Kategoriler
Çiğli İzmir

Çiğli Oto Çekici

Çiğli Oto Çekici HİZMETİ Çiğli bölgesinde bir çekiciye ihtiyacınız var mı? Cevabınız evet ise, kamyonumuzu en kısa sürede göndereceğiz. Her gün yol kenarı ve çekme yardımı için orada olacağız.

Günün veya gecenin herhangi bir saatinde, çekici araç filomuz minibüsleri, kamyonları, arabaları ve SUV’leri idare edecek. Size yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçin!

Düz Yataklı Çekme

Açık çekicimiz aynı zamanda “geri alma” veya “kaydırma” olarak da adlandırılır. Kamyon alanı bir yatakla birlikte eklenecektir. Bu, hidrolik olarak kaydırılabilir ve ana seviyeye eğilebilir. Bu, bir aracın çekilmesine ve hızlı bir şekilde üzerine çekilmesine izin verecektir.

Kibar ve tecrübeli personelimiz tarafından desteklenen düz yataklı çekme hizmetimizi almanızı öneririz. Düz yataklı çekme ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmaya hazır operatörlerimiz ve teknisyenlerimiz var.

Çiğli Oto Çekici’de mümkün olan en konforlu ve en güvenli hizmet için bizi hemen arayın!

Orta Yük Çekme

Çiğli’de orta hizmet çekici kamyon sunan en iyi çekici şirketiz. Ayrıca verimli ve hızlı hizmet sağlamaya inanıyoruz. Çekme işinde en katı güvenlik ve emniyet kurallarına uyuyoruz. Çiğli Oto Çekici, çok sayıda aracı barındırabilen orta hizmet çekme hizmetleri sunarak büyümeye devam ediyor.

Orta ağırlıkta bir çekme hizmeti için bizi hemen arayın!

Çiğli Oto Çekici Hafif Hizmet Çekme

Nitelikli personelimiz ve özel ekipmanımız, hafif yük çekme hizmetleri sunmamızı sağlar. Bizim için çok küçük veya çok büyük bir iş yok. Destek sağlıyoruz ve bizi sektörde üstün kılan son teknoloji ekipmanlardan yararlanıyoruz. Çiğli Oto Çekici’de her müşteriye değer veriyor ve onlara saygı gösteriyoruz. Zor durumda kalan araçlarını geri alıyoruz.

Arabanız bir sorunla karşılaşırsa, hafif hizmet çekici kamyonumuza güvenebilirsiniz. İhtiyacınız olan yardımı alacaksınız. Çiğli Oto Çekici olarak, Çiğli’de her zaman ve her yerde size ihtiyacınız olan yardımı sağlayabiliriz.

Tekerlek Kaldırma Çekme

Tekerlek kaldırma ile çekme, benzersiz bir çekme yöntemidir. Bu, bir aracın arka veya ön tekerleklerinin hemen altına yerleştirilmiş metal kelepçenin kullanılmasını içerir. Bu, arabanın bir ucunu hidrolik veya pnömatik bir vinçle zemine doğru sürükleyecektir. Bu şekilde kolayca çekilebilir.

Çiğli’de bir çekiciye çok ihtiyacınız varsa, hemen yanınızda olacağız! Daha fazla tereddüt etmenize gerek yok. Sadece sizin için yapabileceklerimize inanmanız gerekir.

Çiğli Oto Çekici’yi arayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir