Kategoriler
Çeşme İzmir

Çeşme Oto Çekici

Çeşme Oto Çekici Bize En Çok İhtiyacınız Olduğunda Daima Hazır İZMİR ÇEŞME’DE ACIL DURUM VE DÜZ YATAKLI ÇEKME IÇIN ÇAĞRI Kaza geçirdiyseniz veya arabanız onu durdurmaya karar verdiyse, Çeşme Oto Çekici’ye dönün. 30 yılı aşkın bir süredir Çeşme’de 150 mil mesafedeki sakinlere düz yatak ve acil durum çekme hizmetleri sağladık.
7/24 size yardımcı olmaya hazırız. Hızlı çekme hizmetleri için hemen arayın.


Aracınızın istediğiniz zaman üzerinize boşaltması mümkündür. Aslında bu, günün veya gecenin herhangi bir saatinde olabilir. Hayat öngörülemez ve en az beklemediğiniz anda kötü şeyleri yolunuza atıyor gibi görünüyor. Bu yüzden hakkımızda biraz daha bilgi edinmek yerinde olur. Arızalı aracınızın yoldan çıkarılmasına ihtiyacınız olduğunda bizi aramanız gerekecek! Bunu insanca olabildiğince çabuk halledeceğiz. 


Birçok insan bizi veya hizmetlerimizi tam olarak anlamıyor. İşin gerçeği, bizler inanılmaz derecede iyi durumda olduğumuzdur. Evet! Her şeyi yapabiliriz. Yol kenarı yardımı, düşük mesafeli çekme ve bunların arasındaki her şeyi sunuyoruz.

Bizi arayın ve size en kısa sürede yardımcı olalım! Unutulmaması gereken bir diğer şey de yardımımıza ihtiyacınız olduğu ve biz oradayız. Telefon ve e-posta dahil olmak üzere çeşitli yöntemlerle bizimle iletişime geçilebilir. Bize ulaşın ve elimizden gelen her şekilde size yardımcı olmak için orada olacağız. Gerçekten daha kolay olamazdı.

Çeşme Oto Çekici ekibi olarak yardım etmeye istekliyiz. Kesinlikle seveceğiniz harika bir hizmet sunuyoruz! Şirketimiz hakkında bilmeniz gereken ilk şey, yol kenarındaki acil durumların kimseyi beklemediğini ve her an ortaya çıkabileceğini anlamamızdır. Bu nedenle, her zaman 7/24 bekleyen birkaç farklı teknisyene sahibiz.

Tüm ihtiyaçlarınıza hizmet vermek için yılda 365 gün. Pazar günü anahtarlarınızı kilitlerseniz veya Yılbaşı arifesinde aracınızı bir dağda çalıştırırsanız, bu tehlikeli durumlardan herhangi birini ele alacak teknisyenlere, becerilere ve yeteneklere sahibiz.

Çeşme Oto Çekici 24 Saat Çekici Kamyon

Çeşme bölgesinde, birini çekmesi için aramak zorunda olmanın tamamen stresli bir durum olduğunu bilecek kadar uzun süredir faaliyet gösteriyoruz. Bu, özellikle arama mesai saatleri dışında ise doğrudur, bu nedenle birçok çekici şirketi, kendilerini bu durumda bulan insanlardan yararlanmayı sever.

Şirketler çoğu zaman başınızı döndürecek her türlü ekstra saat, ücret ve kilometre ücretlerinin üstesinden gelmeyi severler. Tabii ki, mesai sonrası aramalar ve uzun mesafeli sürüşler için ekstra ücretler olması gerekir, ancak şirketimiz hiçbir zaman diğer gizli ücretlere girmeye çalışmaz.

Bizi olay yerine çağırdığınızda, teknoloji olay yerine gelmeden önce sevk görevlisi tarafından bir fiyat teklifi alacaksınız. Sürücü ayrıldığında, ödeyeceğiniz fiyatın bu olacağını garanti edebilirsiniz. Faturanıza eklenmiş başka herhangi bir ek ücret olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir