Kategoriler
Bilecik Bozüyük

Bozüyük Oto Çekici

Bozüyük Oto Çekici, Yol Yardım Hizmeti Kapsamındaki Kapsam.Yol Kenarı Yardımı programının kapsadığı olayların birçoğu olup, bunlardan bazıları aşağıdakileri içerir:

  • Mekanik / elektrik arızası: Araç evde veya yolda arızalanırsa, sigorta şirketi arıza yerinde tamir etmesi için bir tamirci ayarlayacaktır. Tamirci, araç sahibine akü takviyesiyle çalıştırma. Patlak lastiğin değiştirilmesi ve diğer küçük elektrikli veya mekanik onarımlarda yardımcı olacaktır. Araç sahibinin araçtan çıkarılması durumunda yedek anahtarların alınması ve teslimi de sağlanacaktır.
  • Çekme : Sigortalı araç bir kazaya karışırsa, sigorta şirketi aracın yakındaki bir ağ garajına. Veya yetkili servis merkezine güvenli bir şekilde çekilmesini ayarlayacaktır.
  • Yakıt dağıtım: Kapsanan aracın yakıtı bittiyse, sigorta şirketi 5 litreye kadar yakıtın ona teslim edilmesini ayarlayacaktır. Bununla birlikte, bazı sigortacılar, poliçe süresince bu hizmetin kaç kez sağlanacağına belirli sınırlar koymaktadır.
  • Otelde konaklama: Gerekirse, sigorta şirketi, araç sahibinin, aracın tamir edildiği garajın yakınındaki. Bir otele yerleştirilmesini ayarlayacaktır. Konaklama masraflarını kendisi karşılamalıdır.
  • Alternatif araç: Sigorta şirketi, sigortalı araç onarım sırasında araç sahibinin kullanabileceği alternatif bir araç. Taksi ayarlayacaktır. Bu tesis genellikle yalnızca bir varış noktasına sağlanır.
  • Tıbbi koordinasyon: Araç sahibi, sigortalı aracın hareketsiz hale getirilmesinin ardından tıbbi yardıma ihtiyaç duyarsa. Sigorta şirketi bunu ayarlayacaktır. Bununla birlikte, tedavi masrafları ve tıbbi faturalar poliçe sahibi tarafından karşılanacaktır.
  • Acil mesaj aktarımı: Bazı sigorta şirketleri, sigortalının ailesi ile temasa geçmesine yardımcı olur. Ve acil mesajları konferans görüşmeleri yoluyla iletir.
  • Onarılmış arabanın teslimi: Bazı sigortacılar, onarılan arabanın, turda olması durumunda sigortalıya ikametgahına teslim edilmesine yardımcı olur.

Araba sigortası şirketleri , acil olayın SMS veya telefon görüşmesi yoluyla bildirilmesine izin verir. Sigortacı bilgilendirildikten sonra, mümkün olan en kısa sürede aracın bulunduğu yere bir mekanik. Devriye aracı gönderilecektir. Araca gerekli servis sağlanacak ve yeniden çalıştırılacak veya güvenilir bir atölyeye çekilecektir.

Bozüyük Oto Çekici

Kapsamlı araç sigortası poliçeniz size Bozüyük Oto Çekici teminatı sunmuyorsa, bunu ayrıca seçebilirsiniz. Bu tamamen sigorta ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Yol Yardımı sigortası, araçlarını uzun yolculuklar için kullanan kişiler ve arabaları için temel onarım işlerine girişmemiş kişiler için kullanışlıdır. Ayrıca yaşlı sürücüler için çok faydalı olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir