Kategoriler
Çekmeköy İstanbul

Çekmeköy Oto Çekici

Çekmeköy Oto Çekici ‘de, sizin ve ailenizin geçimini sağlamak için arabanızı kullandığınızı biliyoruz. Arabanız yol kenarında bozulabilir. Kaza sizin hatanız olmasa bile, aracınızın güvenli bir şekilde sürülmemesine neden olabilecek bir enkaza girebilirsiniz.

Hatta aracınızın kilidini açmak, patlak lastiği değiştirmek, yakıt ikmali yaptırmak ve çok daha fazlası için yardıma ihtiyacınız olabilir.  Tüm bu olaylar çok stresli olabilir ve endişelenmeniz gereken son şey, güvenilir bir kurtarma çekici kamyon şirketinden ve tamirci servisinden yardım bulmaktır. 

Çekmeköy Oto Çekici, tüm çekme, yol yardımı ve tamirci ihtiyaçlarınızda size 24 saat yardımcı olmak için burada. Çekmeköy Oto Çekici Şirketinin ana hedefi, size en iyi yol yardımı, çekme, tamirci servisi ve kendini işine adamış, müşteri odaklı, yetenekli personel sağlamaktır. Çekmeköy Oto Çekici,

Çekmeköy bölgesinin herhangi bir yerinde araba veya kamyon çekme, araç çekme, acil yol yardımı, arıza yardımı ve tamirci servisi söz konusu olduğunda 1 numaralı kurtarma çekici hizmetidir .Yapmanız gereken tek şey ” Çekmeköy Oto Çekiciyi ” aramaktır ve bizi orada istekli, hazır ve aracınızı çekmenize yardımcı olacak bulmanız garanti.

Çekmeköy bölgesindeki en uygun fiyatlı, güvenilir ve profesyonel çekici ve hurda hizmetleri kaynaklarından biri olduğumuz yıllara sahibiz . Kurtarma çekme hizmeti  Çekmeköy’ü aradığınızda , en iyi çekme ve tamirci hizmetini sunmak için orada olacağız . P

rogramınıza göre çalışıyoruz ve hızlı bir şekilde yola geri dönmenize yardımcı olmak için 24 saat kurtarma çekici kamyon servisi ve acil yol yardımı sunuyoruz. Hasarları ve kazaları ortadan kaldırmak için aracınızı çekmek için endişesiz çekme ve modern ekipmanlardan yararlanma konusunda uzmanız.


Çekmeköy Oto Çekici Avantajları

• 24 Saat Yol Kenarı Servisi ve Çekme

• Acil Kilitleme Hizmeti

• Yolculuk Kesintisi

• Alternatif Ulaşım, Kiralık Araç *

• Otel rezervasyonları**

• Havayolu Bilgileri

• Mesaj Geçişi

•Gelişmiş Dizin Yardımı

• Yedek Kimlik Kartları Sipariş Edin Seyahat kesintisi Avantajlar, anahtarınızı kaybetmeniz, yakıtınızın bitmesi, lastiğinizin patlaması, zıplamanız veya çekilmeniz gerekmesi durumunda; örtülüsün.

Aşağıdaki gerekli hizmetlerden birini veya birkaçını gerçekleştirmek için bir servis aracı gönderecektir:

• Sahibine aracın kilidinin açılmasına yardımcı olun

• Yakıt dağıtın

• Patlak lastiği aracın yedek lastiği ile değiştirin

• Lastik Onarım Kitinin (TRK) kullanımına yardımcı olun

• Aracı vinçle kaldırın

Sürücülerin eninde sonunda yoldayken talihsiz bir durumla karşılaşması kaçınılmazdır. Meydana gelebilecek tüm zorluklar ve baş ağrıları için endişelenmenize gerek kalmayacak.
GÜVENİLİR ARIZA KURTARMA

Sürücüler bugün 4X4, hibritler, elektrikli araçlar ve minibüslerle çok fazla seçeneğe sahip. Daha önce hiç bu kadar çeşitli araçlar yolda olmamıştı. Aracınız yol kenarında onarılamazsa, bir garaja gitmesi gerekiyorsa, kaza hasarına maruz kaldıysa veya başka herhangi bir nedenle kurtarılması gerekiyorsa, aracınızı varış noktasına götürmek için geniş bir filomuz var.

Arızalı ve engelli araçların kurtarılması ve çekilmesi konusunda uzman bilgi ve deneyime sahibiz.

Kapsamlı kurtarma araçları filomuz yıllara dayanan tecrübemizle birleştiğinde, aracınızı seçtiğiniz varış noktasına hızlı ve güvenli bir şekilde geri getirme yeteneği sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir