Kategoriler
Amasra Bartın

Amasra Oto Çekici

Planınızdaki Amasra Oto Çekici Yol Yardımı, bir eklenti teminatıdır ve araç arızalandığında en güvendiğiniz müttefikiniz olarak hareket eder. Diğer bir deyişle, Amasra Oto Çekici YOL YARDIMI Kapsamı, yolculuğun ortasında arabanız bozulduğunda sizi mahsur bıraktığında profesyonel bir teknisyenin kurtarmaya gelmesi anlamına gelir.

Amasra Oto Çekici

 Neredeyse her otomobil sigortası poliçesinde ek bir teminat olarak gelir ve aşağıdakiler gibi bir dizi faydaya sahiptir:

1.  Küçük onarımlar : Küçük bir sorun olması durumunda, müşteriye bir telefon görüşmesi ile yardımcı olur. Bazen küçük aksaklıklar aracın durmasına neden olur ama uygun şekilde yönlendirilirse sürücünün kendisi tarafından halleder.

2.  Amasra Oto Çekici hizmeti: Herhangi bir mekanik veya elektriksel arıza nedeniyle veya bir kaza durumunda. Araç hareketsiz hale gelir ve yerinde onarılamazsa. Aracın en yakın garaja çekilmesi için uygun düzenlemeler yapar. Servis.

3.  Akü arızası : Aracın yıkılmış bir akü nedeniyle hareketsiz hale gelmesi ve takviye gerektirmesi durumunda, uygun araçlarla motorlu taşıtı çalıştırması için bir teknisyen gönderir.

4.  Düz Lastik : Lastik patlarsa ve değiştiremezseniz veya yedek lastiğiniz yoksa. Patlak lastiği değiştirmek için bulunduğunuz yere bir tamirci gönderilecektir. 

5.  Yedek anahtarlar : Diğer bir yaygın sorun, sürücünün anahtarı kaybetmesi veya anahtarın çalışmamasıdır. Bu durumlarda da servis sağlayıcı ikamet ettiğiniz yere bir kişi gönderecek. Anahtarları sizin için alacaktır.

6.  Yakıt dağıtımı : Yakıtınız bittiğinde paniğe kapılmayın. Yol Yardımı Sigortası yardımınıza gelecek. Akaryakıt noktaya teslim edilecek, ancak bunun için ödeme yapılması gerekecek.

7.  Konaklama düzenlemesi : Çünkü araç sahibi, aracın tamir edildiği garajın yakınında konaklama istiyorsa sigorta şirketi tarafından düzenlemeler yapılır.

8.  Seyahat düzenlemesi / Taksi hizmeti: Sigortalı araç tamir edilirken sigortalı. Ofisine / evine taksi hizmetlerinden yararlanabilir. Ancak bu tesis, yalnızca bir varış noktasına sağlanmıştır.

Ayrıca nasıl çalıştığını anlayalım

Aracın yaşı, işe gidip gelme aralığı ve rahatlık gibi koşullar uygunsa. Bu poliçe Eklentisinin sigorta teminatına sahip olması. Size büyük miktarda servis ücreti kazandıracağı için oldukça faydalıdır. Genellikle  yol yardımı hizmetleri mal  bağlı olarak  yol yardımı planları. Kapsadığı coğrafi alanın gerekli hizmetlerin sayısını ve boyutunu kapatma için tek dolaş.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki bilgiler yalnızca açıklama amaçlıdır. Daha fazla ayrıntı için, satışlara devam etmeden önce lütfen politika ifadelerine ve prospektüse bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir