Kategoriler
Buick Yol Yardım

Buick Yol Yardım

Buick Yol Yardım beklenmedik bir şey geldiğinde, süreci mümkün olduğunca verimli bir şekilde sürdürmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Buick oto tamir, büyük bir servise veya tamire ihtiyacınız varsa sizi desteklemek için burada. MyBuick mobil uygulaması † aracılığıyla şartlarınızda hizmet planlamanın kolaylığından, siz ve bayi arasındaki doğrudan iletişime kadar, gelişmiş teknolojimiz her adımda şeffaflık sağlar.

İLERİ TEŞHİS UYARILARI †


Buick’iniz, maceralarınız için hazır olacak şekilde tasarlanmıştır. Gelişmiş teşhisi, en yüksek performansta çalışmaya devam etmesine yardımcı olmak için aracın durumunu sürekli olarak kontrol eder ve beklenmedik bir servis ihtiyacı ortaya çıktığında sizi uyaracaktır. Aktif OnStar servisiyle donatılmış araçlarda, aracınızın sağlığını onaylamak için isteğe bağlı bir teşhis kontrolü başlatmak için OnStar düğmesine istediğiniz zaman basabilirsiniz.

Beklenmedik bir Buick oto tamirine ihtiyaç duyulursa, Buick Sertifikalı Servis uzmanlarınız yardım etmeye hazırdır. Buick Sertifikalı Servis teknisyenleri, aracınızı analiz etmek ve servise göndermek için gelişmiş teknolojiler kullanır ve gelecekteki seyahatlere hazır olmasını sağlar.

Buick Yol Yardım HİZMET GÖSTERGESİ AYDINLATILMALIDIR


Bu gösterge paneli ışıklarından herhangi birinin yanması gerekiyorsa, servis veya Buick otomatik onarım ihtiyacı belirtilir. Aracınıza özel bilgi ve servis gösterge ışığı yerleşimi için kullanım kılavuzuna bakın. Tabii ki, aracınızın performansıyla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, Buick Sertifikalı Servis uzmanlarınız size yardımcı olmaya hazırdır.


Buick Yol Yardım İHTİYACINIZ VARSA


Beklenmedik bir durum olursa, Yol Yardımı † için mavi OnStar düğmesine basmanız yeterlidir (etkin OnStar servisine sahip olmalıdır). Değilse, yardım sadece bir telefon uzaklığındadır. Yol Yardım Programı günde 24 saat, yılın 365 günü hizmet veren danışmanlar sağlar ve acil durumlardan kaynaklanan endişeleri gidermeye yardımcı olan bir dizi hizmet sunar.

ARACINIZI EN İYİ BİLİYORUZ


Buick Sertifikalı Servis Teknisyenleri sorunları teşhis etmeye yardımcı olur


Buick Yol Yardım SERTİFİKALI HİZMET DENEYİMİNİZİN EN ÇOK YAPILMASI


Bu kolay. Çoğu durumda, Buick’inizin gelişmiş teşhisi † aracınızın servise ihtiyacı olduğunda sizi bilgilendirmelidir. Ancak bir kaygının başka bir şey tarafından tetiklenmesi durumunda, basitçe yazınız. Örneğin, dikkatinizi çeken yeni bir gürültü. Ayrıca, sorunun ne zaman ortaya çıktığını unutmayın – sadece motor ılık veya soğuk olduğunda veya rölantide, dönüş yaparken, vb.

İçeri girdikten sonra, Sertifikalı Servis danışmanınızdan, gerçekleştirilecek prosedürün ayrıntılı bir açıklamasını ve yazılı bir tahmin sunmasını bekleyebilirsiniz. Hizmetinizin garanti kapsamında olup olmadığını sorduğunuzdan emin olun .

Patlak bir lastiği düzeltmek için yardım gönderebilir, size bir yedek ve daha fazlasını verebiliriz.

Patlak bir lastiğiniz mi var? Yedek parçaya ihtiyacınız var? Benzin bitti mi? Mavi OnStar® düğmesine basın veya araç mobil uygulamasını kullanın 1 veya aracınızın bilgi-eğlence sistemi size yardım göndermesi için. Yol yardımı 2 Rehberde mevcuttur, 3 Güvenlik, 4 Koruma 5 ve OnStar Güvenlik ve Güvenlik 6 Planlar.

Ne Öğreneceksiniz

Buick Yol Yardım için bizimle nasıl iletişime geçeceğinizi göstereceğiz.

Nasıl çalışır

Yolda sorun yaşıyorsanız, araç mobil uygulamanızı, bilgi-eğlence sisteminizi kullanın veya mavi OnStar düğmesine basın. Bir Danışman konumunuzu belirleyebilir ve yardım gönderebilir. Yol Yardımı 7/24 mevcuttur ve şu şekilde talep edilebilir:

• Araç Mobil Uygulaması : Yardıma ihtiyaç duyduğunuzda araç mobil uygulaması aracılığıyla yardım talep edebilirsiniz.

• Bilgi ve Eğlence Sistemi: Aracınızın bilgi-eğlence sisteminde Yol Yardımına erişin. Ekrana dokunun, ihtiyacınız olan hizmeti seçin ve yardımın gelmesini beklerken durum güncellemelerini alın.

• Mavi OnStar Düğmesi: Yerel bir servis sağlayıcıdan yardım istemek için bir Danışmanla konuşmak için mavi OnStar düğmesine basın.

Yol Yardım, ücretli OnStar planınızın bir parçasıdır ve şunları içerir:

• Danışman Destekli Uzak Kapı Kilidi Açma: Kapılar sizin için hızlıca kilidini açabilecek bir OnStar Danışmanına bağlanın (eğer uygunsa)

• Acil Durum Çekme: Danışmanlar bir çekme işlemini en yakın GM Bayisine koordine edebilir

• Patlak Lastik Değişimi: Danışmanlar, araç uygun şekilde donatılırsa veya sizi en yakın servis tesisine çekerse yedek lastiğinizi takmak için en yakın servis sağlayıcıyı bulabilir

• Takviye Başlatma: Danışmanlar bir takviye çalıştırması gerçekleştirmek veya bir yedeklemeyi koordine etmek için en yakın servis sağlayıcıyı bulabilir

• Yakıt Dağıtımı: Danışmanlar, sizi bir benzin istasyonuna götürecek yeterli yakıt sağlamak için en yakın servis sağlayıcıyı bulabilir

Planları ve fiyatlandırmayı satın almak için Sahip Merkezi hesabınızı kullanın.

• Yardım için araç mobil uygulamanızı, bilgi-eğlence sisteminizi kullanın veya mavi OnStar düğmesine basın

• Bir Danışman konumunuzu belirleyebilir ve sizin için yardıma başvurabilir

• Aracınızın mobil uygulaması veya bilgi-eğlence sistemi ile talebinizin durumunu ve ETA’sını kontrol edin

• Geç kalacaksanız Danışmandan ailenizle veya arkadaşlarınızla iletişim kurmasını isteyin

Buick oto çekiçi hizmetleri Buick oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir