Kategoriler
Beykoz İstanbul

Beykoz Oto Çekici

Beykoz Oto Çekici Araç Rezervasyonu Yapmak İçin Neden Bizi Aramalısın?
• Şimdi arayın ve 7/24 yardımcı bir danışmanla iletişime geçin


• Herhangi bir gün bir hizmet rezervasyonu yapın


• Hızlı bir kurtarma kamyonuna mı ihtiyacınız var? Bir saat veya daha kısa sürede yanınızda olabiliriz


• Hemen hemen her tür araç güvenli ve kolay bir şekilde hareket ettirilebilir


• Tüm personel kurtarma uzmanları, son derece deneyimli ve eğitimli
• Sahip olduğumuz her çekici araç, elimizdeki görevle eşleştirilmiştir
Araba Çekmek Artık Çok Daha Kolay


Beykoz’da bir araba çekme hizmetine ihtiyacınız olduğunda , aramanız yeterli! Standart çağrı süremiz, bulunduğunuz yere ve trafiğe bağlı olarak bir saatten azdır ve destek ekibimiz her gün 24 saat size yardımcı olmak için beklemektedir. Sizden ihtiyaç duyacağımız bilgiler sadece:


• Konumunuz

• Bize ihtiyacın olan zaman (bu anında olabilir)


• Taşımamız için bize ihtiyacınız olan araç türü


Ekibiniz belirlenen zamanda varacak ve aracınızı seçtiğiniz herhangi bir yere taşınmaya hazır hale getirmek için yaklaşık 10-20 dakika sürecektir.
Kendinizi doğrudan aracınızın yanında beklememeyi tercih edeceğiniz bir yerde mahsur bulursanız, yakınlarda kendinizi güvende hissettiğiniz bir yerde bekleyeceğinizi bize bildirin. Bu sorun olmayacak

Beykoz Oto Çekici ekibi olarak asıl hedefimiz stres seviyenizi düşürmek. Bu yüzden, numaramızı aldığınız sürece, işinize odaklanmakta özgürsünüz ve yanlış bir şey olursa bizi arayın ve mümkün olan en kısa sürede orada olacağız.


Beykoz Oto Çekici hizmetlerimiz kişisel arabalara, ticari araçlara ve motosikletlere adanmıştır.


Her iki durumda da trafik kazaları olabilir, bu yüzden sizi korumanızı istiyoruz. Müşterilerimiz, hizmetlerimizin 7/24 mevcut olduğunu bilmemiz konusunda bize güveniyor ve profesyonellerden oluşan ekibimiz, herhangi bir olayı, sanki bu olaya karışmış gibi davranacak. Amacımız net: Arabanızı çekerken yeni en iyi iş ortağınız gibi bizi düşünmenizi istiyoruz.

Aracınız hangi marka veya model olursa olsun, arabanız, kamyonetiniz, SUV veya motosikletiniz için Beykoz’da profesyonel çekme hizmetleri alın.!
Çekme ve kurtarma hizmetlerimize ihtiyaç duyduğunuzda bizi arayacağınızı umuyoruz. Yılın 365 günü, haftanın 7 günü, günün 24 saati yanınızda olacağımıza güvenebilirsiniz. Desteğin için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir