Kategoriler
Ankara Çubuk

Çubuk Oto Çekici

Çubuk Oto Çekici, herhangi bir marka ve model araç üzerinde çekme ve kaza kurtarma yeteneğine sahip ödüllü kamyon ve ekipmanlardan oluşan bir filoya sahiptir.

Hafif hizmet, orta hizmet veya düşük açıklıklı çekmeye ihtiyacınız olsun, Çubuk Oto Çekici, her yerde, her zaman, 7/24 çekebilir.


Aracınızın dışında kilitlendiğinizde, Telli Çekme ve Yol Kenarı Yardımı, aracınızın kilidini en kısa sürede ve hasarsız olarak açmak için becerimizi ve son teknoloji ekipmanımızı kullanacaktır.

Aracınızın değerli olduğunu ve yolunuza devam edebilmeniz için sizi arabanıza bindireceğimizi biliyoruz. Ole klasiklerine yepyeni her türlü araç; büyük makinelerden küçük kamyonlara; şanslısın, her şeyin kilidini açabiliriz.

Pil bitmiş mi? Bir desteğe mi ihtiyacınız var? Çubuk Oto Çekici, motosikletler ve ekipmanlar dahil olmak üzere otomobillerden ağır hizmet tipi traktör römorklarına kadar her şeyi Hızlı Başlatabilir.

Ayrıca, yeni pil ve kabloların teslimatı ve kurulumunun yanı sıra eski pilinizin atılması ve geri dönüştürülmesini de sağlıyoruz. Sertifikalı teknisyenlerimiz tüm şarj sistemini değerlendirecek ve kontrol edecektir.

Patlak lastik, iyi yedek, yedeği yok, onarıma veya sadece havaya ihtiyaç duyuyor. Çubuk Oto Çekici uzmanı, yedek parçanızı yerinde kullanarak lastiğinizi değiştirecektir. Lastik tamir edilebilir ise yerinde onarabiliriz. Bazı durumlarda,

TPMS sensörlerinde valf gövdesini veya valf çekirdeğini yamayabilir, tıkayabilir, değiştirebiliriz. Yedek lastik olmadan mahsur kaldığınızda yanınızdayız, Orijinal jantınıza takılı ve dengelenmiş yeni veya kullanılmış bir lastik teslim edebiliriz.

Çubuk Oto Çekici Yeni lastikler günde 24 saat satın alınabilir;

kullanılmış lastikler yalnızca 08:00 – 18:00 saatleri arasında mevcuttur. Kullanılabilirlik envantere ve boyuta bağlıdır; bilgili memurumuz,

lastik boyutunuzu belirlemede size yardımcı olabilir. Gerektiğinde, bükülmüş veya hasar görmüş jantların çoğunu onarabiliriz.

Çubuk Yol Yardım Ekibimiz, sizi tekrar yola çıkarabilmemiz için bize ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda traktör römorkunuzu, büyük kamyonunuzu,

karavanınızı veya ekipmanınızı tamir etmeye yardımcı olmak için yerinde ağır ustaları 7/24 mevcuttur.

Arıza süresinin maliyete mal olduğunu biliyoruz, bu yüzden acilen yanıt veriyor, hızlı ve doğru değerlendirmeler yapıyor ve kayışlar, hortumlar, filtreler, havayolları, odalar gibi Motor Onarımları üzerinde çalışmaya başlıyoruz;

Fren onarımları; Yakıt, su, yağ, antifriz ve şanzıman ve Debriyaj Onarımları gibi sıvı beslemesi ve montajı; Lastik Onarımları, Değişiklikleri ve Değiştirmeleri; Pil Atlama Başlatma ve Değiştirmeleri; ve Lokavtlar. Siz uyurken, donmuş motorunuzu veya yakıt hatlarınızı çözme konusunda uzmanız.


Çubuk Oto Çekme personelimiz, aracınızı çamur, kir, çakıl, kar, su veya kaldırımlarda, meydanlarda veya hendeklerde… aracınızın sıkıştığı herhangi bir yere takılı kaldığında almak için basit ve karmaşık vinçle kaldırma konusunda uzmandır.

Sıkıştığınızda ve mahsur kaldığınızda, sizi sağlam zemine geri çekeceğiz.
Çubuk Oto Kurtarıcı, eğlence araçları, kampçılar, klasik arabalar, lüks araçlar, tekneler, hangarlar, ticari ekipmanlar,

motosikletler ve römorklar dahil olmak üzere özel çekme hizmetleri için en üst sıradadır.

Yoğun eğitimli, deneyimli ve sigortalı Çubuk Oto Çekici ekibi için hiçbir iş çok büyük veya çok küçük değildir. Yıl, marka veya model ne olursa olsun, arabanıza ‘beyaz eldiven’ muamelesi yapacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir