Kategoriler
Balıkesir Burhaniye

Burhaniye Oto Çekici

Burhaniye Oto Çekici en büyük yol yardımı ağına katıldığınızda, yıllardır yapım aşamasında, nerede olursanız olun 7/24 sınırsız çağrı alırsınız. Ve teknisyenlerimiz sizi yerinde düzeltmek için eğitildikleri için, sizi herkesten daha iyi hareket ettiriyoruz.

Burhaniye Oto Çekici

Bir arabaya sahip olmak ne kadar uygun olsa da, kaçınılmaz olarak bir noktada bozulacaklardır. Bu olduğunda, seçeneklerinizin ne olduğunu bilmek güzel. En çok kullanılan seçeneklerden ikisi çekme ve yol yardımı. Ama bu ikisi arasındaki fark nedir? Birçok insan bunların aynı şey olduğunu düşünüyor.

En iyi kararı vermenize yardımcı olmak için, çekme ile yol yardımı arasındaki farkları açıklayacağız. Bunların ne olduklarını öğrenmek için okumaya devam edin. Burhaniye’deki bir takviyeden, bir lastik değişikliğine, boş bir depoya veya herhangi bir yerinde kilitli anahtarlara kadar. Daha fazla yerde daha fazla devriye ile. Her işinizi halleder ve korunduğunuzu bilerek her yolculuğun tadını çıkartırsınız.

Ayrıca Üye avantajları programımız Burhaniye Oto Çekici ile binlerce teklife erişim elde edersiniz. Yakıt, araba servisi ve sigorta  gibi temel şeylerdeki tasarrufların yanı sıra yemek, eğlence, turistik yerler ve daha fazlası gibi eğlenceli şeyleri keşfedin . Ücretsiz ve Üyelere özel.

Burhaniye Oto Çekici önde gelen bir römork çekme sağlayıcısı olarak  , her zaman güvenilir hizmet garantisi altındasınız. Numaramızı telefonunuza kaydedin veya cüzdanınızda saklayın, böylece yardımımıza ihtiyacınız olursa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınızı bize e-posta yoluyla gönderin veya BİZE ULAŞIN sayfamızı ziyaret ederek bize mesaj gönderin.

Özel hizmetimizi kaçırmayın, sadece burada! Sürüş tehlikeleri ve sürüş sorunları her an, her gün, her yerde olur. Burhaniye Yol Yardımı, Balıkesir çapında günün 24 saati, yılın 365 günü sunulan, aracınız için özel bir yol yardım hizmeti ile sizi tekrar yola çıkarmayı amaçlamaktadır.

Güvenliğinizi önemsiyoruız. Kendinizi tehlikeli yerlerden veya trafikten geçen tehlikelerden uzaklaştırmak için adımlar atın. Size yardımcı olabilmemiz için arabanızda kalın. Arabanızı güvenlik nedeniyle terk etmeniz gerekiyorsa, lütfen görüşmeniz sırasında bize bildirin.

Arabanızın kayıt numarasını ve en iyi iletişim numaranızı yanınızda bulundurun. Ekibimiz, mümkün ve güvenli olduğunda aracı telefon üzerinden yönlendirerek harekete geçirmeye çalışacaktır. Katıldıktan sonra, aracınız yol kenarında hareket ettirilemezse. En yakın yetkili tamirciye çekilmesini ayarlayacağız (Km sınırlamaları geçerlidir). 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir