Kategoriler
Chery Yol Yardım

Chery Yol Yardım

Chery Yol Yardım Servis ve Parçaları
Chery’nize mümkün olduğunca kolay ve rahat hizmet verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Chery Yol Yardım Düzenli Bakım Servisi


Güvenilir, kaliteli kayıt defteri servisi. Tamamen kalifiye teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilen yüksek kaliteli otomobil servisi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Chery Yol Yardım Garanti Onarımları


Bir Chery servis ve onarım satıcısı vardır. Bir sorun ortaya çıkarsa, deneyimli ve fabrikada eğitilmiş teknisyenlerimiz Chery garantili onarımları ve garanti taleplerinde size yardımcı olabilir.


Chery Yol Yardım Parça ve Aksesuar

Herhangi bir Chery aracı için tur, çekme, kamp veya parça satın alma – ihtiyacınız olan her şey, geniş bir kalite Chery parça ve aksesuar yelpazesine sahibiz.

Chery Yol Yardım Servis Programları


Arızaları önlemek ve aracınızın ömrünü uzatmak için düzenli araç servisi önemlidir. Chery, aracınızın sorunsuz çalışması için aracınızın her altı ayda bir veya 20.000 km’de bir bakım görmesini önerir. Aracınıza ihtiyacınız olduğunu biliyoruz ve Chery’nize servis vermenin size mümkün olan en az kesintiye neden olmasını sağlamak istiyoruz. Bu yüzden hareket etmeye devam edecek bir dizi servis seçeneğini bir araya getirdik. Bunlar arasında kiralık arabalar, toplama ve teslimat hizmeti, konforlu bekleme salonları ve iş olanakları bulunmaktadır.

Chery Roadside Assitance


3 Yıl / 100.000 km’lik (hangisi önce gelirse) yeni araba garantisi ve 24 saat yol yardımı programı ile Chery, yeni Chery’nizdeki deneyimin keyifli olmasını garanti eder.

Beklenmedik bir şekilde yardıma ihtiyacınız olması durumunda, Chery yol yardımı ekibi size günün 24 saati, haftanın 7 günü ve yılın 365 günü destek vermek için orada olacaktır. Chery yol yardımı ekibine (0212) 852 70 10’den ulaşılabilir.

Güvenmek için bu tür bir desteğe sahip olduğunuzu bilmek, bir Chery aracına sahip olmayı daha keyifli hale getirir.

Chery Yol Yardım Parça ve Aksesuar


İstanbul’daki yetkili Chery satış sonrası bayisi olarak, Chery parçalarını ve aksesuarlarını İstanbul’daki özel alıcılara ve oto tamircilerine satıyoruz. Chery kısmına ihtiyacınız ne olursa olsun, onu bulmanıza yardımcı olacağız.

Chery Yol Yardım Hizmet Paketleri


Motor City, hemen hemen her model için rekabetçi fiyatlarla cazip servis paketleri * sunmaktadır. Bir servis paketi sözleşmesi, yeni bir araç satın alındığında veya dönüşümlü olarak 10.000 KM’yi kapsamak için servis resepsiyonumuzla iletişime geçerek alınabilir.

Servis paketi tipik olarak ilgili üreticinin düzenli bakım kılavuzlarında belirtildiği gibi malzemeleri, yağları ve işçiliği kapsar ve yıllar ve kilometreler (hangisi önce gelirse) için geçerlidir.

Hizmet paketine sahip olmanın avantajları:

• Dönem içindeki tercihli servis oranları
• Dönem boyunca malzeme, madeni yağ ve işçilik maliyetindeki artıştan etkilenmezsiniz
• Üretim önerisine uygundur
• Hassel ücretsiz yerleşim

  • Şartlar ve Koşullar geçerlidir

Chery – Daha fazla araba. Daha fazla hayat


Şık ve rahat bir Chery’ye adım atma deneyimini aşmak zordur. Tüm modeller hayat boyunca gezmek için üretilmiştir, böylece sürüşün her anının tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz.

Chery Motors, tarzınızı yansıtan ve yaşam tarzınıza mükemmel şekilde uyan modern tasarımlar ve kişilik ile sizi kalabalığın arasından sıyrılan araçlar yapar.

İyi görünümün ötesinde, Chery araçları performansla ilgilidir – kaliteli parçalar ve yenilikçi teknoloji sayesinde benzersiz sürüş keyfi sağlar.

Chery aynı zamanda otomobil motoru markası ACTECO altında birinci sınıf motorlar üretmekte ve ihraç etmektedir. Bu motorlar, Euro IV Emisyon Standardı dahil olmak üzere uluslararası standartlara uygundur.

Chery oto çekiçi hizmetleri Chery oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir