Kategoriler
Bugatti Yol Yardım

Bugatti Yol Yardım

Bugatti Yol Yardım Güçlü bir motoru, lüks iç tasarımı ve çekici tasarımı ile Bugatti, dünyanın en pahalı süper otomobillerinden biridir. Adı lüks ile eş anlamlıdır ve yepyeni bir Bugatti satın aldığınızda, kapsamlı bir garanti de içerir.


Rakiplerine kıyasla Bugatti, müşterilerine en uzun garantilerden birini sağlıyor. Fabrika arızası nedeniyle bir şeyler ters giderse, garantiniz bunu karşılayacaktır.

Bir Bugatti satın almayı planlıyorsanız veya sadece garantisini merak ediyorsanız, bilmeniz gereken tüm ilgili bilgileri topladık. Daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Bugatti Yol Yardım UZATILMIŞ GARANTİ


Bugatti’nizde hep güzel oturuyorsunuz. Ve bu sadece malzemelerin ve mühendisliğin kalitesinden değil, aynı zamanda uzatılmış garantimiz tarafından sunulan mükemmel kapaktan da kaynaklanıyor. Kayıt tarihinden itibaren dört yıla kadar geçerlidir, size tam bir arıza servisi sağlar ve tüm mekanik ve elektrik bileşenlerinin yanı sıra, kendi özel irtibat kişiniz de dahil olmak üzere 24 saat kişisel hizmet sunan gövde ve boyayı garanti eder. biz kolay dinlenme sağlamak için kararlıyız. Tüm onarım işlemleri orijinal orijinal parçalar kullanılarak ve fabrikada eğitilmiş teknisyenler tarafından gerçekleştirilir.

Bugatti Yol Yardım SİZİ YOLDA TUTMAK

Bazen seyahat etmenin gelmekten daha iyi olduğunu söylüyorlar. Ancak şık bir şekilde seyahat etmenizi sağlamak ve hedefinize güvenli ve rahat hissetmek için çalışıyoruz. Ancak, olası bir arıza yaşarsanız, Bugatti Automobiles SAS, sizi mümkün olan en kısa sürede tekrar yoluna sokmak için aşağıdaki hizmetleri sunar:

Anında Arıza Giderme: +33 (0) 88 04 81 50 numaralı telefondan Bugatti Müşteri Destek Hattı‘nı aramanız yeterlidir.
Arıza yol kenarında giderilemezse, aracınız en yakın Bugatti servis merkezine taşınacaktır.
HROwen Bugatti Servisinde, aracınız tamir edilirken size alternatif bir araç sağlanacaktır.
Arıza nedeniyle eve gidemiyorsanız, Bugatti Müşteri Hizmetleri, seyahat ve konaklama gibi masrafları karşılamak için bir çek almanız için organize olacaktır (harcama kanıtı gerekli değildir)

Bugatti Yol Yardım NASIL ÇALIŞIR

Bugattis tahrik ediliyor. Bu nedenle, tüm garanti onarımlarını mümkün olan en kısa sürede, minimum telaşla yürütmek için her türlü çabayı gösteriyoruz. Bir hak talebinin geçerli olup olmadığını belirlemek için aşağıdaki yönergeler kullanılır:

Garanti talepleri tarafımızdan veya Bugatti Automobiles SAS tarafından yetkilendirilmelidir
Servis geçmişinin tamamı talepte bulunurken verilmelidir
Onarım veya arızalı parçaların değiştirilmesi Bugatti Automobiles SAS’ın takdirindedir. Değiştirme durumunda, eski parçalar Bugatti Automobiles SAS’a aittir.


Bir arıza aracı karayoluna sokmazsa, onarımın nerede yapılacağına karar verecek olan bizimle veya Bugatti Automobilies SAS ile iletişime geçmek garanti sahibinin sorumluluğundadır.
Garanti belgeleri, uzatılmış garantinin başlangıç ​​tarihlerini açıkça belirtmektedir

Bugatti garantisi araç sahibi için değil araç için geçerlidir. Araç garanti süresi içinde satılırsa yeni bir sahibine devredilebilir
Daha geniş talepler garanti kapsamında değildir. Özellikle dolaylı veya dolaylı zararları kapsamaz

Bugatti Yol Yardımı HER ŞEYİ AÇIK TUTMA


Sizi Bugatti’yi yolda tutmak için sorumluluğumuzu çok ciddiye alıyoruz. Bununla birlikte, garanti çok, çok açık bir şekilde tanımlanmış istisnalara tabidir. Garanti süresinin başlangıcında var olan ve garanti süresi içinde ortaya çıkan tüm hataları kapsamakla birlikte, aşağıdakiler için talepte bulunulamaz:

Kazalardan veya diğer dış faktörlerden (örn. Hırsızlık veya taş darbeleri) kaynaklanan veya mal sahibi bakım veya uygunsuz kullanım eksikliğinden kaynaklanan hasarlar.


Kasıtlı olarak veya mal sahibi, sürücü veya diğer yolcular tarafından yapılan ağır olumsuzluklardan kaynaklanan hasarlar
Normal aşınma ve yıpranmadan veya yetkisiz kişilerce parçaların değiştirilmesi, takılması veya çıkarılmasından kaynaklanan hasarlar. Bu, yetkili kaynaklar veya kişiler tarafından sağlanmayan ve / veya takılmayan aksesuarlar için de geçerlidir


Garanti sahibi veya onarım veya bakım yapan veya araca gereken özen göstermeyen diğer üçüncü şahısların (Bugatti bayileri değil) neden olduğu hasarlar


Bugatti Automobiles SAS tarafından belirtilen aralıklarda araca bakım yapılmamasından kaynaklanan hasarlar
Aracın nasıl çalıştırılacağı, bakımının yapılacağı ve bakımının nasıl yapılacağı ile ilgili talimatlara (örn. Kullanım kılavuzunda) uyulmamasından kaynaklanan hasarlar
Dış etkenlerden kaynaklanan hasarlar (örneğin kazalar, dolu fırtınası veya sel)


Aracın Bugatti Automobilies SAS tarafından yetkilendirilmemiş parçalar ile donatılması durumunda
Aracın Bugatti Automobiles SAS’ın onayı olmadan değiştirildiği durumlarda (örn. Ayar değişiklikleri)
Aracın amaçlanan kapasitelerinin uygunsuz veya ötesinde kullanıldığı durumlarda (örneğin yarışarak veya belirtilen maksimum hızı aşarak)
Garanti sahibinden, tamir ettirilmesini talep ettiği, ancak bunu makul bir süre içinde yapamadığı durumlarda

Bugatti oto çekiçi hizmetleri Bugatti oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir