Kategoriler
Büyükçekmece İstanbul

Büyükçekme Oto Çekici

Büyükçekme Oto Çekici 24 Saat Oto Çekici Hizmetler arasında, mahsur kalan sürücüler ve araçlar için arıza sigortası, karda sıkışmış araçların çekilmesi, patlak bir lastiğin değiştirilmesine yardımcı olma veya arabalarının dışında kalan sürücülere yardım etme yer alıyor.

Tam donanımlı minibüslerimiz, bir arabada tekerlek değişiminden veya takviye çalıştırmadan fren arızasına veya mekanik arızaya kadar ihtiyaç duyduğunuz saatte size yardımcı olabilir. Lütfen rekabetçi bir fiyat teklifi için arayınız.

Nitelikli mühendislerimiz ve servis operatörlerimiz iyi stoklanmıştır, amacımız sizi en çok ihtiyaç duyduğunuz anda yolda hareket ettirmektir.

Araç Kurtarma ve Çekme

Aşırı ısınma, fren arızası, taşlama frenleri veya sık sık durma gibi kısmi arızalardan tam arızalara kadar, aracınızı en yakın garaja veya seçtiğiniz yere çekebiliriz

Büyükçekmece Oto Çekici Hizmetleri

Büyükçekmece Oto Çekici olarak Büyükçekmece bölgesinde 24 saat araç kurtarma, nakliye ve profesyonel yol yardımı hizmeti sunmaktayız. Ağır kurtarma ,  hafif toparlanma  ve  yol yardımı , ticari ve yerli araçlar için müşterilerinin kurtarılması ve taşınması için onaylı bir kurtarma yüklenicisiyiz. 

Araç kurtarma ve nakliye alanındaki 30 yılı aşkın tecrübemizle, müşterilerimize kapsamlı ve mükemmel bir hizmet sunabiliyoruz. Ayrıca, Müzayedelerde veya çevrim içi tüccarlardan satın alınan araçları da taşıyabiliyoruz.

Yol yardımı mühendislerimiz, tam donanımlı minibüslerden oluşan kendi filomuzu kullanır ve bir arabada tekerlek değişiminden veya takviye ile fren arızasına veya mekanik arızaya kadar ihtiyaç duyduğunuz saatte size yardımcı olabilir. Lütfen rekabetçi bir fiyat teklifi için arayınız.

Nitelikli mühendislerimiz ve servis operatörlerimiz iyi stoklanmıştır, amacımız sizi en çok ihtiyaç duyduğunuz anda yolda hareket ettirmektir.

Büyükçekme Oto Çekici Yol kenarında aracınız bozulduysa ne yapmalısınız?

1. Güvenli bir yerde misiniz?

2. Mümkünse aracınızı yoldan çıkarmaya çalışın.

3. Bir otoyolda veya çift yönlü taşıt yolundaysanız ve bir sonraki çıkışa çıkamıyorsanız, mümkünse sert bankete veya yatağa çıkmayı deneyin. Tekerlekler sola dönük olarak olabildiğince sola doğru durduğunuzdan emin olun.

4. Tehlike ışıklarınızı açın.

5. Bunu yapmak güvenli ise ve trafik şeritlerini geçmenizi gerektirmeyen duracak bir yer varsa, aracınızı yolcu tarafından terk edin ve araçtan ve karşıdan gelen trafikten uzak durun.

6. Beylikdüzü Oto Çekici’yi arayın.

7. Otoyoldaysanız lütfen herhangi bir onarım girişiminde bulunmayın.

8. Cep telefonunuz yoksa, ana yolun yan tarafındaki acil durum telefonuna doğru yürüyün. Direklerdeki oklar en yakın acil durum telefonunun yönünü gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir