Kategoriler
Beyoğlu İstanbul

Beyoğlu Oto Çekici

Beyoğlu Oto Çekici Yol Kenarı Kurtarma Genellikle bir lastiğin yolda patlaması büyük bir sorun olabilir. Bir otoyolda daha da stresli olabilir. Yolunuza geri dönmenize yardımcı olmak için dakikalar içinde size ulaşabiliriz.

Bir müşterinin hasarlı tekerleği çıkarmak için kilitli tekerlek anahtarını bulamadığı durumlar yaşadık. Alaşım jantlara zarar vermeden kilitleme sorununu çıkarmak için ekipman taşıyoruz.Arabanıza yanlış yakıt koymak, geçmişte karşılaştığımız talihsiz bir durumdur.

Arabalar daha gelişmiş hale geldikçe, sadece depoyu boşaltmak ve doğru yakıtı koymak daha zordur, bu genellikle arabanıza daha fazla zarar verebilir.

İstasyon ön avlusunda yakıt sorununuzu çözmek için ekipman taşımıyoruz, ancak Beyoğlu genelindeki garajları tavsiye ediyoruz,

arabanızı teslim edebiliriz ve sonuç olarak yapılan dekontaminasyon çalışmasında size% 20 indirim sağlar.

Beyoğlu Oto Çekici Küçük ve orta boy arabalar için 3,5 tonluk kunduz kuyruğu kamyonları işletiyoruz.

9 ton kapasiteli vinçlere sahip alçak yüklemeli alüminyum yataklarla donatılan araçlarımız,

düşük ön tampon bulunan arabaları hasara neden olmadan kurtarmak için uyarlanmıştır.

7,5 ton Mitsubishi Canter’imizi daha büyük arabalar ve kamyonetler, küçük 3,5 iskelet kamyonlar ve damperli kamyonlar taşımak için kullanıyoruz.

Güçlü bir eğimli ve kızaklı kurtarma yatağı ile 3,5 tona kadar araçları yükleyebilir ve 12 tonluk çekme kapasitesine sahip bir hidrolik vince sahiptir.

Bu, genellikle mahsur kalmış arabaları / kamyonetleri yol dışı alanlardan çekmek için kullanılabilir. Aynı hidrolik yatırma ve sürgülü vinç kurulumuna sahip bir Mercedes Atego 815’i de kullanıyoruz.


Beyoğlu Çekici

Özel olarak modifiye edilmiş araç filomuz, yol kenarı sorununuz ne olursa olsun size yardımcı olabilir.

Kaliteli bir kurtarma hizmeti sunmanın yanı sıra, araç arızaları bazen bir aracın taşınmasını gerektirmez.

Çoğunlukla, soğuğun eskimiş pilleri etkilemeye başladığı kış aylarında ihtiyaç duyulan tek şey bir başlangıçtır.

Deneyimli ekibimiz ister evde ister iş yeri otoparkı olsun size gelip, güçlendirici paketleri kullanarak aracınızı sizin için çalıştırabilir.

Çekmenin gereksiz olduğu küçük araç sorunlarına yardımcı olmak için sürekli beklemede olan üç filo destek aracımız var. Filo destek araçlarımız, Ford Transits ve yedek / patlak lastik uygulamaları için 150L tank kompresörleri ile donatılmıştır.

Beklenmedik durumlar için çok çeşitli aletler ve gerekirse bir aracın altına kolay erişim için profesyonel 7 tonluk mavi noktalı araba krikoları taşıyoruz.

Araçlarımızda, tamponun önünden geçen harici bir sigortalı beslemeye bağlanan motor tarafından sürekli olarak çalıştırılan 2 adet güçlü 12 volt akü bulunmaktadır.

Bu kuruluma sahip olmak, uzun bir süre bekledikten sonra bile en büyük araçları çalıştırmanın kolay olduğu anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir