Kategoriler
Beylikdüzü İstanbul

Beylikdüzü Oto Çekici

Beylikdüzü Oto Çekici GÜVENLİ VE GÜVENİLİR ARAÇ KURTARMA
Aracınız sıkışırsa, profesyonel olarak eğitilmiş araç teknisyenlerimiz gece veya gündüz yardım etmeye hazırdır.


Beylikdüzü Oto Çekici’de, özel aracınızla kullanılmak üzere tasarlanmış en son teknikleri ve teknolojileri kullanıyoruz. Aracınızın sıkıştığı her yerde, araç kurtarma teknisyenlerimiz aracın güvenli ve etkili bir şekilde kurtarılmasını sağlayacak araç ve donanıma sahiptir.


Uzmanlarımız, aracınızın güvenli bir şekilde kaldırılmasını sağlayan ekipman ve teknikleri kullanarak hasarsız kurtarma ve kurtarma hizmetleri sağlamak üzere eğitilmiştir.

Beylikdüzü Oto Çekici, bir çukurda, bir ağaçta ya da suya batmış durumda, aracınızı güvenli bir şekilde kurtarmak için profesyonel araç kurtarma hizmetleri sunar

Beylikdüzü Oto Çekici GÜVENLİ VE GÜVENİLİR ARAÇ ÇEKME


Profesyonel Araç Teknisyenlerimiz Her Zaman Yardıma Hazır.
Araç çekme ekipmanımız her zaman uygun şekilde korunur ve haftanın 7 günü 24 saat aradığınızda size yardımcı olmaya hazırdır.
Auto Club Çekici


Beylikdüzü Oto Çekici, Beylikdüzü’nde ki çoğu otomobil kulübü için birincil araç çekme hizmeti sağlayıcısıdır. Kendi otomobil kulübünüze hizmet edip etmediğimizden emin değil misiniz? Beylikdüzü Oto Çekici’yi aramanız yeterli .


Genel Onarım Çekme
İşe başladığımızdan beri, şehrin her yerinde profesyonel mekanikerlerle başarılı bir şekilde ilişkiler kurduk. Çoğu durumda, aracınızı kişisel tamircinize veya bayinize çekmek için doğrudan Beylikdüzü Oto Çekici’yi arayabilirsiniz.

Sürüş sırasında lastik patlarsa, derhal trafikten uzak bir alana çekmelisiniz. Patlak bir lastikle araç kullanmak tekerleğe zarar verebilir veya arabanızın kontrolünü tamamen kaybetmenize neden olabilir. Kenara çekerseniz ancak lastiği kendi başınıza değiştiremeyeceğinizi fark ederseniz, yardımcı olabiliriz.

Bilgili personelimiz, patlak lastiğinizi yedek lastik ile değiştirmek için doğru araçlarla donatılmıştır. Lastiğinizi değiştirmek için yerinde varırsak ancak arabanızda yedek lastiğiniz yoksa, patlak lastiğinizi çıkarabilir ve yerine yenisiyle değiştirebiliriz. Hızlı ve verimli yanıt vermeye çalışıyoruz, bu yüzden bizi arayın. Sizi en kısa sürede yollara geri döndürmek için çok çalışacağız.


Yakıtınız bittiğinde size hızlı, yerinde yakıt dağıtımı sağlamaya çalışacağız. Çağrınızı aldıktan sonra, bir veya daha fazla çalışanımızı size yakıt getirmesi için göndereceğiz. Dizel yakıttan normal benzine kadar aracınızın ihtiyacını karşılayacak her tür yakıta sahibiz.

Neye ihtiyacınız olduğunu bize bildirin, sizi en yakın benzin istasyonuna güvenli bir şekilde ulaştırmak için yeterli yakıt getireceğimizden emin olalım.

Hızlı bir yanıt süresine sahip olmayı hedefliyoruz ve süreç boyunca sizinle birlikte çalışacağız.

Yol kenarı yakıt dağıtım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın ve bir dahaki sefere benzininiz bittiğinde adımızı hatırlayın.


Kendinizi bitmiş bir pil ile bulursanız, paniğe kapılmanıza gerek yok. Bilgili personelimiz, aracınızı çalışır duruma getirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Aracınızı nasıl çalıştıracağınızı bilmiyorsanız veya etrafta yardımcı olacak kimse yoksa, bizi arayın. Yanlış bağlanmış aktarma kabloları akünüzü ve hatta tüm motor kontrol bilgisayarınızı tahrip edebilir. Servis ekibimizin bir üyesi olay yerine vardıktan sonra sorunun bataryada mı yoksa aracınızın farklı bir parçasında mı olduğunu belirleyecektir. Sorunlarınızın kaynağı bitmiş bir pil ise, personelimiz endişelenmenize gerek kalmadan hızlı başlatma sürecini baştan sona halledecektir. Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizi aramanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir