Kategoriler
Bornova İzmir

Bornova Oto Çekici

Bornova Oto Çekici, Bornova’da 24 Saat Çekme hizmeti sunmaktadır. Ne tür bir Çekiciye ihtiyacınız olduğu önemli değil, Bornova Oto Çekici size karşılar. Tüm araç ve Motosiklet Çekme hizmetlerinin yanı sıra en kaliteli

Araba Çekme hizmeti veriyoruz. Kamyonlarla da ilgileniyoruz.

Bornova’daki 24 Saat Çekme hizmetlerimiz hızlı ve güvenilirdir. Bornova Çekici operatörleri, İzmir Bornova Bölgesinde en iyi 24 Saat Çekme ve Yol Yardımını sigortalayarak lisanslı ve sigortalıdır.

Bornova Çekici Hizmetinde, Bornova’da herhangi bir alanda size yardımcı olmak için çok sayıda Düz Yataklı Çekici Kamyonumuz ve Tekerlek Kaldırma ve Taşıyıcılı  Çekici kamyonlarımız var. Bornova’nın hangi bölgesinde olursanız olun, size 25 dakikanın altında tam donanımlı bir

Çekici Kamyon sağlayacağımızı garanti ediyoruz. Günün veya gecenin herhangi bir saatinde bizi aradığınızda;
İzmir Bornova için Yerel ve Uzun Mesafe Çekme

Arabanız yol kenarında bozulduğunda, her şeyin mümkün olan en kısa sürede normale dönmesini istersiniz.

Çekme şirketleri hakkında çok fazla araştırma yapacak veya size en iyi hizmeti kimin vereceğini bulmak için inceleme sayfalarını okuyacak vaktiniz yok. Sadece telefonu alıp güvenilir, hızlı, arkadaş canlısı ve güvenilir bir çekme servisini aramak istiyorsunuz.

Bu kolay. Bornova Oto Çekici’yi arayın .Çekmek bizim yaptığımız şeydir. İster yerel ister uzun mesafeli, hızlı ve kolay bir şekilde çekmeye ihtiyacınız olduğunda, Bornova Oto Çekici ihtiyacınız olan hizmeti sağlayabilir.

Bornova Oto Çekici Her Mesafede Çekme Yapabiliriz

• Tamircinize köşede bir yedekte mi ihtiyacınız var? Bunu yapabiliriz.

• Kasabanın öbür ucundaki bir tamirciye çeki mi ihtiyacınız var? Bunu yapabiliriz.

• Bir sonraki ilçeye çekilmeye mi ihtiyacınız var? Bunu da yapabiliriz.

Aslında aracınızın ne kadar çekilmesine ihtiyacınız olursa olsun, bunu yapabiliriz. Şehir içindeki standart çekme mesafeleri için düşük fiyatlarımız ve uzun mesafeli çekme için mil başına makul ücretlerimiz var.

Çekme İhtiyaçlarınız Ne Olursa Olsun, Son Teknolojiye Sahip Bir Çekici Kamyon Filosu Sunuyoruz

Kısa mesafelerde otomobilleri, kamyonetleri ve hafif kamyonları çekmek için standart tekerlekli kaldırma çekicilerimiz mevcuttur. Çekici düşündüğünüzde, tekerlekli kaldırma kamyonları muhtemelen resmettiğiniz şeydir.

Dört tekerden çekişli araçlar ve SUV’lar gibi dört tekerleğin tamamının yerden kalkmasını gerektiren çekici araçlar için düz yataklı kamyonlarımız mevcuttur. Düz yataklı kamyonlar, aracınızın uzun mesafelere taşınmasına ihtiyaç duyduğunuzda iyi bir seçenektir.

Ayrıca motosiklet çekme ve kaza / enkaz kurtarma çekme işlemlerini de üstleniyoruz.

Aradığınızda, sevk memurlarımız, özel aracınız ve durumunuz için ne tür bir çekiciye ihtiyacınız olduğunu belirlemek için sizinle birlikte çalışacaktır.

Yerel ve uzun mesafeli çekme işlemlerinde size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizi arayın 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir