Kategoriler
Ankara Beypazarı

Beypazarı Oto Çekici

Beypazarı Oto Çekici hizmetleri şunları içerir: Düz Yataklı Çekme, Uzun Mesafe Çekme, Ağır Hizmet Çekme ve daha fazlası. Otomatik Çekme Hizmetleri 24 saat Çekme ile sağlanır hem hafif hizmet araçları hem de ağır hizmet araçları için mevcuttur.

Çekme hizmetlerimizi bağımsız çekici operatörlerinden oluşan bir bağlı ağ aracılığıyla sağlıyoruz ve yılın 365 günü, haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimiz Beypazarı bölgesinde mevcuttur. Yasal olarak bağlı, onaylı ve lisanslı 24 saat çekme hizmeti sağlayıcılarıyız. Büyük sigorta şirketleri tarafından ödeme konusunda tanınıyoruz ve onaylıyoruz.

Acil Durum Çekme, ağır hizmet araçlarının bir kaza veya arıza alanından temizlenmesinde öncüdür. Araçlarımıza en son navigasyon sistemleri ve GPS teknolojisini kullanan otomatik araç konum sistemleri takılmıştır, bu da sevk ekibimizin size yardımcı olmak için mümkün olan en yakın sürücüyü göndermesini kolaylaştırır.

Tüm çekicilerimizin bir harita üzerindeki konumu, en yakın ve kolayca bulunabilen birimleri otomatik olarak savunan bilgisayar destekli bir sevk sistemi üzerinde görüntülenir.

Beypazarı Oto Çekici Hizmetlerimiz şunları içerir:

 Uzun mesafeli çekme
 Ağır hizmet tipi çekme
 Hafif yük çekme
 Düz yataklı çekme
 Kaza giderme
Tamirci Hizmeti
 Yolda / arazide vinçle kaldırma
 Lüks ve egzotik araçlar
 Özel mülk çekme
 Araç aküsü kurulumu
Araba kilitleme Çözümleri
 Otomobil lastiği değişimi (Müşteri Tarafından Sağlanır)
 Akü atlama başlangıcı
 Gaz yakıt ikmali bitti
 7/24 Yol yardımı
 7/24 Otomatik çekme
 Sıkışmış kontak anahtarı çözümü
 Yetkili çekici hizmetleri
 Kaza sonrası araba çekme
 7/24 Açık gövde hizmetleri
 Özel mülk çekme

Hafif hizmet araçları arasında arabalar, kamyonetler, yolcu minibüsleri, lüks ve egzotik römorklar vb. Yer alır. Bu araçlar genellikle arıza veya kaza durumunda çekilir veya park ihlalleri, nüfuz altında araç kullanma ve diğer suçlar nedeniyle el konulabilir.

24 Saat Çekme, özel ve ticari ihtiyaçlarınız için yerel çekme, özel mülk çekme, uzun mesafeli çekme, düz yataklı çekme, kazara sökme ve lüks ve egzotik araç çekme gibi hizmetler sunar.


Ağır hizmet tipi çekme, yüklü veya yüklü olmayan büyük kamyonların veya turist otobüslerinin çekilmesini içerir. 24 saat Çekme’nin saha personeli, her türlü durumu kolayca ele almak için iyi eğitimli ve deneyimlidir ve kritik görevleri profesyonel ve güvenli bir şekilde yerine getirebilir.

Beypazarı Oto Çekici araçları, bir hendekte, açık kanalda, bir setin üzerinde veya aracın güvenli bir şekilde yedeklenemeyeceği herhangi bir yerde bulunan araçları kurtarmak için ayarlanabilir bir bom vinci ile donatılmıştır. Bu yöntemleri kullanarak 24 saat Çekme, araçları hassas bir şekilde güvenle taşıyabilir ve araçları güvenli ve zamanında varış noktalarına ulaştırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir