Kategoriler
Altıeylül Balıkesir

Altıeylül Oto Çekici

En iyi yol yardımı nedir? Altıeylül Oto Çekici. Farklı sigortacılar, sağladıkları her politika düzeyinde farklı seviyelerde yol yardımı sunar. Bu, sizin için en iyi yol yardımının, karşılayabileceğiniz bir bütçeyle ihtiyacınız olan şeyleri karşılayan yol yardımı olduğu anlamına gelir.

Altıeylül Oto Çekici

Çünkü araştırmanız sırasında göz önünde bulundurmak isteyebileceğiniz bazı şeyler şunlardır:

Kurtarma sınırları – Bazı politikalar, sizi yerel bir garaja götürmekten sizi seçtiğiniz bir varış noktasına götürmeye kadar değişen farklı kurtarma düzeyleri sunar. Çoğu, daha yüksek kapsamda yolculuk devam seçeneklerini içerecektir.

Çağrı sınırları – Bazı sigortacılar ve bazı politikalar, bir yıl içinde yapabileceğiniz yol kenarı yardım çağrılarının sayısına kısıtlamalar getirebilir. Ekstra çağrıların verebileceği gönül rahatlığını tercih ediyorsanız, bu araştırılması gereken bir şey olabilir.

Evden uzaklık – Çoğu sigorta için, yol yardımı yalnızca evden en azından belirli bir uzaklıkta olduğunuzda devreye girer. Bireysel sigortacınıza danışmanız gerekecek, ancak her zaman bu limitleri bilmeye değer.

Araba yaş sınırı – Bazı sigortacıların aracınızın kapsanması için maksimum araba yaşı vardır. Bunun yaygın bir örneği 10 yıldır. Bu genellikle, maksimum sayıda belirtme çizgisine sahip bir poliçe gibi daha düşük seviyeli teminatta daha ucuz primlere izin vermek içindir.

Araba ve konaklama kiralama – Yol yardımı söz konusu olduğunda, bazı politikalar. Sizi eve götürmek için alternatif ulaşım veya kiralık araba gibi şeyleri. Veya arabanız garajdayken nereye gitmeniz gerektiğini de içerir. Ayrıca, arabanızın bozulması nedeniyle mahsur kalırsanız, bir gecelik konaklama da sunabilirler.

En ucuz yol yardımı kimde var?

Yol yardımı söz konusu olduğunda, tedarikçileri çeşitli müşteri gereksinimlerine uyacak bir dizi politika sunacaktır çünkü en ucuz poliçe her zaman en iyi teminat değildir. Sizin için en iyi değeri olan poliçeyi aramalısınız. Altıeylül Oto Çekici Yol yardımı da dahil olmak üzere arıza kapağımıza göz atın.

Hareket Halinde Yardım.

Yolda her şey olur. Düz lastiklerden arızalara kadar her şeye hazırlıklı olmak en iyisidir. Altıeylül Oto Çekici olarak, Altıeylül’e güvenin. “İşaret ve Sürüş” hizmeti aracılığıyla aşağıdaki Yol Kenarı Yardımı * paketlerini sunmaktan gurur duyuyoruz:

  • Temel paket. Bu paket, 15 mile kadar çekme, yakıt ikmali, lokavt. Takviye, patlak lastikler ve üyelik indirimleri içerir.
  • Artı Paketi. Bu, Temel Paket içerisindeki her şeyin yanı sıra 100 mile kadar çekme. Ama seyahat kesintisi kapsamı, adım adım yol tarifleri, yolculuk öncesi harita yönlendirmesi ve acil durum mesajlarını içerir.

Yol Yardımı ile direksiyon başında asla yalnız olmayacaksınız. Nasıl kaydolabileceğinizi öğrenmek için bugün bizim ile iletişime geçin.

Hizmetler, Müttefik bir haneden herhangi bir yolcuyla. Ama (sigortalılar ve ev içi akrabalar) herhangi bir aracı sürerken geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir