Kategoriler
Citroën Yol Yardım

Citroën Yol Yardım

Citroën Yol Yardım, CİTROËN KAZA YARDIMI
Citroën Kaza Yardımı ekibine yapılan bir telefon görüşmesi, iddianın her yönüyle sizin için ilgileneceğimiz anlamına gelir. Kazanın kimin hatası olduğuna bakılmaksızın. 0850 759 7777

Citroën Yol Yardımı numaralı telefonu arayın ,

Citroën Kaza Yardımı devreye girecektir. Aracınızın onaylanmış bir Citroën Kaza Tamir Merkezine gönderilmesini ayarlayacağız (Araç sürülebilir değilse, kurtarılmasını sağlayacağız, endişelenmeyin). Bu, Citroën’inizin onaylanmış parçalar kullanan eğitimli teknisyenler tarafından çalışmasını sağlayacaktır.

Ayrıca, sizinki onarılırken size yedek bir araç verildiğini garanti ediyoruz. Citroën’iniz onarılsa bile sizi yolda tutacağız. Basit ve tamamen ücretsizdir.

0850 759 7777 numaralı ücretsiz telefon görüşmesine yanıt olarak , Citroën Assistance bir arıza durumunda hızlı yol yardımı sağlar. Yeni Benzinli ve Dizel araçlar ile Akü Elektrikli ve Plug-in Hibrit araçlar için, kapak kayıt tarihinden itibaren aşağıda belirtilen süreler boyunca ücretsiz olarak gelir ve İstanbul ve Avrupa’nın tüm bölgelerinde günde 24 saat çalışır.

Citroën Yol Yardımı bu acil durumlar için aşağıdaki kapsamı sağlar:

Citroën Yol Yardım
Citroën Kurtarma
Evde Citroën Yardımı
Citroën Devamlı Seyahat
Citroën Avrupa Örtüsü
Hizmetler arasında hem araç hem de yolcular için ülke çapında kurtarma, Evde Hizmet, yedek araç, alternatif ulaşım veya geceleme bulunur. Kapak sadece imalat hatalarını içerir.

Citroën Yol Yardım Ücretsiz Kapsama Süresi:

Benzinli ve Dizel araçlar: Tüm yeni Citroens, kayıt tarihinden itibaren 12 ay süreyle kapsanmaktadır

Elektrikli ve Plug-in Hibrid araçlar: Kayıt tarihinden itibaren 8 yıl veya 100.000 km (hangisi önce gelirse) kapsam dahilindedir

Aracınızı teminat süresi içinde satarsanız, yeni sahibi, yukarıdaki süreler için geçerli olacak, süresi dolmamış ücretsiz Citroen Assistance kapağından yararlanabilir.

Citroën Assistance ile yolda asla yalnız değilsiniz. Kaza durumunda 0850 759 77 77 numaralı telefonu arayabilir ve gerisini biz hallederiz.

• Aracınızı geri kazanacağız ve sizi seçtiğiniz yerel Citroën bayisine götüreceğiz
• Citroën eğitimli teknisyenleri, yalnızca Citroën orijinal ve onaylı parçalarını kullanarak aracınız üzerinde çalışacaktır
• Yolda değil misiniz? Sizinki tamir edilirken size bir yedek temin edeceğiz
• Tam onarım garantisi

İster bir arıza, isterse bir kaza olsun, size yardımcı olmak için buradayız.
Citroën Kaza Yardımı ekibine yapılan bir telefon görüşmesi, iddianın her yönüyle sizin için ilgileneceğimiz anlamına gelir. Kazanın kimin hatası olduğuna bakılmaksızın.

Citroën Yol Yardım KAZA YARDIMI


Kimin suçlu olduğuna bakılmaksızın, Citroën Kaza Yardımı’nı arayabilirsiniz. İddianızın her yönünü ele almaktan ve süreci daha kolay hale getirmekten memnuniyet duyarız.

Aracınızın onaylanmış bir Citroën Kaza Tamir Merkezine gönderilmesini ayarlayacağız (araç sürülebilir değilse, kurtarılmasını sağlayacağız, endişelenmeyin). Bu, Citroën’inizin yalnızca Citroën orijinal ve onaylı parçalarını kullanan eğitimli teknisyenler tarafından çalışmasını sağlayacaktır.

Citroën Yol Yardım Plus’a yılda sadece 100 tl yükseltin.

Aşağıdakiler dahil olmak üzere yol kenarınızın kapağına ek avantajlar elde edersiniz:

• Yakıtın bitmesi veya yakıt doldurulması
• Lastiklerin patlaması

Arıza durumunda 0850 759 77 77 numaralı telefonu arayın.

Yeni araçlar için, yardım kapsamı kayıt tarihinden itibaren ilk 12 ay boyunca ücretsizdir ve İstanbul ve Avrupa’nın tüm bölgelerinde günde 24 saat çalışır.

Citroën Assistance, şunları sağlar:
• Yol Yardımı
• Kurtarma
• Ev Yardımı
• Citroën Avrupa Kapak

Hizmetleri, hem araç hem de yolcular için ülke çapında kurtarma, bir ev çağrısı hizmeti ve gerekirse bir yedek araç içerir. Kapak sadece imalat hatalarını içerir.

Citroën Yol Yardım KAPAĞINIZI GENİŞLETİN

Citroën Assistance, 2 veya 3 yaşında araçlar için yılda 75 tl bir kerelik peşin ödeme için satın alınabilir.

Citroën oto çekiçi hizmetleri Citroën oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir