Kategoriler
Anadol Yol Yardım

Anadol Oto Yol Yardım

Anadol Oto Yol Yardım Türkiye’nin yüksek hacimli hem ulusal hem de gelen yol yardımı işi ulusal yedek otomobil sağlayıcılarından ayrıcalıklı hizmet kalitesi sağlar.

müşteri sadakat programları ile sigorta şirketleri, yardım şirketleri, otomobil üreticileri ve şirketler için kişiye özel araç destek çözümleri sunmaktadır.

Anadol Türkiye, 4.000’in üzerinde garaja, çekici şirketlere, yol teknisyenlerine, gümrükleme ofislerine, yedek parça tedarikçilerine ve benzerlerine sahip olan, ulusun en kapsamlı ve en güncel yol yardımı sağlayıcı ağlarından birine sahiptir.

Türkiye’nin en uzak noktalarını 7 gün 24 saat nüfuslu kentsel alanlarda önemli bir yoğunlukla kapsayan Anadol Türkiye’nin ağı, müşterilerin sürücüler için aerodinamik, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli mobilite çözümleri sunmada kullanabilecekleri güçlü bir araçtır.

Yol yardımı bölümümüz,

20’den fazla araç uzmanından ve yardım, otomobil ve onarım endüstrilerinde önemli geçmiş deneyimlere sahip vaka yöneticilerinden oluşmaktadır. Bu son derece nitelikli ekip otomobil fonksiyonları, sağlayıcı kaynakları, sürücü ruhu ve ilgili tüm yerel düzenlemeler konusunda derin bir bilgi birikimine sahiptir.

Anadol Türkiye’nin yüksek yol yardımı iş hacminin sağladığı ilave fayda ile Anadol Turkey, sağlayıcılarıyla özel fiyatlandırma anlaşmaları yapmıştır. Son teknoloji BT altyapısı ve yol kenarı bölümümüzün teknik özellikleri ile birleştiğinde, yol kenarı hizmetlerimiz, sürücüler için sorunsuz mobilite çözümleri sunarken etkileyici yanıt süreleri ve ödeme yapanlar için düşük talep maliyetleri sağlar.


Anadol Oto Yol Yardım Hizmeti


Anadol Türkiye, yolda yardım teknik bir zorluk yaşadıklarında sürücülere hızlı ve güvenilir yol kenarı hizmetleri sunuyor. Yol kenarındaki hizmetin amacı, teknik sorunu çok kısa bir sürede yerinde çözerek, ödeyenin onarım maliyetlerini azaltarak ve sürücünün hareketliliğini sağlayarak sürücü ve sigortacı için en hızlı ve en uygun çözümü sunmaktır. mümkün olduğunca çabuk ve baş ağrısız.

Anadol Çekme Hizmetleri


Ülke çapındaki Oto Çekme Ağımızla, hasarlı / arızalı araçları hızlı bir şekilde en yakın yetkili servise çekebiliyoruz.
Kıtalararası Türkiye, Rusya’dan sonra Avrupa’nın ikinci büyük ülkesi ve Türkiye’deki karayolu altyapısı Batı Avrupa kadar gelişmiş değil. Ülke, turistik ve büyük şehirlerde ve doğu kesiminde zorlu dağlık bölgelerde önemli bir nüfus ve trafik yoğunluğuna sahiptir. Anadol Türkiye’nin, hem kentsel alanları hem de ülkenin en uzak köşelerini kapsayan 4.000’den fazla araç yardım ortağı bulunmaktadır. Bir kaza veya kesinti durumunda, karaya oturan araç Anadol Türkiye tarafından en yakın uygun tesise hızla çekilir. Her türlü çekme ihtiyacı için Anadol Türkiye, basit, hızlı ve uygun maliyetli bir çözüme sahiptir.

Anadol Oto Yol Yardım Yedek Araç Servisi


Araç onarım süresi boyunca veya toplam kayıp durumunda Anadol Türkiye, sürücüler için hızlı bir şekilde yedek arabalar düzenler. Genellikle göz ardı edildiği için, yedek arabaların hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlanması yardım şirketleri, sigortacılar ve üreticiler için büyük önem taşımaktadır ve müşteri memnuniyeti ve memnuniyetsizliğinin en büyük tetikleyicilerinden biridir.

Ulusal bir tatil sırasında uzak bir bölgede veya yoğun saatlerde İstanbul gibi bir megakentte yedek araçların zamanında ve tutarlı bir şekilde sağlanması kolay bir iş değildir. Çok dikkatli bir planlama, kaynakların verimli kullanımı ve sağlam sağlayıcı ilişkileri gerektirir.

7/24 Yol yardım hizmetinden yararlanın

Anadol Türkiye’nin yüksek hacimli hem ulusal hem de gelen yol yardımı işi ulusal yedek otomobil sağlayıcılarından ayrıcalıklı hizmet kalitesi sağlar. Profesyonel, iyi tanımlanmış ve işbirlikçi karşılıklı çaba, Anadol Türkiye’nin birçok durumda kimsenin yapamayacağı bir yere gitmesini sağlar.

Ayrıca, her durumda %100 memnuniyet elde etmek için sonsuz bir motivasyon, yol yardım departmanımızı yoldaki yaşamın sürücülere getirebileceği her durumun üstesinden gelmeye hazır hale getiriyor.

Yedek Parça Teslimatı
Garajda gerekli bir yedek parça yoksa, Eurocross parçanın ülkenin başka bir yerinden zamanında teslim edilmesini sağlar.

Onarımın İzlenmesi
Aracın tamir için bir garajda olduğu durumlarda, müşterilerimize detaylı hasar raporları ve takip hizmetleri sunabiliyoruz. Bu, teşhis, onarım süresi, onarım maliyetleri ve yedek parça durumunun izlenmesini içerir. İstenirse, iş ortaklarımız adına onarım maliyetlerini garanti etmek için perde arkasında da çalışabiliriz.

Gümrük Servisi
Anadol Türkiye, Türkiye’deki yabancı sürücülerin gümrükle ilgili meselelerini kolaylıkla yönetmektedir. Karmaşık yerel ve uluslararası düzenlemelerle donatılmıştır ve günlük olarak birçok gümrük acentesi ve ofisi ile yakın koordinasyon içinde çalışmaktayız.
Aşağıdaki yerel senaryo ve yönetmelikler dikkate alındığında, uluslararası gümrük ve yardım şirketleri için araç gümrük konularının zamanında ve etkin bir şekilde ele alınması şarttır.

Genel gümrük davasıyla ilgili ulusal gereklilik aşağıda açıklanmaktadır:

Yurtdışı bir sürücü tarafından sürülen kişisel bir araç, ülkeye giriş sırasında gümrük memurları tarafından pasaportuna yazılır ve damgalanır. Araç 6 ay içinde yurt dışına sürülmeli veya Türkiye’deki bir gümrük idaresine teslim edilmelidir. Bu 6 aylık süre aşılırsa, müşteri bir ceza ödemek zorundadır. Bu ücret 150 TL‘den aracın değerinin dörtte birine kadar! Sadece doğal afetler, hırsızlık, hastalık, ölüm vb. Zorlayıcı nedenlerle ceza ödenmez.

Yabancı kayıtlı aracı Türkiye’de uygun şekilde terk etmenin 2 yolu vardır. Vazgeçme ve geçici vazgeçme.

Her iki prosedürün organizasyonu için, önemli miktarda evrak hazırlanmalı ve sunulmalıdır. Her durum için, sürücünün otomobilin sahibi olup olmadığı, birinin yaralanmasına neden olan bir kaza olup olmadığı, basit bir arıza olup olmadığı, mirasçı olup olmadığı gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak sürücüyü farklı bir prosedür beklemektedir.

Anadol Türkiye bu bağlamda çok sayıda vakayı çözmekte ve sürücüler ve müşteriler için tüm bu bürokratik prosedürleri basitleştirmektedir.

Anadol oto çekiçi hizmetleri Anadol oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir