Kategoriler
Arhavi Artvin

Arhavi Oto Çekici

Arhavi Oto Çekici Yol Yardımı, aracın garanti süresi boyunca tüm yeni araçlara ve Onaylı Sertifikalı İkinci El Araçlara sunulan haftanın 7 günü 24 saat arıza yardımı ve araç kurtarma programı. Yardım şu numarayı arayarak düzenlenebilir (ücretsiz)

Arhavi Oto Çekici

Güvenilir bir dış kaynak kullanım ortağı olarak çünkü sigorta ve otomobil endüstrisindeki müşterilerimize kapsamlı yol yardımı ve müşteri hizmetleri sağlıyoruz.

Beyaz etiket hizmetlerimiz, müşterinin özel ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiştir ama yenilikçi dijital çözümler ile kişisel dokunuş arasında optimum dengeyi sunuyoruz. 

Operasyonel ölçeklenebilirlik ve 7/24 kullanılabilirlik ve kapsamlı bir ulusal ve uluslararası ağ sunuyoruz.

Arhavi Oto Çekici, yol yardımı konusunda Artvin pazar lideridir çünkü yol kenarı yardım hizmetlerimiz tüm Artvin’i, her türlü yardımı ve her tür aracı kapsar.

Sigorta ve mobilite endüstrisinin güvenilir bir ortağı olarak, değer zincirini güvence altına alıyor. Müşterilerimiz adına insanlara yardım ediyoruz.

Yüksek kaliteli müşteri hizmetlerinin yanı sıra proaktif, önleyici ve akut yardım kapsamında özel hizmetler sunuyoruz. Ortaklıklarımızın gücü, hizmet ve gereksinimleri müşterilerimizle birlikte inşa etmektir.

Tüm operasyonlarımızda şeffaflığı, yüksek kaliteyi ve son kullanıcı odağını aşağıdakiler aracılığıyla güvence altına alıyoruz :

  1. Müşteri odaklılık
  2. Ortaklıklar
  3. Öngörüler ve iş zekası
  4. Sürdürülebilirlik

Ayrıca , Servisle Etkinleştirilen Yol Yardımı aracılığıyla ücretsiz ArhaviYol Yardımı avantajlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz . Aracınızın servis planına uygun olarak yetkili bir tamircisinde bakımının yapılmasını sağladığınızda. Her yıl (kayıt tarihinden itibaren) 12 ay daha Yol Yardımı eklenecektir

Yol Yardımı – Evden 0,25 mil uzakta olan arızalar için ama arabanızı yol kenarındaki
Yol Kenarı Kurtarma bölümünde tamir etmeyi hedefleyeceğiz . Arabanızı tamir edemezsek, yerel bir oto çekici bayisine veya seçtiğiniz yerel bir varış noktasına götürülecektir.
Evde Başlatma * – Evde veya evde meydana gelen arızalar için, arabanızı tamir etmeyi. Yerel bir oto çekici bayisine götürmeyi hedefleyeceğiz
İleri Seyahat * – 2 güne kadar veya bir gecede konaklama veya kamuya açık olan kamuya açık yerler için yedek bir araba sağlayacağız nakliye masrafları.

Müşterinin talebi üzerine Yol Yardımı sağlayıcısı seyahat düzenlemeleri konusunda tavsiyede bulunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir