Kategoriler
Cadillac Yol Yardım

Cadillac Yol Yardım

Cadillac Yol Yardım MÜLKİYETİNİN FAYDALARI
Müşterilerimizin her şeyi hak ettiğine inanıyoruz. Bu nedenle her yeni Cadillac, lüks sahiplere ihtiyaç duydukları her şeyi sağlamak için kapsamlı bir sahip avantajları paketi ile desteklenmektedir.

GARANTİ


İşçiliği ve inceliği yola sokuyorsunuz. Parçalarımız ve garanti kapsamımız, Cadillac’ınızın en iyi şekilde çalışmaya devam etmesine yardımcı olur. Üç garanti seviyesi ile size en uygun olanı bulabilirsiniz. Garanti seçeneklerini görmek için lütfen aşağıyı okuyun. Ayrıntılar için yerel Cadillac bayinizi ziyaret edin.

Tampondan Tampona Sınırlı Garanti


Cadillac, yeni aracınızın Tampon-Tampon Sınırlı Garantisi olmadan destekliyor. Tüm araç, 4 yıl veya 50.000 km † (rutin bakım hariç) için malzeme veya işçilik kusurlarını gidermek üzere parçalar ve işçilik de dahil olmak üzere onarımlar için garanti altındadır . Garanti, garanti süresi boyunca araç sahipliği ile otomatik olarak aktarılır.

Cadillac Yol Yardım Cadillac İsteğe Bağlı Genişletilmiş Sınırlı Garanti


İsteğe bağlı Uzatılmış Sınırlı Garanti † yeni 2018-2020 Cadillac araçları için sadece yeni araç satın alındığında seçilebilir. İsteğe bağlı Uzatılmış Sınırlı Garantiyi seçtiğinizde, kapsamınız 6 yıl / 70.000 km’dir † . Uzatılmış Sınırlı Garanti yalnızca yeni araç satın alındığında geçerlidir. Cadillac’ın isteğe bağlı Genişletilmiş Sınırlı Garantisi’nde kesinti yoktur ve kapsam, Tampondan Tampona Sınırlı Garanti terimi ile aynıdır.

Kapsanan onarımlar yeni, yeniden üretilmiş veya yenilenmiş parçalar kullanılarak yapılacaktır.

Standart Tampon-Tampon Sınırlı Garantisinde olduğu gibi, isteğe bağlı Genişletilmiş Sınırlı Garanti, garanti süresi boyunca araç sahipliği ile otomatik olarak aktarılır. Fiyatlandırma için satıcıya başvurun .
Güç Aktarma Sistemi Sınırlı Garantisi


Cadillac, her 2013 ve daha yeni bir aracı , malzeme ve / veya işçilikten kaynaklanan arızalar nedeniyle gerekli olan garantili onarımlar için, aracın orijinal hizmet tarihinden itibaren kesinti olmaksızın, 6 yıl veya 70.000 km † için garanti edecektir. motor, şanzıman veya tahrik sistemlerine bağlayın.

Cadillac Yol Yardım 24 Ay / Sınırsız km Sınırlı Parça Garantisi


En yaygın Parça Garantimiz, parça General Motors yetkili satıcısı tarafından kurulduğu sürece, işçilik de dahil olmak üzere Servis Yedek Parçalarımızın çoğunluğu (ACDelco ve GM Orijinal Parçalar dahil) bir garanti süresi sunar. Garanti parçası ayrıntıları ve nitelikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen yerel GM bayinizi ziyaret edin. Garanti 1 Nisan 2018 tarihinden itibaren geçerlidir. Kapsanan parçalar şunları içerir:

GM Orijinal Ekipman Frenleri
GM Orijinal Ekipman Rotorları
GM Orijinal Ekipman Alternatörleri ve Marş Motorları
Profesyonel Frenler
Profesyonel Rotorlar
Profesyonel Alternatörler ve Marş Motorları
Daha fazla ürün bilgisi için yerel GM bayinizi ziyaret edin.

Cadillac Yol Yardım Sınırlı Ömür Boyu Parça Garantisi


General Motors, GM bayileri tarafından satılan servis parçalarına Sınırlı Ömür Boyu Parça Garantisi sunar. GM, alıcıya, 24 aylık işçilik de dahil olmak üzere tüm üretici kusurları için bu belirli Orijinal GM / ACDelco parçalarının yerini alacağını garanti eder (aşağıdaki listeye bakın):

Şasi Parçaları
Yakıt Pompaları – Elektronik
Ateşleme Teli Setleri
Radyatörler
Amortisörler / Destekler
Tekerlek Rulmanları – Hub Rulmanlar

Geçerlilik Tarihi: Bu Sınırlı Ömür Boyu Parça Garantisi, 1 Nisan 2014 tarihinde veya sonrasında satın alınan parçalar için geçerlidir ve belirtilen alıcı parçanın kurulduğu araca sahip olduğu sürece yürürlükte kalacaktır.

Nitelikler: Satın alan, uygun şekilde doldurulmuş garanti geri ödeme formuyla birlikte orijinal satış makbuzunu ve / veya iş kartını saklamakla yükümlü olacaktır. Satın alma sırasında bir garanti geri ödeme formu sağlanır veya Internet’ten adresinden indirilebilir .
12 Ay / Sınırsız Parça Garantisi


1 Nisan 2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere General Motors, parça bir Genel Motorlar bayisi tarafından monte edildiği sürece işçilik dahil olmak üzere bu seçili ACDelco Yedek Parçalarında 12 aylık / sınırsız km kapsama süresi sunar (aşağıdaki listeye bakın):

Avantajlı Tekerlek Rulmanları – Göbek
Avantaj Şokları ve Destekleri
Avantajlı Frenler
Avantajlı Şasi Parçaları
Cıvatalar, bağlantı elemanları, rondelalar, ara parçaları, şimler, pullar ve klipsleri içeren parçalar
İstisnalar


24 Ay / Sınırsız Mil Sınırlı Parça Garantisi, Sınırlı Ömür Boyu Parça Garantisi ve 12 Ay / Sınırsız Parça Garantisi aşağıdakileri içermez:

Sıvılar veya kurulumu tamamlamak için gereken ek parçalar
Yanlış montaj, değişiklik veya parçaya çarpan nesneler nedeniyle hasar
Araç garantisine uygun olmayan bir soğutucu veya soğutucu karışımı kullanımından kaynaklanan hasar
Yanlış uygulama; parçanın General Motors tarafından belirtilmeyen bir şekilde kullanılması
Zaman kaybı, rahatsızlık, kullanım kaybı veya diğer rastlantısal veya sonuçsal zararlar

Orijinal Alıcının Yükümlülükleri

Bu otomobil parçası garantisi, orijinal alıcı, parçaların orijinal olarak kurulduğu uygun araca sahip olduğu sürece geçerliliğini korur. Onarım isteyen orijinal alıcı, aracı bir Cadillac, Buick, GMC veya Chevrolet bayisine iade etmelidir. Orijinal alıcı, bir Cadillac, Buick, GMC veya Chevrolet bayisinin daha önce garantiye uygun parçayı değiştirdiğini gösteren orijinal oto tamir siparişinin bir kopyasını sağlamalıdır. Oto Yedek Parça (lar) ın maliyeti karşılanacaktır; işçilik orijinal satın alınan parçanın 2 yıla kadar kapsamına girer. Bu değerli garantiden ve aracınıza özel eğitim veren teknisyenlerimizin uzmanlığından yararlanmak için size en yakın satıcıyı bulun.

Cadillac oto çekiçi hizmetleri Cadillac oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir