Kategoriler
Ardanuç Artvin

Ardanuç Oto Çekici

Ardanuç Oto Çekici Yol kenarı yardımımız gönül rahatlığı sağlar ve en çok ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda.Yol Kenarı Yardımı kapsamının eklenmesi hakkında yerel bağımsız sigorta acentenizle konuşun . Veya bugün bir fiyat teklifi için bir temsilciyle iletişime geçin!

Ardanuç Oto Çekici

Ardanuç Oto Çekici en büyük yol yardım şirketi ve müşteri memnuniyeti ve yeniliğe güçlü bir şekilde odaklanan lider bir İskandinav yardım grubudur. Ardahan mirasımız ve zorlu doğa koşullarımız, 60 yıldır mobilite durumlarını çözme deneyimimizi besledi. Arıza meydana gelen her yerde araçların, yolcuların ve araç içeriğinin verimli ve güvenli hareketliliğini sağlıyoruz.

 Motosikletlerden ağır kamyonlara kadar her tür araca yardım sunar. Geri kalanına yardım etmeyi mümkün kılan uluslararası ortaklara sahiptir. Ardanuç Oto Çekici, çoğu otomobil üreticisinin, birkaç sigorta şirketinin. Çok sayıda yabancı ortağın tercih ettiği iş ortağıdır. Yol yardımına ek olarak, araçla ilgili ek hizmetler, 24 saat acil durum ve müşteri desteği çağrı merkezi hizmetleri ile yabancı turistlere tıbbi yardım sağlıyoruz. Sigorta, otomotiv ve finans sektörlerindeki geniş bir müşteri tabanına geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

“Her gün binlerce araç sahibine yardım ederek, güvenli bir şekilde yola çıkmalarına yardımcı olarak. Onlar için mobilite çözümleri düzenleyerek dünyayı dolaşıyor”

Çekme | Pil Takviyesi | Kilitleme Hizmeti | ve dahası

Gururlu sahibi olarak, Acil Yol Kenarı Servisi veya Mekanik Arıza Çekme. Gerektiren aksiliklerde nereden yardım alabileceğiniz konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Ardahan Ardanuç boyunca, Merkezi Acil Durum Yol Kenarı Hizmetleri Operatörümüz, onaylı çünkü yol Yardımı Programımız kapsamında kalifiye olan birçok tesisten hızlı ve verimli hizmet almanızı sağlamak için her zaman orada olacaktır. Günde yirmi dört saat, yılda 365 gün yardım etmek için orada olacağız.

Yol Yardımı programına kaydolduğunuzda, en yakın yetkili oto çekici bayisine ücretsiz çekme. (100 mile kadar) dahil olmak üzere bir yıllık ücretsiz teminat alacaksınız. Yolda arızalanmanız durumunda sizin ve aracınızın bakıma alınmasını sağlamak için bugün kaydolun. Herhangi bir sorunuz varsa, yol yardımı ve aracınızı nasıl koruyabileceğiniz. Hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir