Kategoriler
Ankara Çankaya

Çankaya Oto Çekici

Çankaya Oto Çekici, arabalar, motosikletler ve orta boy kamyonetler için çekici hizmetleri sunmaktadır. Çankaya Oto Çekici, çoğu durumda 15 dakika ila bir saat veya daha kısa hızlı yanıt süreleriyle uygun sabit oran fiyatları sunar.


Önemsiz Araç Kaldırma:
Çankaya Oto Çekici, Çankaya bölgesindeki kamyonların tüm marka ve modelleri için 7/24 önemsiz araç kaldırma hizmeti sunmaktadır, Çankaya

Oto Çekici, istenmeyen arabaları satın almayı ve onları hayata döndürmeyi veya geri dönüştürmeyi çok seviyor. Daha iyi çevre.

Önemsiz arabalara hemen bugün nakit olarak önemsiz araba numaralarını arayın ve en iyi fiyatı alın ve önemsiz arabalarınızı ücretsiz olarak çekin.

Önemsiz arabalar geri dönüşüm hizmetlerimiz arasında özel mülkte hurda arabaların ücretsiz teslim alınması, başlıksız önemsiz arabalar veya başlıksız önemsiz arabalar yer almaktadır.

Evraksız hurda araba satın aldığımızda

24 Saat Çekme ve Yol Kenarı Yardımı,

sizi otomobilin sahibi olarak gösteren bir araç tesciliniz veya unvanınız olduğu sürece ücretsiz mülkiyet hakkı veya mülkiyet hakkı olmaksızın çekecektir.

Otomatik Vinç Çıkarma Hizmeti:
Çankaya Oto Çekici’de yerel olarak sigortalı ve gümrüklü bir çekme ve yol yardımı şirketidir.

Bulunduğunuz yere yakın bir vinç hizmetine ihtiyacınız varsa, daha fazla aramanıza gerek yok çünkü hizmet başına en ucuz vinç maliyetine sahibiz.

Arabalar, minibüsler, kapalı kasa kamyonlar, atv’ler ve daha fazlası gibi komisyon dışı otomobiller için,

kardan sıkışmış ve bir vince ihtiyaç duyan, su basmış sudan vinç veya çamurdan vinci olan uygun fiyatlı otomatik vinç hizmetleri sunuyoruz. su çekilecek.

Çankaya Oto Çekici Aracınızı tekerlekler bir deliğe düştüğü için çıkarmak zorunda kalırsanız, bir çekici ile de çekmenize yardımcı olabiliriz.

Düz Lastik Değişimi:
Çankaya Oto Çekici, mobil düz lastik park edilmiş araba, otoyolda patlak lastik, evde patlak lastik, otoyolda patlak lastik, yedeksiz patlak, patlak lastik çıkmayacak, çivili patlak lastik,

patlak lastik için acil yol yardımı sunuyor yanak, düz lastik jant hasarı, römorkta patlak lastik, kamyonda patlak lastik,

patlak lastik kilit anahtarı yok, düz lastik kriko yok, patlak lastik çıkmayacak ve karda lastik patlak.

Patlak lastik servisini arayarak yardım edecek birine ihtiyacınız varsa başka yere bakmayın çünkü patlak lastik sorununuzu yerinde çözecek olan patlak lastik şirketiyiz.


Bu kadar patlak bir acil durum durumundaysanız ve patlak lastik onarım maliyetini, jant değiştirme maliyetini,

patlak lastik değiştirme maliyetini merak ediyorsanız, patlak lastik teklifi için bizi arayın ve patlak lastik onarım kuponlarımızı sormayı düşünün.


Patlak lastik nedenlerinin, sürüş sırasında yola dikkat ederek önlenebileceğini unutmayın,

böylece iyi lastik basıncını koruyarak, lastikleri döndürerek, şantiyelerde sürmekten kaçının, aşağıya düşebilecek inşaat araçlarının arkasına gitmeyin.

Kuyruk kapısı, aşındığında lastiklerinizi değiştirin ve mesaj atmaktan ve araba kullanmaktan kaçının ve yalnızca sizin için yedek lastiğiniz varsa değiştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir