Kategoriler
Ayvalık Balıkesir

Ayvalık Oto Çekici

13 Yıldan Fazla Yol Yardımı Sağlıyor! Ayvalık Oto Çekici, 13 yıldan fazla bir süredir Ayvalık sakinlerine kaliteli hizmetler sunan bir aile şirketi ve işletmesi. Ayvalık Oto Çekici çekme ve yol yardımı gibi hizmetler söz konusu olduğunda  , yapamayacağımız hiçbir şey yok.

 Kapsamlı eğitim ve deneyimimiz, son teknoloji ekipmanlardan oluşan bir cephanelikle birleştiğinde. Büyük Ayvalık Bölgesi’ndeki en yüksek puan alan ve en kapsamlı çekme şirketlerinden biriyiz.

Ayvalık Oto Çekici

Vinçle kaldırma ve kurtarma, yakıt dağıtımı ve klasik çekme hizmetleri gibi sürücülere yardım sağlayan hizmetlerde uzmanlaşmıştır. Aracınıza bir isim verin, arabanızı zamanında ve verimli bir şekilde çekelim! Motosikletlerden endüstriyel araçlara kadar, boyut ve ağırlık bakımından düzenleme yasalarına uyan her şeyi çekebiliriz. Ayrıca hem beyaz hem de mavi yakalı vatandaşlara hizmet veriyoruz. Ama bu gerçekten bir fark yaratmıyor çünkü Ayvalık Oto Çekici için HERKES önemli. Bu ilkenin bir kanıtı olarak, dahil olmak üzere birçok polis departmanına uzun yıllar hizmet ettiğimizi söylemekten gurur duyuyoruz. Bu, bize kaza ve kurtarma durumunda onlarca yıllık paha biçilmez bir deneyim kazanır.

Günün sonunda tek bir hedefe ulaşmaya çalışır: en üst düzeyde müşteri hizmeti sunar. Bunu başarma taahhüdümüzün bir parçası olarak, personelimizin yüksek vasıflı ve tecrübeli olmasına rağmen. Sürekli eğitim aldığını görüyoruz. Tüm çekici operatörlerimizin Trafik Olayı Yönetimi konusunda eğitimli olması ve ayrıca parmak izini de içeren. Kapsamlı geçmiş kontrollerine tabi tutulması zorunludur. Ek olarak, yüksekliği sınırlı olan bu otoparklara girebilecek en büyük düşük açıklıklı. Hurda filolarından birine sahibiz. Ayrıca, yarı kamyonlarınızı ve römorklarınızı çekecek “ağır” çekiciler için A sınıfı sürücülerimiz var. Ayrıca, şantiyeye veya şantiyeden nakletmeniz gerekebilecek orta veya ağır ekipmanı taşımak için Römorklarımız var.

Son olarak, ancak kesinlikle en az değil, “kurum içinde” bir tüplü dalış ekibimiz var. Ama ne için? Gerçekten çok basit. Hepsini çekeceğimizi söylediğimizde, kelimenin tam anlamıyla hepsini çekeceğimizi kastediyoruz!  Su altı araç kurtarma hizmetleri de sunmaktadır. Bu, herhangi bir nedenle arabanız bir gölün dibine düşerse, onu kurtır ve size geri getirebileceğimiz anlamına gelir. Biraz ıslak olabilir, ama en azından yolculuğunuzu geri aldınız! Harika geliyor, değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir