Kategoriler
Alpine Yol Yardım

Alpine Yol Yardım

Alpine Yol Yardım kenarında acil bir durum her zaman ve anlamlı bir uyarı olmaksızın her zaman olabilir. Tam olarak, Ön Menzil toplulukları aracılığıyla bir yolculuğa çıkarken aracınıza ne olacağını tahmin edemediğiniz için her durumda size yardımcı olmak için çalışır ; alpine yol yardımı çağrınıza yanıt vermemizi bekliyorsunuz .

Daha önce detaylandırdığımız gibi, yol kenarında durmak doğal olarak tehlikelidir ve nereye çekmeye zorlandığınıza bağlı olarak, ihtiyacınız yoksa aracınızdan çıkmayı düşünecek bir yer bile değildir.

Bununla birlikte, hizmet verdiğimiz yolları nereden çekmeniz gerektiğine bakılmaksızın, durdurulan aracınızın görünürlüğünü artırarak veya temel kendi kendine kurtarma işlemini gerçekleştirerek kendi güvenliğinizi artırabilirsiniz.

Tabii ki bulabileceğiniz her şeyi alamazsınız. Depolama alanınız sınırlıysa, temel bir yol kenarı acil durum kiti en az aşağıdaki öğeleri içermelidir:

Otomotiv Yangın Söndürücü. Bir araç yangını, mümkünse hemen söndürülmesi gereken bir şeydir. Yangın söndürücü olmadan hiç şansınız yoktur.

Alpine Yol Yardım Satış Hizmeti


Bir Uyarı Işığı, Yansıtıcı Üçgenler ve / veya Yol İşaretleri. Özellikle yerel yollarımızda, kıvrımları, dönüşleri ve yükseklik değişimleri ile, yaklaşan trafiği verebilmek için aracınızın tanıtılması için biraz kurşun süresi verebilmek,

yol yardımı için herkesin güvenliği için çok önemlidir.
Yedek Anahtarı. Neredeyse her araç bu araçlarla birlikte geldi, ancak kullanılmış bir araç satın aldıysanız, bu araçlara ve kullanıcı el kitabının olması gerektiğini söylediği yerde tam yedek veya poli yedek lastik olup olmadığını kontrol ettiniz mi?

Lastik Tamir Yardım Hizmeti

Köpük Lastik Mastik / 12V Taşınabilir Hava Kompresörü. Bir yerde yedek bir lastiğiniz olduğunu biliyor olabilirsiniz, ancak en son ne zaman basıncını kontrol ettiniz? Üflemeli bir lastiği sadece yedek parçanızın da söndürüldüğünü bulmak için kendiniz kullanabileceğinizi düşünmekten daha düşük bir his yoktur.

Küçük delikler veya basınç kaybı için, bir köpük lastik sızdırmazlık maddesi, aracınızı hızlı bir şekilde tekrar yola sokabilir ve genellikle daha kalıcı bir düzeltme elde etmek için yeterince uzun süre dayanabilir.

Alpine Yol Yardım Lastik Hizmeti

Birçok lastik mağazasının köpüklü lastiğinizi düzeltmeyi reddedeceği konusunda uyarınız. Alpine Towing and Recovery mevcut ve gelecekteki müşterileri için var. İster Cephe Serisinde yaşıyor olun, isterse sadece içinden geçiyor olun, yol kenarındaki servisimiz araç sorununuzu hızlı ve profesyonel bir şekilde ele alacak

alpine oto çekiçi hizmetleri alpine oto lastik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir