı durumlarda)

Alfa Romeo Yol Yardım Lastik Tamiri, Yakıt Bitmesi Hizmetleri


Teknik olmayan yardım (patlak lastik, yakıt
bitmesi
vb. Durumlarda) • Kilitleme yardımı çıkışlar ve kayıp anahtarlar
Alfa Romeo’nuzla birlikte seyahat ederken yardım
Evdeki acil durumlarla ilgili yardım

Hayat sürprizlerle dolu. Bazıları iyidir, diğerleri biraz düz olabilir – bir çivi ona girince lastiğiniz gibi veya çamurluğunuzdaki hiçbir yerden çıkan çamurdan göçük gibi.

Mopar ® olarak anlıyoruz. Bu nedenle Yol Yardımı’na ihtiyacınız varsa yardım için aşağıdaki numaralardan birini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ekiplerimiz günün 24 saati sizin için burada, haftanın 7 günü 24 saat telefon numaralı telefondan bizi arayın.

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya bayisine Alfa Romeo Yol Yardım

çekmeyi ve tüm araçlar için patlak lastiği, kilitleme ve yakıt dağıtım hizmetini içeren tam Yol Yardımı sunar. Kapsam şartları değişiklik gösterir.

24 Saat Oto Çekme Yardımı, en yakın Alfa Romeo stüdyosuna takviye marşlarını veya düz yataklı çekmeyi kapsar ve kilometre ne olursa olsun, aracın üreticisinin hizmet tarihinden itibaren 4 yıllık temel garanti süresi boyunca geçerlidir.

Aracınızın daha uzun bir garantisi veya 7 yıl veya 70.000 km sınırlı güç aktarma organı garantisi gibi ek bileşen kapsamı varsa, garanti edilebilir bir bileşen üzerinde 24 saat Çekme Yardımı da sağlanır.

Ayrıca, Mopar® Araç Koruma programımız aracılığıyla sunulan belirli Genişletilmiş Hizmet Sözleşmesi Politikalarını satın aldıysanız , bu planlar aracılığıyla sunulan garanti edilebilir bileşenler için ek bir kapsam düzeyi sağlar.

Daha fazla bilgi için lütfen Alfa Romeo ile iletişime geçin. Daha fazla bilgi için bu sitenin Mopar® Araç Koruma programı bölümünü de ziyaret edebilirsiniz .

Alfa Romeo oto çekiçi hizmetleri Alfa Romeo oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir