Kategoriler
Bartın Beşiri

Beşiri Oto Çekici

Arıza ve araba sorunları her an ortaya çıkabilir. Bu nedenle Beşiri Oto Çekici Yol yardım programımız veya çekici hizmetimiz var. Acil yol yardımı, aşağıdakiler dahil birçok sorunu içerir:

  1. Araba bozuldu
  2. Araba kazası
  3. Düz lastik
  4. Araç gazı bitti
  5. Genel araba sorunu
  6. Hızlı başlangıç ​​- Piliniz arızalanırsa, uzmanlarımızdan hızlı bir başlangıç ​​yapmak kadar kolay olur
  7. Onarım tesisine çekme. Bazen aracınız olay yerinde daha fazlasını ister.
  8. Çilingir hizmeti. Anahtarlarınızı kaybettiyseniz. Kazayla aracınıza kilitlediyseniz de yardımcı oluruz!

Beşiri Oto Çekici

Çoğu zaman, sorunu arabanızın o anda bulunduğu yerde hallederiz. Ancak arabanızın bir tamirhaneye gitmesi gerekiyorsa, çekilmesi gerekir. Bırakın, Access programımızı kullanarak ayak işlerini halledin.

Yol kenarı hizmeti, olay başına 100 tl kadar kapsamaktadır. Erişim, politika terimi başına iki olayı kapsar. Poliçe süreniz, poliçenizin aktif ve yürürlükte olduğu süredir. Tek yapmanız gereken aşağıdaki numarayı aramak ve sorununuzu açıklamak, böylece size yardımcı olması için bir uzman gönderebiliriz.

Halihazırda Yol Yardımı hizmetiniz var ve çekme veya yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi aradığınızda , bir temsilci aracınızı tekrar çalışır duruma getirmenize yardımcı olmak için bir servis uzmanı gönderecektir.

Bir numaralı önceliğimiz sizsiniz. Kesintisiz bir sürüş deneyimi sunduğumuzdan emin olmak için, ilk kayıt tarihinden itibaren * 3 yıl * Beşiri Oto Çekici Yol Kenarı Yardımının keyfini çıkarın. Sadece bir aramayla, işler planlandığı gibi gitmezse profesyonel yardım alırsınız.

Bir arıza durumunda sadece lastik değişiklikleri ve sıçrama gibi tüm ihtiyaçları almayacaksınız, ayrıca aracınız çalıştırılamazsa size bir taksi ücreti de vereceğiz ve çekmeyi ayarlayacağız. Eğer biterseniz, sizi en yakın servis istasyonuna götürmek için yeterli yakıt sağlayacağız ve içindeki anahtarları kilitlediyseniz arabanızı açacağız.

Sürücü veya temsilcinin bir servis sağlayıcı gelene kadar araçla birlikte beklemesi zorunludur. Gözetimsiz araçlara hiçbir koşulda bakım yapılmayacaktır. Araç sahibi / sürücünün yetkili bir temsilci seçtiği durumlarda, aracın hareket ettirilmesinin gerekli olması durumunda, temsilci geçerli bir sürücü belgesine sahip olmalıdır. Aracın gözetimsiz olduğu tespit edildiğinde, sonraki her türlü yardım çağrısı sürücüye ait olacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir