Kategoriler
Balçova İzmir

Balçova Oto Çekici

Balçova Oto Çekici Arabanızda ne zaman bir arıza olacağını asla bilemezsiniz. Arabanız yolda arıza yaptığında, kurtarmanız için hızlı ve hızlı bir şekilde çekme veya yol yardımı isteyeceksiniz.

Balçova Oto Çekici’nin yaptığı budur; Günün 24 saati uygun fiyatlı, hızlı ve verimli araç çekme hizmeti sunuyoruz.

İsteğiniz Üzerine Tüm Gün Araç Çekme Hizmeti

Herhangi bir yerde bir araba arızası meydana gelebilir ve en uygunsuz zamanlarda meydana gelebilir. Bir araba arızasıyla karşılaştığınızda, müşterilerimizin arabalarını güvenli bir şekilde hareket ettirecek uzmanlığa sahibiz. Normal, özel veya egzotik otomobiller olsun, iyi yönetilecekler.

Araçlarınız tarafımızdan elleçlendiğinde yerlere güvenle ulaşacağını garanti ediyoruz. İster sabahın erken saatleri, ister gece geç saatler olsun, çekme ekibimiz, mahsur kalan sürücülere yardımcı olmak için Balçova’da herhangi bir yere taşınmak için her zaman hazır beklemektedir.
Farklı Çekici Kamyonları Mevcuttur

Sektördeki güncel ve en son çekme ekipmanlarını kullanıyoruz. Çekici filomuz, zorlu görevler için bakımlıdır. Hedefe çizik olmadan ulaşabilmeleri için otomobilleri kullanırken çok dikkatli davranıyoruz.

Çekme seçeneklerimiz arasında tekerlek kaldırma ve düz yataklı çekme yer alır. Tekerlekli kaldırma ile çekme, kısa mesafelerde çekme ve araçları dar alanlarda çekmek için idealdir. Öte yandan düz yataklı çekme, dört tekerlekten çekişli ve dört tekerlekten çekişli çekiş için mükemmeldir.

Araçlar çekicinin arka tarafında bulunan düz yatak üzerine yerleştirilir ve çekilen araçların tekerlekleri yere temas etmez. Düz yataklı çekme ayrıca daha fazla güvenlik sunar ve sürülemeyen arabaları hareket ettirebilir.

Balçova Oto Çekici ve Diğer Birçok Hizmet

Bir araba çekme servisine ihtiyacınız olduğunda, her zaman güvenilir ve profesyonel bir çekme şirketi kiralayın. Balçova bölgelerindeki 24 saat çekme hizmetleri ile mümkün olan en kısa sürede en iyi yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Çok çeşitli model ve markaları çekebiliriz; Ford, Honda, Toyota, BMW ve daha fazlasından. Bizi parlatan şey, uygun fiyatlarla olağanüstü hizmet sunmaktır.

Fiyatlarımız makul ve doğru fiyat teklifleri ve tahminler sağlıyoruz. Çekme taleplerine de hızlı yanıt veriyoruz. Çekme hizmetleri için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Çekmeye ek olarak, yol yardımı da sağlıyoruz. Lastiğiniz patladı, arabanızın aküsü bitmiş, benzini bitmiş veya yanlışlıkla arabanızı kilitlediniz mi? Yol kenarı hizmetlerimiz size sorunlarınıza çözüm sunacak ve kısa sürede yollara geri dönmenize yardımcı olacaktır.


Kaliteli kaza kurtarma ve çekme hizmetleri için müşterilerden gelen çağrılara hızlı bir şekilde yanıt veriyoruz. Kaza halinde bir aracı çekerken büyük özen gösteriyoruz. Çekiciler, ihtiyaç duyulan teknik ve mekanik bilgiye sahip uzman sürücüler tarafından işletilmektedir. Böylelikle her türlü araç için doğru kaza çekme ve arazi kurtarma hizmetlerini verebilmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir