Kategoriler
Dacia Yol Yardım

Dacia Yol Yardım

Dacia Yol Yardım Bir arıza durumunda, yardım Dacia Assistance ile sadece bir telefon kadar uzaktadır. Bunun olmasını beklemiyoruz, ancak eğer varsa yardımın elinizin altında olmasını sağlayacağız.

Bu hizmet yılın 365 günü, günde 24 saat verilmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti ve İstanbul’da, ilk 3 yıl / 60.000 Km*** standart üreticilerin Garanti şartlarına uygun olarak anında yol yardımı sağlayacağız.

Yalnızca İstanbul’un Avantajları (Kuzey Bursa dahil ancak Ankara hariç)

Yol yardımı


Aracınız yol kenarında bozulursa ve hareketsiz hale gelirse, Dacia Assistance sizi tekrar yola çıkarmak için bir devriye veya atanmış ajan gönderir. “Yerinde” onarımın imkansız olduğu istisnai durumlarda, Kurtarma hizmetlerini kullanma hakkınız vardır.

Evde Yardım


Aracınız evinize veya kilometreye kadar inerse, Dacia At Home Assistance kapınıza yardım getirecektir. Aracınız onarılamazsa, Dacia Assistance onu en yakın yetkili Dacia Bayisine veya seçtiğiniz başka bir yere (hangisi daha yakınsa) taşır.

Dacia Yol Yardım Kurtarma


Aracınız evinizden ¼ km daha fazla bozulursa ve yol kenarında hızlı bir yerel onarım mümkün değilse, Dacia Assistance sizin için, yedi yolcuya ve aracınızı İstanbul anakarasındaki veya Kuzey’deki herhangi bir hedefe götürecektir. İstanbul.

Buna ayrıca Bursa, Konya ve İzmir‘de dahildir, ancak feribot masrafları sizin tarafınızdan karşılanmalıdır. O sırada bir römork veya karavan çekiyorsanız, belirli ağırlık ve boyut kısıtlamalarına tabi olarak bu da kurtarılacaktır.

Dacia Yol Yardım Garanti Dışı Olaylar,


Dacia Assistance size gönül rahatlığıyla sürüş sağlamayı amaçlasa da, yalnızca Araçtaki üretici kaynaklı veya mekanik arızalar için yardım sağlar. Aşağıdakiler gibi (ancak bunlarla sınırlı olmayan) garanti dışı bazı olaylar için yardım sağlamaz:

Dacia Yol Yardım Yanlış yakıt veya yakıt eksikliği kullanımı


Tekerlek değişiklikleri, patlak lastikler, tekerleklere veya lastiklere hasar
Anahtarlar aracın içinde kilitli, kaybolmuş veya çalınmış
Trafik kazaları • Römork ve karavanları içeren olaylar

Dacia Assistance, kendi takdirine bağlı olarak, talep edilmesi halinde yardım sağlayabilir, ancak yardım için ödeme yapma sorumluluğu size veya belirtilen şoföre aittir. Bu gibi durumlarda yardım çağırırsanız, servis talebi sırasında ücret ödemekle yükümlü olacaksınız

İstanbul’da acil bir durumda lütfen arayın: (0212) 280 29 36
Yardım istemeden önce lütfen aşağıdaki ayrıntıların hazır olduğundan emin olun:

Aracınızın kayıt numarası
Adınız
Senin adresin
Bir irtibat telefon numarası
Aracınızın modeli ve rengi
Arıza durumunuz
Tam konumunuz
Aracınızın mevcut kilometre performansı

Savunmasız veya tehlikeli bir durumda olduğunuzu düşünüyorsanız, lütfen görüşme sırasında bunu açıkça belirtin. Arama yaptıktan sonra aracınızın yakınında güvenli bir yere geri dönün.

Dacia Assistance’ın süresinin dolmasına izin vermeyin

Dacia sürücülerine ücretsiz yardım kapaklarını uygun fiyata genişletmeleri için özel bir anlaşma sağlamak üzere RAC ile ortaklık kurduk.
İçinizin rahat olmasını ve yenilenmeden tasarruf sağlamak için Yol Yardımı politikanızı Xtra Assistance * ile genişletin. Şimdi sadece 59Tl’den yenileyebilirsiniz.

Renault Xtra Lite: 59 tl

Renault Xtra: 99 tl

Bugün yenileyin ve kapağınıza devam edin, (0212) 280 29 36 * numaralı telefonu arayın ve RCDAC12’yi teklif edin veya aşağıdaki bağlantıdan çevrimiçi satın alın.

  • Hatlar hafta içi 08:00 – 19:00 arası, Cumartesi günleri 09:00 – 17:00 arası ve Resmi Tatiller. 03 numaralar ulusal arama tarifelerinde ücretlendirilir ve sabit hatlardan ve cep telefonlarından dahil edilen dakika planlarına dahildir. Aramalar izlenebilir ve / veya kaydedilebilir
Dacia oto çekiçi hizmetleri Dacia oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir