Kategoriler
Artvin Borçka

Borçka Oto Çekici

Borçka Oto Çekici uygun fiyatlı yol yardımı sağlamak. Soğuk ve yağmurlu bir gecede patlak bir lastikle yol kenarında mahsur kaldığınızı hayal edin. Aracınızın yol yardımı olmadan çekilmesi, özellikle evinizden veya en yakın tamirciden birkaç milden daha uzaktaysanız, oldukça pahalıya mal olabilir.

Borçka Oto Çekici

Borçka Oto Çekici olarak, tüm müşterilerimizin yolda güvende ve mutlu olmasını istiyoruz. Bu nedenle çeşitli diğer sigorta poliçelerine ek olarak yol yardımı da sağlıyoruz.

Borçka Yol Yardımı şunları kapsar:

  1. Araç çekme
  2. Araç atlama başlar
  3. Patlak lastik değişiklikleri
  4. Aracınızı kardan çekmek
  5. Bittiğinde yakıt sağlamak
  6. Arabanızdan kilitlendiğinizde yardımcı oluyoruz

Borçka Oto Çekici Yol Yardımı ile, kendinizi çalışmaz bir araçla mahsur kalırsanız güvende olduğunuzu bilmenin huzurunu yaşayabilirsiniz. Bugün bizi arayın ve bize Yol Yardımı tekliflerimiz hakkında bilgi alın!

İster günlük bir yolculukla karşı karşıya olun, ister mükemmel bir hafta sonu kaçamağı planlayın, Borçka Yol Kenarı Yardımı çok çeşitli özel avantajlar sunar. Yılın her günü bakımsız sürüş sağlıyoruz.

Borçka Oto Çekici’nin Yol Yardımı Programı, acil yol yardımı gibi geleneksel faydalara ek olarak, özelleştirilmiş yolculuk rotası ve Artvin genelinde değerli otel ve kiralık araba indirimleri gibi birçok avantajı da içerir. Artvin Borçka Yol Kenarı Yardım Programı, varış noktanıza ve daha fazlasına güvenli bir şekilde ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz koruma ve güveni sağlar.

yılın 365 günü, günde 24 saat, “işaret ve sürüş” esasına göre verilmektedir. “İmzala ve sür ile sağlanan faydalar”, cepten hiçbir masrafa girmeyeceğiniz anlamına gelir – olay başına maksimum 100 tl ‘ye kadar. Aşağıdaki avantajlardan herhangi birinde size yardımcı olmak için hızlı hizmet sağlayacaktır:

  1. Çekme
  2. Lastik Değişiklikleri (şişirilmiş yedek parçanızla)
  3. Araç Sıvı Dağıtımı (sıvıların maliyeti ekstra)
  4. Kilitleme Yardımı (anahtar kesme / değiştirme maliyeti ekstra)

Azami faydayı aşan hizmet bedelleri üyenin sorumluluğundadır.

Yönlendirme Hizmeti

Motor Kulübü, üye seyahat ediyorsa on (10) iş günü önceden bildirimde bulunarak. Üyelere bilgi, harita, gezi programları sağlayacak ve / veya. Tren veya hava yolculuğu, oteller, otomobil ve kiralama hizmetleri için rezervasyonlarda yardımcı olacaktır. Motor Kulübü’nün seyahat acentesi olarak hareket etmeyeceğini lütfen unutmayın.

Yol yardımı hakkında daha fazla bilgi almak veya herhangi bir soruyu yanıtlamak için bizi arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir