Kategoriler
Başakşehir İstanbul

Başakşehir Oto Çekici

Başakşehir Oto Çekici ARAÇLAR EN UYGUNSUZ ZAMANLARDA BOZULUR, GEREKSİZ SIKINTI VE RAHATSIZLIĞA NEDEN OLUR, ONSUZ YAPABİLECEĞİNİZ ŞEYLER.


İstediğiniz zaman güvenilir yardım sağlamaya her zaman hazırız! Arabanız gecenin ortasında ve bilinmeyen bir yerde arızalandığında, yardımınız için birisinin hemen gelmesine ihtiyacınız olacak. Aracınızın yerinde tamir edilememesi durumunda, modern araç nakliyecimiz aracılığıyla onarım için en yakın garaja nakledilecektir. Başakşehir Oto Çekici’deki yol yardımımız, sizin ve aracınızın doğru şekilde bakılmasını sağlayacaktır.

Nitelikli ve deneyimli yol kenarı teknisyenlerimiz sorunlarınızın üstesinden gelmenizde size yardımcı olabilir. Başakşehir Oto Çekici, yol kenarına veya onarım atölyemize tedarik edip takabileceğimiz çok çeşitli pilleri de saklar.
Yol yardımı hizmetimiz, talep üzerine araçların yağ seviyelerinin, lastik dişinin ve basıncının kontrol edildiği ve müşterilerin araçlarını sürerken kendilerini güvende hissetmeleri için uygun tavsiyelerin verildiği temel ücretsiz araç sağlık kontrollerini de içerir.


Başakşehir Oto Çekici 24 SAAT İYİLEŞME


BAŞAKŞEHİR OTO ÇEKİCİ, AĞIRLIĞI 3,5 TONA KADAR OLAN MOTOSİKLETLER, ARABALAR, KAMYONETLER VE DİĞER ARAÇLAR İÇİN ÇOK ÇEŞİTLİ KURTARMA VE KURTARMA HİZMETLERİ SUNAR.
Ekibimiz, çoğu sektörde 30-40 yıllık deneyime sahip tam nitelikli operatörlerden ve mobil teknisyenlerden oluşmaktadır. Müşterilerimize her türlü istenmeyen durumda yardımcı olmaya hazır ve donanımlıyız.
Başakşehir Oto Çekici’de, mükemmel hizmetin hayal kırıklığını iyileştirebileceğine ve sıkıntı içindeki müşterilere yardımcı olabileceğine inanıyoruz. Bu nedenle müşterilerimizi hizmetimizle gülümseyen ve mutlu bırakmayı tek hedefimiz haline getiriyoruz.

Kurtarma operatörlerimiz sadece müşteri hizmetleri konusunda eğitilmiyorlar, aynı zamanda sağlık ve güvenlik protokolleri konusunda da eğitilmişler ve üstlenilen tüm işlerin verimli ve yüksek kalitede yapılmasını sağlıyorlar.


Hizmetimizden yararlanan herkes, Başakşehir Oto Çekici’de araçların en verimli hizmeti almasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığımızı kabul edebilir, böylece bir kişi mümkün olan en kısa sürede yola geri dönebilir. Operatörlerimizin derinlemesine yol yardımı uygulamalarının nedeni budur ve bu işe yaramazsa, aracı seçtiğiniz varış noktasına geri getirin.


KAZA ÖNERİSİ GÖNDERİN
Bir kaza çok travmatik bir deneyim olabilir. Kaza destek birimimiz, en iyi tavsiyeleri ve çözümleri sağlamak için son derece eğitilmiştir.
İyileşme yolunuz Başakşehir Oto Çekici ile başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir