Kategoriler
Chrysler Yol Yardım

Chrysler Yol Yardım

Chrysler Yol Yardım Jeep Dodge RAM Glenview, IL içinde, biz bu yaşam sürprizlerle dolu olduğunu biliyoruz. Bazıları iyi, diğerleri biraz düz

olabilir – bir çivi ona girince lastiğiniz gibi veya çamurluğunuzdaki hiçbir yerden çıkan oluktan gelen göçük gibi. Bir olsun yeni araç veya önceden sahip olunan taşıt Mopar de, biz anlıyoruz. Bu nedenle Yol Yardımı’na ihtiyacınız varsa yardım için aşağıdaki numaralardan birini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ekiplerimiz haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdedir .

Chrysler Yol Yardımı Türkiye İÇİNDE

Chrysler, Dodge, Jeep ® ve Ram: 1-800-363-4869

Aradığınızda size en iyi hizmeti verebiliriz, lütfen aşağıdaki bilgileri hazır bulundurun:

Araç sahibinin adı
Araç kimlik numarası (VIN)
Araç cinsi
Plaka numarası
Kilometre sayacı (kilometre sayacı değeri)
Bulunduğunuz yer (şehir, sokaklar, görülecek yerler vb.)
Sorunun niteliği (kısa açıklama)
Ne olacağını: çekme hizmeti Aracınızı taşıyacak araç servis merkezi yakın Chrysler, Dodge, Jeep ® Ram, FIAT ® veya Alfa Romeo bayiliği. Başka bir bayiye gitmeyi seçerseniz, eklenen mesafe 10 kilometreyi aşarsa ek ücret alınacaktır.

Chrysler Yol Yardım KAPSAM DETAYLARI

24 Saat Çekme Yardımı, en yakın FCA Türkiye bayisine takviyeyle çalıştırma veya çekmeyi kapsar ve hangisinin önce gerçekleştiğine bağlı olarak temel üreticinin 3 yıl veya 36.000 km garanti süresi boyunca geçerlidir.

Yalnızca FIAT ® Araçlar için: 24 Saat Çekme Yardımı, en yakın FIAT ® stüdyosunatakviye ile çalıştırma veya çekme işlemlerini kapsarve hangisi önce gelirse, temel üreticinin 4 yıl veya 50.000 km garanti süresi boyunca geçerlidir.

Yalnızca Alfa Romeo Araçlar için: 24 Saat Çekme Yardımı, en yakın Alfa Romeo stüdyosuna takviye ile çalıştırma veya düz yataklı çekmeyi kapsar ve hangisi önce gelirse, temel üreticinin 4 yıl veya 50.000 km garanti süresi boyunca geçerlidir.

2013’ten Günümüze Model Yılları için: FCA US LLC, tüm FCA Türkiye araçları için çekme, patlak lastik, kilitleme ve yakıt dağıtım hizmetini içeren tam Yol Yardımı sunar.

Aracınızın daha uzun bir garantisi (SRT ® araçları gibi) veya 7 yıl veya 70.000 km sınırlı güç aktarma organı garantisi gibi ek bileşen kapsamı varsa, garanti edilebilir bir bileşen üzerinde 24 saat Çekme Yardımı da sağlanır . Ayrıca, Mopar ® Araç Koruma (MVP) programımız aracılığıyla sunulan belirli genişletilmiş hizmet sözleşmesi politikalarını satın aldıysanız , bu, bu planlar aracılığıyla sunulan garanti edilebilir bileşenler üzerinde ek bir kapsam düzeyi sağlayacaktır. Daha fazla bilgi için lütfen Chrysler, Dodge, Jeep ® , Ram veya FIAT ® bayinize başvurun. Daha fazla bilgi için bu sitenin Mopar Araç Koruma ® bölümünü de ziyaret edebilirsiniz .

İLAVE ÖNERİLER

Çekme Yardım Hariç Tutma:

Lisanssız sağlayıcılar tarafından sağlanan çekme talepleri
Aracınızın arızalanmasıyla bağlantılı arızi veya dolaylı hasarlar ve / veya ücretler. Bazı örnekler arasında zaman kaybı ve rahatsızlık sayılabilir; aracınızın kullanımının kaybı; kiralık araç giderleri; yakıt maliyeti; telefon, seyahat, yemek ve / veya konaklama giderleri; kişisel veya ticari mülkiyet kaybı; işle ilgili gelir kaybı.
Kilometre sayacı değiştirilmiş herhangi bir araç
2012 model yılı ve öncesinde Ek Çekme Yardımı Hariç Tutma:

Tipik olarak araç sigortanız tarafından karşılanacak çekme talepleri (kazayla ilgili talepler gibi)
Yakıt teslimi *
Patlak lastik değişimi *
Lokavt *

  • Bu hizmetler FCA Türkiye Çekme Yardımı programının bir parçası olmasa da, bu hizmetlerle ilgili rekabetçi tüketici oranlarında yardım ayarlamak için ücretsiz numarayla iletişim kurabilirsiniz.
Chrysler oto çekiçi hizmetleri Chrysler oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir