Kategoriler
Arnavutköy İstanbul

Arnavutköy Oto Çekici

Arnavutköy Oto Çekici Yol yardımı, yolun ortasında bir aracın arızalandığı ve yakınlarında onarım istasyonu olmadığı durumlarda büyük önem taşır. Yol yardımı, bir kişi patlak lastikler, takviyeyle çalıştırma ve kazalar gibi çeşitli araç sorunları yaşadığında yararlıdır. Aracı hızlı bir şekilde onarmak ve sizi tekrar raylara oturtmak için profesyonel bir yol yardımı şirketiyle iletişime geçmeniz önemlidir. Yol yardımı, aşağıdaki gibi durumlarda faydalıdır:

• Araba kilitlenmeleri   

•Düz lastikler

• Sıçrama başlangıcı

• Bitmiş araç gazı

• Araç çekme hizmetleri

Arnavutköy Oto Çekici hizmetlerinin kullanımı sayısızdır.

Yollara çıktığınızda ve aniden bir araç arızası yaşadığınızda, yardım için bir çekici servisini aramak ideal bir seçenektir. Yol yardımı hizmetleri, aracınızın sorunlarını hızla çözecek ve sizi kısa sürede yollara geri koyacaktır!
Yol Yardımı teminatı, sigortalının aracının mekanik / elektriksel bir arıza, biten pil, patlak lastik ve / veya lokavt nedeniyle devre dışı kaldığı yerde meydana gelen işçilik masraflarını kapsar.Sigortalının gazı veya başka bir sıvısı biterse veya bir yola veya otoyola 100 fit mesafede karda veya çamura saplanırsa da yardımcı olacağız. Ve gerekirse Yol Yardımı, en yakın nitelikli onarım tesisine çekilmeyi kapsayacaktır.Not: Bu tanımlar yalnızca bir kılavuz niteliğindedir. Tüm şartlar ve teminatlar yalnızca politika tarafından tanımlanır. Kapsam sınırları, muafiyetler ve belirli istisnalar geçerli olabilir.

Arnavutköy Çekici TEMİNATI SİGORTA SÖZLEŞMESİ

Bu teminat için prim öderseniz, kapsam dahilindeki bir acil durum nedeniyle gerektiğinde aşağıdaki hizmetleri sağlaması için yetkili servis temsilcimize ödeme yapacağız:kapalı bir engelli otomobilin en yakın yetkili onarım tesisine çekilmesi; ve sakatlık yerinde kapalı bir engelli otomobil üzerinde işçilik.Kapalı bir engelli otomobil, en yakın yetkili onarım tesisi dışındaki herhangi bir yere çekilirse, ortaya çıkan ek ücretlerden siz sorumlu olacaksınız.

Yol Yardımı, bir sakatlık mahallindeki çekme ve işçilik masrafları için geri ödeme (veya doğrudan hizmetler) sağlar.Genellikle aşağıdaki olay türlerini kapsar:

Çekme: Aracınızı yakındaki bir onarım tesisine çekmek

• Yakıt: Aracınız bittiğinde yakıt sağlamak

Lastik: Patlak bir lastiği değiştirirken yardım

• Bitmiş Pil: Bitmiş bir pilin atlama başlangıcı

• Kilitlendi: Aracınız kilitlendiğinde yardım edin

• İşçilik: Sakatlık mahallinde mekanik işçilik (parçalar için geri ödeme yapılmaz)

• Sıkışmış: Aracınızın mahsur kaldığı veya sıkıştığı bir noktadan kurtarılması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir