Kategoriler
Aydıntepe Bayburt

Aydıntepe Oto Çekici

Aydıntepe Oto Çekici, araba arızası yeri veya zamanı görmez ve dahası, en beklenmedik zamanda olur. Gecenin bir yarısı arabanızı izole bir yerden garaja elle itmek kabustan daha kötü olur. Bu nedenle, yol yardımı, aracınızı mevcut en yakın garaja çekmek için yardım gönderir.  

Aydıntepe Oto Çekici

Aracınızı şehir genelinde veya eyalet genelinde çekmeniz gerekip gerekmediğini, Aydıntepe Oto Çekici’in Profesyonel Çekme ve Onarımına güvenebilirsiniz. Aracınızı tercih ettiğiniz tamirhaneye , evinize veya tesislerimizden birine çekebiliriz .

HAFİF, ORTA, AĞIR, DÜZ YATAK VE YARI ÇEKME

Aracınızın veya yükünüzün boyutu ne olursa olsun, bir kaza veya arıza yerinden güvenli bir şekilde çekilmenizi sağlayacak beceri ve donanıma sahibiz. Aydıntepe’deki müşterilere 40 yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz ve güler yüzlü, güvenilir hizmetler için kendimizle gurur duyuyoruz. Çekebilecek yeteneklerimiz var:

  1. Otomobil
  2. Otobüsler
  3. Römorklu arabalar
  4. Büyük Traktör / Römorklar
  5. Motosikletler
  6. Motor Evleri
  7. Yarı Kamyonlar
  8. Seyahat Fragmanları

EK HİZMETLER

Çekme hizmetlerine ek olarak, filo hizmetleri , vinçle kaldırma hizmetleri, kaza kurtarma, güdük kaldırma, çiftlik ekipmanı kurtarma, mobil vinç hizmetleri ve daha fazlasını da sağlıyoruz.

Bir aracın gururlu bir sahibi olarak, otomobil modeliniz ne kadar iyi olursa olsun veya ona ne kadar iyi bakarsanız bakın, bir noktada arızalanabileceğini düşünerek çoğu zaman hafife alabilirsiniz. Dahası, çukurlar ve trafik sıkışıklığı nedeniyle Hindistan yollarında araba kullanmak zor olur. Bu nedenler genellikle otomobilin arızalanmasına neden olur.

Arabanızla bir yolculuğa çıktığınızı ve aniden arabanızın ıssız bir alanda bozulduğunu hayal edin. Bu sadece bir tamirci bulma ve aracı tamir ettirme paniğine neden olmakla kalmayacak, aynı zamanda yolculuğun havasını da bozacaktır. 

Bu tatsız olaylar artık doğru otomobil sigortası poliçesi ile önlenir. Nasıl? Sadece yol kenarı yardım sigortasını seçerek. Bu, ticari araç sigortası poliçesine  ve özel araç sigortası poliçesine dahil edilebilecek ek bir özelliktir. Bu özelliği, çevrimiçi satın alınan herhangi bir araba sigorta planında tamamlayıcı bir teminat olarak sunar.  

Bir yol yardımı araba sigortası almak, beklenmedik bir araba arızası zamanlarında zorlukları kesinlikle çözer. Mevcut farklı planlar hakkında çevrimiçi araştırma yapabilirsiniz. Ve yol yardımı ile en iyi otomobil sigortasını seçebilirsiniz. Araba sigortası avantajları hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir