Kategoriler
Aston Martin Yol Yardım

Aston Martin Yol Yardım

Türkiye Aston Martin Yol Yardım. 7/24 Ekspres Yol Yardım Hizmetleri sağlayan, Akaryakıt Teslim Servisi (Aston Martin arabanızda yolda benzin yoksa)

Aston Martin Lagonda Limited gizliliğinize saygı duyar ve bize verdiğiniz kişisel verileri korumayı taahhüt eder. Bu gizlilik bildirimi, alt alan adları ve “web siteleri”), web sitemizi kullanımınız yoluyla aldığımız kişisel verilerinizi katılımınız yoluyla nasıl topladığımızı, işlediğimizi ve yönettiğimizi size bildirecektir.

Aston Martin etkinliklerinde,

Aston Martin yetkili satıcıları ve tamircileriyle iletişiminiz, aşağıda belirtilen üçüncü taraflarla yaptığımız düzenlemeler yoluyla veya Aston Martin ürün ve hizmetlerinin tanıtımı ve satışı ile ilgili tarafımızdan düzenlenen diğer kanallar aracılığıyla.

Gizlilik bildirimi ayrıca kişisel veriler ve yasaların sizi nasıl koruduğu ile ilgili gizlilik haklarınızı size bildirecektir.

Sizinle ilgili kişisel verileri

toplarken veya işlerken belirli durumlarda verebileceğimiz diğer gizlilik bildirimleri veya adil işlem bildirimleriyle birlikte bu gizlilik politikasını okumanız önemlidir, böylece bilgilerinizi nasıl ve neden kullandığımızın tamamen farkında olursunuz. Bu gizlilik bildirimi diğer bildirimleri tamamlar ve bunları geçersiz kılmaya yönelik değildir.

Bu gizlilik politikası aşağıdakileri kapsar:

 1. Aston Martin gizlilik politikası
 2. Önemli Bilgiler ve biz kimiz
 3. Hakkınızda topladığımız veriler
 4. Kişisel verileriniz nasıl toplanır
 5. Kişisel verilerinizi nasıl kullanıyoruz
 6. Kişisel verilerinizin ifşa
 7. Uluslararası transferler
 8. Veri güvenliği
 9. Veri saklama
 10. Yasal haklarınız
 11. Üçüncü taraf web siteleri
 12. Sözlük

b) Gizlilik politikasındaki değişiklikler ve değişiklikleri bize bildirme göreviniz

Bu politikayı zaman değiştirebileceğimizi ve güncellenmiş herhangi bir politikanın web sitemizde yayınlanacağını ve gerektiğinde size e-posta ile bildirileceğini lütfen unutmayın. Lütfen sitemize her eriştiğinizde bu politikayı incelemeye devam edin.

Hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin doğru ve güncel olması önemlidir. Bizimle olan ilişkiniz sırasında kişisel verileriniz değişirse lütfen bizi bilgilendirin.

ÖNEMLİ BİLGİLER VE BİZ KİMİZ

Kişisel verilerinizden biz sorumluyuz. Bu gizlilik politikası hakkında, yasal haklarınızı kullanma talepleri de dahil olmak üzere herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıdaki ayrıntıları kullanarak bize mektup veya e-posta yoluyla ulaşın:

Veri Koruma Görevlisi Aston Martin Lagonda, Banbury Road, Gaydon, CV35 0DB, Türkiye Cumhuriyeti

Veri koruma konularında Türk denetim makamı olan İstanbul’daki Bilgi Komiseri Ofisine herhangi bir zamanda şikayette bulunma hakkına sahipsiniz . Bununla birlikte, Bilgi Komiseri Ofisine yaklaşmadan önce endişelerinizi ele alma şansını takdir eder ve sizi ilk etapta bizimle iletişime geçmeye davet ederiz.

HAKKINIZDA TOPLADIĞIMIZ VERİLER

Kişisel veriler veya kişisel bilgiler, o kişinin tanımlanabileceği bir kişi hakkında herhangi bir bilgi anlamına gelir. Kimliğin kaldırıldığı verileri (anonim veriler) içermez.

a) Kişisel veri türleri

Hakkınızda birlikte gruplandırdığımız farklı türde kişisel verileri toplayabilir, kullanabilir, saklayabilir ve aktarabiliriz:

Kimlik Verileri ad, soyadı, unvanı, doğum tarihi ve cinsiyeti içerir.
İletişim Verileri adres ve posta kodu, e-posta adresi, cep telefonu ve telefon numaralarını içerir.
İşlem Verileri , size yapılan ödemeler ve doğrudan Aston Martin’den satın aldığınız ürün ve hizmetlerin diğer ayrıntıları (örneğin, sınırlı sayıda üretilen araçlar) içerir.


Teknik Veriler (Aston Martin web sitesine eriştiğiniz yer) internet protokolü (IP) adresini, giriş verilerinizi, tarayıcı türünü ve sürümünü, saat dilimi ayarını ve yerini, tarayıcı eklentisi türlerini ve sürümlerini, işletim sistemini ve platformu ve diğer teknolojileri içerir. Web sitesine erişmek için kullandığınız cihazlar.


Toplanan Veriler de istatistiksel veya demografik veriler gibi toplanır,

kullanılır ve paylaşılır. Bu bilgiler kişisel verilerinizden türetilebilir, ancak bu veriler kimliğinizi doğrudan veya dolaylı olarak ortaya koymadığı için hukuktaki kişisel veriler olarak kabul edilmez. Örneğin, pazar araştırması veya müşteri profili oluşturma amacıyla Kullanım Verilerinizi veya İletişim Verilerinizi anonimleştirebilir ve toplayabiliriz.
Profil Verileri kişisel ve mesleki ilgi alanlarınızı ve

tercihlerinizi, satın almış olabileceğiniz araçları veya katılmış olabileceğiniz etkinlikleri ve ürün ve hizmetlerimizle ilgili deneyimlerinizi içerir. Tercih edilen dil, dil gereksinimleri ve İş Unvanı
Kullanım Verileri , sitemizi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi nasıl kullandığınızla ilgili bilgileri içerir.
Pazarlama ve İletişim Verileri , bizden ve bazı üçüncü taraflardan doğrudan pazarlama materyali alma tercihlerinizi ve iletişim tercihlerinizi içerir.

Hakkınızdaki Özel Kişisel Veri Kategorilerini toplamıyoruz (buna ırkınız veya etnik kökeniniz, dini veya felsefi inançlar, cinsel yaşam, cinsel yönelim, siyasi görüşler, sendika üyeliği, sağlığınızla ilgili bilgiler ve genetik ve biyometrik veriler dahildir) . Ayrıca cezai hüküm ve suçlar hakkında da bilgi toplamıyoruz.

KİŞİSEL VERİLERİNİZ NASIL TOPLANIYOR?

Sizin hakkınızda ve hakkınızda veri toplamak için farklı yöntemler kullanıyoruz:

a) Doğrudan etkileşimler. Kimlik, İletişim ve Profil Verilerinizi, formları doldurarak veya posta, telefon, e-posta veya başka bir yolla bize yazarak bize iletebilirsiniz. Bu, şunları yaparken sağladığınız kişisel verileri içerir:

• Aston Martin Lagonda Ltd veya İstanbul Bayilerimizden birinden ürün veya hizmetlerimizden birine ilgi duyma, sipariş verme, satın alma veya kullanma;
• yayınlarımıza abone olmak;
• bir Aston Martin etkinliğine katılmak;
• pazarlamanın size gönderilmesini talep etme (bize katılma bildirimi yoluyla açık onayınızı vererek);
• müşteri desteği talep etmek;

b) Otomatik teknolojiler veya etkileşimler. Web sitemizle etkileşime girdikçe, ekipmanınız, göz atma eylemleriniz ve kalıplarınız hakkında otomatik olarak Teknik Veriler toplayabiliriz. Bu kişisel verileri çerezleri kullanarak toplarız.

c) Üçüncü taraflar. Aşağıda belirtilen çeşitli üçüncü taraflardan da sizinle ilgili kişisel veriler alabiliriz:

• Türkiye dışında Google gibi analiz sağlayıcıların Teknik Verileri; ve
• Teknik, ödeme ve teslimat hizmetleri sağlayıcılarından İletişim, Finansal ve İşlem Verileri.

Aston Martin Yol Yardım KİŞİSEL VERİLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ

a) Genel

Kişisel verilerinizi yalnızca yasaların izin verdiği durumlarda kullanacağız. Verilerinizi asla satmayacağız, bilgilerinizi güvende tutacağız ve açık onayınız olmadan bunları asla pazarlama amacıyla üçüncü taraflarla paylaşmayacağız.

Verilerinizi Genel Veri Koruma Yönetmeliği (Türkiye Yönetmeliği 2016/679) (“GDPR”) ve yürürlükteki yerel veri gizliliği yönetmeliklerine uygun olarak ele alacağız ve işleyeceğiz.

En yaygın olarak, kişisel verilerinizi aşağıdaki durumlarda kullanacağız:

• Bir sözleşme yapmamız gerektiğinde, sizinle iletişime geçmek veya sizinle görüşmek üzere veya talep ettiğiniz bir hizmeti sunmak üzereyiz;
• Meşru menfaatlerimizin gerekli olduğu ve menfaatlerinizin ve temel haklarınızın bu menfaatleri geçersiz kılmadığı yerlerde.
• Yasal veya düzenleyici bir yükümlülüğe uymamız gerektiğinde.

Genel olarak, kişisel verilerinizin işlenmesi için size e-posta yoluyla pazarlama iletişimi göndermemiz dışında, yasal bir dayanak olarak rıza göstermiyoruz. Herhangi bir zamanda kişisel verilerinizin işlenmesi için onayınızı talep edersek, bu onayları istediğiniz zaman geri çekme hakkına sahip olursunuz.

b) Aston Martin Yol Yardım Kişisel verilerinizi kullanacağımız amaçlar

Aşağıda, kişisel verilerinizi kullanmayı planladığımız tüm yolların ve bunu yapmak için hangi yasal dayanaklara bir tablo biçiminde bir açıklama yaptık. Ayrıca, uygun olduğunda meşru menfaatlerimizin ne olduğunu da belirledik.

Verilerinizi kullandığımız özel amaca bağlı olarak kişisel verilerinizi birden fazla yasal zeminde işleyebileceğimizi unutmayın. Kişisel verilerinizi aşağıdaki tabloda birden fazla zeminin düzenlendiği yerlerde işlemek için kullandığımız özel yasal zemine ilişkin ayrıntılara ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Meşru menfaat esası da dahil olmak üzere işleme için yasal zemin (PDF)

(c) Aston Martin Yol Yardım Pazarlama ve Müşteri Desteği

• İletişim Verilerinizi, promosyon ve özel teklifler de dahil olmak üzere Aston Martin ürünleri, hizmetleri ve etkinlikleri hakkında e-posta yoluyla sizinle iletişime geçmek için kullanabiliriz, ancak yalnızca belirli bir katılım seçeneği aracılığıyla bize açıkça onay verdiğiniz durumlarda doğrudan pazarlama .


• Bu tarafların Aston Martin haberlerini paylaşmak ve Aston Martin ürünleri, hizmetleri, ürünleri ve aksesuarları hakkında sizi bilgilendirmek için sizinle e-posta yoluyla iletişim kurabilmeleri için kişisel verilerinizi Aston Martin grubu ve yerel Aston Martin yetkili bayiniz veya tamircinizle paylaşabiliriz. promosyonlar dahil, ancak yalnızca bize belirli bir tercih ile bunu yapmak için açık onayınızı verdiğiniz yerlerde .

Aston Martin Yetkili Satıcıları, www.astonmartin.com/dealers adresinde listelenen taraflar anlamına gelir.

Bir Aston Martin aracı satın aldığınızda, araç sahipliğinizle ilişkili olarak size hizmetlerini yerine getirmek için bu şirketlerin makul olarak ihtiyaç duyduğu kişisel verileri aşağıdaki şirketlerle paylaşacağız:

• Arı Kovanı – Müşteri Memnuniyeti Anketi
• Araç Bakım Planı – Uzatılmış Garanti Sağlayıcısı
• Allianz – Yol Yardım Sağlayıcısı (İstanbul ve Ankara)
• Sirius XM- Sesli Abonelik Hizmetleri (İzmir ve Bursa)
• Agero – (Yol Yardım Sağlayıcısı (Antalya ve Denizli)
Samsun Yardım – Yol Yardım Sağlayıcı
• Road Sivas – Yol Yardım Sağlayıcı

c) Vazgeçme

Bu gizlilik politikasının başlangıcında belirtilen adrese veya e-posta adresine posta veya e-posta yoluyla bir istek göndererek veya gönderilen pazarlama iletişimlerimizdeki abonelikten çıkma bağlantısını izleyerek, bizden veya üçüncü kişilerden size pazarlama mesajları göndermeyi durdurabilirsiniz.

d) Çerezler

Sitemiz sizi sitemizin diğer kullanıcılarından ayırmak için çerezler kullanmaktadır. Bu, sitemize göz attığınızda size iyi bir deneyim sunmamıza ve sitemizi geliştirmemize yardımcı olur. Kullandığımız çerezler, bunların kullanım amaçları ve nasıl yönetileceği hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen https://global.astonmartin.com/en-gb/legal/cookies adresindeki Çerez Politikamıza bakın.

e) Amaç değişikliği

Kişisel verilerinizi, başka bir nedenden dolayı kullanmamız gerektiğini ve bu nedenin orijinal amaç ile uyumlu olduğunu makul bir şekilde düşünmediğimiz sürece, yalnızca topladığımız amaçlar için kullanacağız. Yeni amaç için işlemenin orijinal amaç ile nasıl uyumlu olduğu hakkında bir açıklama almak isterseniz, lütfen data.officer@astonmartin.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçin.

Kişisel verilerinizi ilgisiz bir amaçla kullanmamız gerekirse, sizi bilgilendiririz ve bunu yapmamıza izin veren yasal dayanağı açıklarız.

Kişisel verilerinizi, yasalarca gerekli veya izin verildiği durumlarda yukarıdaki kurallara uygun olarak, bilginiz veya rızanız olmadan işleyebileceğimizi lütfen unutmayın.

Aston Martin Yol Yardım KİŞİSEL VERİLERİNİZİN İFŞASI

a) Bayilerimiz, servis sağlayıcılarımız ve taşeronlarımız

Aston Martin ürün ve hizmetleriyle ilgili taleplerinizi işleme koymak, sizi bir Aston Martin etkinliğinde ağırlamak veya size müşteri desteği sağlamak için kişisel verilerinizi bazı servis ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve yardımcı larımızla paylaşmamız gerekebilir. – Size en iyi şekilde yardım edebilecek yetkili bayi ağımızın üyeleri ve belirli Aston Martin etkinliklerini yöneten taraflar da dahil olmak üzere yükleniciler.

Bu tür tarafların kişisel verilerinizi yalnızca uygun veri koruma ve güvenlik denetimlerini uyguladıklarını doğruladığımızda ve yalnızca verilerinizi kullanabilecekleri bir gereksinim içeren veri koruma ve güvenlikle ilgili sözleşme yükümlülükleri yerine getirdiğimizde kullanmasına izin vereceğiz. size ve başka hiçbir amaçla hizmet vermemek.

b) Diğer üçüncü taraflar

Yukarıdaki tarafların yanı sıra, devlet kurumlarına, düzenleyicilere, kolluk kuvvetlerine, mahkemelere / mahkemelere ve yasal danışmanlara veya sigortacılara aşağıdakileri yapabilmek için yapmaları gerekmektedir: yasal yükümlülüklerimize uymak; yasal haklarımızı kullanmak ve / uygulamak; suçları veya kovuşturma suçlularını önlemek, tespit etmek, soruşturmak; veya çalışanlarımızı ve müşterilerimizi korumak için. Her durumda böyle bir açıklama ilgili yasalara uyacaktır. Tüm üçüncü tarafların kişisel verilerinizin güvenliğine saygı duymasını ve bunları yasalara uygun şekilde işlemesini isteriz.

Aston Martin Yol Yardım ULUSLARARASI TRANSFERLER

Avrupa Birliği ve İstanbul’da ikamet eden müşteriler ve potansiyel müşteriler için, sizden topladığımız veriler yalnızca Avrupa Birliği (AB) içindeki bir hedefe aktarılacak ve bu hedefe kaydedilecektir. Verilerinizi meşru bir amaç için Avrupa Birliği dışına aktarmamız gerekirse, onayınızı isteyeceğiz veya GSYİH ile tutarlı olan bu tür bir aktarım için herhangi bir yasal dayanağı size bildireceğiz.

Aston Martin Yol Yardım VERİ GÜVENLİĞİ

Verilerinizin güvenli bir şekilde ve bu gizlilik politikasına uygun şekilde ele alınmasını sağlamak için makul olarak gerekli tüm adımları atacağız.

Kişisel verileriniz, hem veri aktarımı sırasında hem de verileriniz güvenli sunucularımızda saklandığında ve saklandığında teknik güvenlik sistemleri ve ek yetkilendirme prosedürleri ile korunur.

Ayrıca, kişisel verilerinize erişimi, iş ihtiyacı olan çalışanlar, acenteler, yükleniciler ve diğer üçüncü taraflarla sınırlandırıyoruz. Kişisel verilerinizi sadece talimatlarımızla işleyecekler ve gizlilik yükümlülüğüne tabi olacaklardır.

Aston Martin Yol Yardım KİŞİSEL VERİLERİMİ NE KADAR SÜREYLE KULLANACAKSINIZ?

Kişisel verilerinizi yalnızca verileri topladığımız amaçları yerine getirmek için gerekli olduğu sürece saklayacağız. Kişisel verilerin pazarlama amacıyla tutulduğu ve satış geçmişinin olmadığı durumlarda, kişisel verilerinizi bizimle son etkileşiminizin tarihinden itibaren iki yıldan fazla tutamayacağız. Doğrudan Aston Martin’den bir ürün satın aldığınızda, sağlanan bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçmediğiniz sürece, kişisel verilerinizi bizimle son etkileşim tarihinden itibaren on yıldan fazla tutamayacağız.

Bazı durumlarda verilerinizi silmemizi isteyebilirsiniz: daha fazla bilgi için aşağıdaki Silme isteğinde bulunma konusuna bakın.

Bazı durumlarda kişisel verilerinizi (artık sizinle ilişkilendirilemeyecek şekilde) araştırma veya istatistiksel amaçlar için anonimleştirebiliriz, bu durumda size daha fazla bildirimde bulunmaksızın bu bilgileri süresiz olarak kullanabiliriz.

Aston Martin Yol Yardım AVRUPA BİRLİĞİ MERKEZLİ MÜŞTERİLER VE BEKLENTİLER İÇİN YASAL HAKLAR

a) Aston Martin Yol Yardım Bunlar nedir?

Belirli koşullar altında, kişisel verilerinizle ilgili veri koruma yasaları kapsamında haklarınız vardır. Aşağıdakileri yapma hakkına sahipsiniz:

Erişim isteme kişisel verilere (genellikle bir “veri konusu erişim isteği” olarak bilinir). Bu, hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin bir kopyasını almanızı ve bunları yasal olarak işlediğimizi kontrol etmenizi sağlar.

Hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin düzeltilmesini talep edin. Bu, hakkınızda tuttuğumuz eksik veya yanlış verilerin düzeltilmesini sağlar, ancak bize sağladığınız yeni verilerin doğruluğunu doğrulamamız gerekebilir.

Aston Martin Yol Yardım Kişisel verilerinizin silinmesini isteyin .

Bu, işlemeye devam etmemiz için iyi bir neden olmadığında kişisel verileri silmemizi veya kaldırmamızı istemenizi sağlar. Ayrıca, işlemeye itiraz etme hakkınızı başarıyla kullandığınız (aşağıya bakın), bilgilerinizi yasadışı bir şekilde işlediğimiz veya kişisel verilerinizi şu şekilde silmemiz gereken kişisel verilerinizi silmemizi veya kaldırmamızı isteme hakkına sahipsiniz. yerel yasalara uymak. Bununla birlikte, mümkünse, talebiniz sırasında size bildirilecek belirli yasal nedenlerle silme talebinize her zaman uymayabileceğimizi unutmayın.

İşlemeye Nesne biz meşru ilgi güvenerek, kişisel verilerin (veya üçüncü bir tarafın olanlar) ve bunu sizin temel üzerinde etkilerini hissetmeye olarak bu zemin üzerinde işlem için nesnenin istiyorum yapar belirli durum hakkında bir şey hak ve özgürlükler. Ayrıca, kişisel verilerinizi doğrudan pazarlama amacıyla işlediğimiz yere itiraz etme hakkına da sahipsiniz. Bazı durumlarda, haklarınızı ve özgürlüklerinizi geçersiz kılan bilgilerinizi işlemek için zorlayıcı meşru gerekçelerimiz olduğunu gösterebiliriz.

Aston Martin Yol Yardım Kişisel verilerinizin işlenmesinin kısıtlanmasını talep edin.

Bu, aşağıdaki senaryolarda kişisel verilerinizin işlenmesini askıya almamızı istemenizi sağlar: (a) verilerin doğruluğunu belirlememizi istiyorsanız; (b) verileri kullanımımızın yasa dışı olduğu ancak verileri silmemizi istemediğiniz durumlarda; (c) yasal hak taleplerini oluşturmak, uygulamak veya savunmak için artık ihtiyaç duymadığımız halde verileri tutmamız gerektiğinde; veya (d) verilerinizi kullanımımıza itiraz ettiyseniz, ancak verileri kullanmak için meşru gerekçeleri geçersiz kıldığımızı doğrulamamız gerekiyor.

Kişisel verilerinizin size veya üçüncü bir tarafa aktarılmasını

talep edin. Size veya seçtiğiniz üçüncü bir tarafa kişisel verilerinizi yapılandırılmış, yaygın olarak kullanılan, makine tarafından okunabilir bir biçimde sunacağız. Bu hakkın yalnızca başlangıçta kullanmamıza izin verdiğiniz veya bilgileri sizinle sözleşme yapmak için kullandığımız otomatik bilgiler için geçerli olduğunu unutmayın.

Kişisel verilerinizin işlenmesi için rızaya bağlı olduğumuz herhangi bir zamanda onayı geri çekin . Ancak, bu, izninizi geri çekmeden önce gerçekleştirilen hiçbir işlemin yasallığını etkilemeyecektir. Onayınızı geri çekerseniz, size belirli ürünler veya hizmetler sunamayabiliriz. Onayınızı geri çektiğiniz sırada durumun böyle olup olmadığını size bildireceğiz.

Yukarıda belirtilen haklardan herhangi birini kullanmak isterseniz, lütfen bu gizlilik politikasının başlangıcında belirtilen iletişim yöntemlerini ve ayrıntılarını kullanarak bizimle iletişime geçin.

b) Aston Martin Yol Yardım Genellikle ücret talep edilmez

Kişisel verilerinize erişmek (veya diğer haklardan herhangi birini kullanmak) için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmeyecektir. Bununla birlikte, talebiniz açıkça temelsiz, tekrarlayan veya aşırı ise makul bir ücret talep edebiliriz. Alternatif olarak, bu durumlarda talebinize uymayı reddedebiliriz.

c) Aston Martin Yol Yardım Sizden ne isteyebiliriz

Kimliğinizi doğrulamamıza ve kişisel verilerinize erişme (veya diğer haklarınızdan herhangi birini kullanma) hakkınızı sağlamamıza yardımcı olması için sizden özel bilgiler talep etmemiz gerekebilir. Bu, kişisel verilerin bu bilgileri alma hakkı olmayan herhangi bir kişiye ifşa edilmemesini sağlayan bir güvenlik önlemidir. Yanıtımızı hızlandırma talebinizle ilgili daha fazla bilgi istemek için sizinle iletişime geçebiliriz.

d) Aston Martin Yol Yardım Yanıtlanacak zaman sınırı

Tüm meşru taleplere bir ay içinde cevap vermeye çalışıyoruz. İsteğiniz özellikle karmaşıksa veya çok sayıda istekte bulunduysanız, bazen bir aydan uzun sürebilir. Bu durumda sizi bilgilendirir ve güncel tutarız.

Aston Martin Yol Yardım ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİNE BAĞLANTILAR


Sitemiz zaman zaman üçüncü tarafların web sitelerine ve web sitelerinden bağlantılar içerebilir. Bu web sitelerinden herhangi birinin bağlantısını takip ederseniz, bu web sitelerinin kendi gizlilik politikaları olduğunu ve bu politikalar için herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmediğimizi lütfen unutmayın. Bu web sitelerine herhangi bir kişisel veri göndermeden önce lütfen bu politikaları kontrol edin.

Aston Martin Yol Yardım SÖZLÜK

Meşru Çıkar , size en iyi hizmeti / ürünü ve en iyi ve en güvenli deneyimi sunmamızı sağlamak için işimizi yürütme ve yönetme konusundaki menfaati anlamına gelir. Kişisel verilerinizi meşru menfaatlerimiz için işlemeden önce (hem olumlu hem de olumsuz) ve haklarınız üzerindeki olası etkileri göz önünde bulundurduğumuzdan ve dengele diğimizden emin oluruz.

Kişisel verilerinizi, çıkarlarımızın sizin üzerinizdeki etkisiyle geçersiz kıldığı faaliyetler için kullanmayız (sizin izniniz yoksa veya yasalarca başka şekilde gerekli olmadıkça veya izin verilmediği sürece). Bizimle iletişime geçerek, meşru menfaatlerimizi belirli faaliyetler üzerindeki potansiyel etkileriniz üzerinde nasıl değerlendirdiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Sözleşmenin Gerçekleştirilmesi, verilerinizi taraf olduğunuz bir sözleşmenin yerine getirilmesi için gerekli olduğunda işlemek veya böyle bir sözleşmeye girmeden önce isteğinize göre adımlar atmak anlamına gelir.

Yasal veya düzenleme yükümlülüğüne uymak, tabi olduğumuz yasal veya düzenleme yükümlülüğüne uymak için gerekli olduğunda kişisel verilerinizin işlenmesi anlamına gelir.

aston martin oto çekiçi hizmetleri aston martin oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir