Kategoriler
Bahçelievler İstanbul

Bahçelievler Oto Çekici

Bahçelievler Oto Çekici Uzun mesafeli bir yolculuğa çıkmak hem eğlenceli hem de riskli olabilir. Hiçbir yerde olmayan bir arazide motorda ani bir kesinti olması sinir bozucu bir deneyim olabilir.

Ne yakında eve gidemezsin, ne de sorunları anında çözemezsin. Örneğin, kırsalda egzotik bir yeri ziyaret etme planınız varsa, manzaranın güzelliğini tatmayı umarsınız. Ne yazık ki, pil arızası veya patlak lastikler mutluluğunuzu tamamlayabilir. Bu tür olayların seyahatinizi iptal etmesine izin vermeyin. Bahçelievler Oto Yol Yardım Hizmetleri

Şimdi bir tamirci arayacağınız ormanın ortasında, işte yol kenarı yardım sağlayıcılarının bir kısmı geliyor sizinle mekanik arasında bir bağlantı görevi gördükleri için en yakın teknisyenler size hemen ulaşabilir. Bu, yol kenarı yardımının çok faydalı olduğu zamandır, Bahçelievler Oto Çekici sağlayıcıları bulunur ayrıca Acil Bakım hizmetleri de sağlar

Bahçelievler Oto Çekici hizmetinin faydaları:


. Çekme yardımı – Araç kaza / mekanik arıza nedeniyle hareket edemiyorsa, araç ücretsiz olarak en yakın garaja çekilir .


. Düz Lastik değişimi – Bozulma yerinde patlak lastiğin değiştirilmesi için bir tamirci ayarlanmıştır.

. Akü Atlama ile Başlatma – Akünün zayıf / bitmiş olması durumunda, yedek aküyü takviye etmek veya düzenlemek için yerinde bir mekanik düzenlenir.


. Yedek anahtar düzenlemesi – Anahtarların araçta kaybolması durumunda sigortacı evden yedek anahtar düzenlemesini yapacak veya araç eve çekilecektir.

. Küçük onarımlar için acil tamirci – Yerinde tamir edilebilecek küçük elektrik / mekanik arıza sigortacı tarafından bir tamirci sağlanacaktır.


. Kiralık aracın düzenlenmesi – Sigortalı temsilcisi aracı en yakın garaja çekene kadar belli bir limite kadar taksi hizmeti verilecektir.

. Acil Durum Yakıt beslemesi – Araçta yakıtın bitmesi durumunda sigorta şirketi en yakın akaryakıt istasyonuna kadar derhal yakıtı ayarlar.


. Konaklama düzenlemesi – Sigortacı, aracın arızalanması durumunda sabit bir miktara kadar konaklama tesisi sağlar.

Yararlıdırlar çünkü bir yolculuğa çıktığınızda ve tesadüfen arabanız herhangi bir nedenle arızalanırsa veya seyahat sırasında arabada herhangi bir sorun olursa, yardım için Bahçelievler Oto Çekici ile iletişime geçebilirsiniz. Bulunduğunuz noktaya bir tamirci gönderecekler ve sorunun çözüldüğünden emin olacaklar. İstanbul Bahçelievler’de Her Türlü Hizmeti Sağlıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir