Kategoriler
Avcılar İstanbul

Avcılar Oto Çekici

Avcılar Oto Çekici, Acil yol yardımı hizmeti teklifleri, 30 dakikalık, zamanında varış garantisidir. Bu hizmet, tahmini varış zamanından sonraki 30 dakika içinde yardım almanızı sağlar. Diğer arıza servislerinin aksine, kullandıkları kalifiye servis sağlayıcılar size ulaşmak ve sizi tekrar yola sokmak için koşuşturur. Eğer mahsur kalırsanız, bir kurtarma servisinin size ulaşması için saatlerce beklemek zorunda kalmayacağınızı bilmek harika.


Tüm planlar, aracınızı en yakın servis istasyonuna götürmek için sınırsız bir mesafe ile 24 saat Oto Çekiçi gönderimi sağlar. Bu mükemmel bir avantajdır, çünkü kapalı bir kilometre sınırını aşmak için cebinizden ödeme yapma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Şirket ayrıca patlak lastik servisi, acil durum yakıt ve sıvı dağıtımı, kayıp anahtar ve kilitleme hizmetleri ve bitmiş pil hizmetleri de sunmaktadır.

Diyelim ki arkadaşlarınızla bir yolculuğa çıkıyorsunuz ve onlarla harika vakit geçiriyorsunuz, maalesef arabanız bir nedenden dolayı bozuldu ve bir tamirci veya garajın yakınında bir otoyolun ortasında sıkışıp kaldınız. Yol yardımının devreye girdiği yer burasıdır.

Telefonunuza tek bir tıklama ile aracınızla ilgili her türlü yardımı anında alabilirsiniz. Avcılar Oto Çekici


Panik yapmanıza gerek yok, acele etmeye gerek yok. İstediğiniz zaman aracınız için herhangi bir yardım alın !! Kulağa hoş geliyor:

İhtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmak için sürüş alışkanlıklarınızı tartışmaktan çok mutluyuz. En basit ve ucuz seviyede bile, yine de tek bir ticari çekme maliyetinden daha düşüktür. Tüm üyeliklerimiz hesapta kişi başına (genellikle) 4 servis çağrısı ile birlikte gelir. Yani aracınızı sadece bir kez çekerseniz, üyelik zaten kendisi ve daha sonra bir kısmını ödedi. Tipik olarak çoğu sigorta yol kenarı planına dahil olmayan çok çeşitli hizmetler sunuyoruz.

Ayrıca, çoğu sigorta şirketi planında olduğu gibi belirli bir aracın aksine üyeyi ve birlikte bulundukları her türlü binek aracı da kapsıyoruz. Üyelik, yol kenarı hizmetinin yanı sıra seyahat hizmetlerimize de erişmenizi sağlar, döviz bozdurma ve kimlik hırsızlığı izleme gibi finansal hizmetler,

otomotiv hizmetleri (tamirhanelerde indirimler) ve indirim ve ödül programımız (kartınızı gösterin ve çeşitli perakendeciler ve eğlence mekanlarında tasarruf edin). Tüm bunları tek bir ticari çekmeden daha ucuza aldığınızı düşünürsek Avcılar Oto Çekici’nin her kuruşa değer olduğunu söyleyebilirim.
Avcılar Oto Çekici hizmet sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir