Kategoriler
Beydağ İzmir

Beydağ Oto Çekici

Beydağ Oto Çekici Hızlı Çekme Hizmetimiz Firmamız son teknoloji çekicilere sahiptir ve doğru araçları kullanarak her türlü aracı büyük bir özenle taşıyabiliriz.

7/24 çekme hizmetimiz uygun fiyatla sunulur, böylece bir yol kenarında sıkışıp kalırsanız ve servisimize ihtiyacınız olursa endişelenmezsiniz. Sadece yardım hatlarımızı arayın ve özellikle çekme için mükemmel tasarlanmış ekipmanlarımızla sizi gece veya gündüz gitmeniz gereken yere ulaştıralım.

İster yerel çekme, ister uzun mesafeli çekme, düz yataklı çekme, tekerlekli kaldırma, özel mülkiyet çekme, kapalı ve açık depolama ve motosiklet çekme olsun, size eksiksiz bir kaliteli hizmet yelpazesi sunacağız. Çekicilerimizin sürücüleri tam lisanslıdır ve aracınızı belirtildiği şekilde dikkatlice çekmek için profesyonel olarak eğitilmiştir.

Bizi hemen arayın ve güler yüzlü müşteri hizmetleri personelimiz size yardımcı olacaktır.

Beydağ Oto Çekici Aşağıdaki çekme hizmetimizden birini seçin: Hafif Hizmet Çekme Hizmetleri

Beydağ Oto Çekici, bu yelpazede daha fazlasını kapsar. Bu kategorideki hizmet, çekme, lastik değiştirme, akü ve takviye ile çalıştırma yardımı, yakıt ve sıvı dağıtımı (fren sıvısı, su ve hava) ve otomatik çilingir hizmetini içerir. Tahmini varış süremiz 30 ila 45 dakikadır ve bulunduğunuz yere ve hava durumuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Orta ve Ağır Hizmet Çekici Hizmetleri

Müşteri hizmetleri temsilcimiz ve sevk görevlimiz hangi çekici ve hizmete ihtiyacınız olduğunu belirleyecektir. Personelimizin orta ve ağır çekmenin tüm alan ve seviyelerinde sürekli eğitimi, onları en son teknoloji ve tekniklerle güncel tutar. Bakımlı ekipmanlarımız her zaman maksimum verimlilik sağlamak için güncellenir.

Kaza Çekme Hizmetleri

Kaza çekme hizmeti isteyen araç sahiplerinden gelen talepleri kabul ediyoruz. Araç daha sonra bir oto tamir tesisine aktarılacaktır.

Önemsiz Araç Kaldırma Hizmeti

Ayrıca hurda araçları, bozuk arabaları ve her türlü bozuk aracı da çekiyoruz. Çekme, istenmeyen otomobilinizden kurtulmanın en kolay ve en uygun yoludur. Harap olmuş, su basmış, hurda veya başka koşullarda arabaları kabul ediyor ve satın alıyoruz ve en yüksek doları ödüyoruz.

Otomatik gereksiz yere kaldırma işlemine ihtiyacınız varsa, Çevrimiçi İletişim Formumuzu kullanarak bize bir teklif gönderin.
Düz yataklı çekme, bir aracı taşımak için en güvenli yöntem olduğu için bir otomobil için en iyi seçenektir.

Bir motosikletle düz yataklı çekerken olduğu gibi, aracınız düz yatağa bağlanacak ve yerden kalkacaktır. Yani, arabanızın lastiği hasar görmüş veya tamponu kırılmışsa sürüklenmek zorunda kalmayacaktır. Uzun vadede arabanız için daha iyi olan ve her şey yerinde kalacağı için onarımların tamamlanmasını kolaylaştıracak,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir