Kategoriler
Daewoo Yol Yardım

Daewoo Yol Yardım

Daewoo Yol Yardım 7/24 Arıza Desteği
24 Saat 365 Gün Arıza Desteği – Daewoo Ticari Araç sürücülerinin ve yüklerinin güvenliğine olan bağlılığımız, 24 Saat 365 Gün acil çağrı merkezinin geliştirilmesi ve uygulanmasına yol açmıştır. Çağrı merkezi, bir olay meydana geldiğinde sürücülere yardımcı olmak için gereken özel eğitime sahip operatörler tarafından yönetilir.

Çağrı merkezindeki yetenekli, özel olarak eğitilmiş operatörlere ek olarak, Daewoo Ticari Araçlar garanti kapsamında olan ve olmayan tüm araçlar için 24 Saat 365 Gün Yol Yardımı, arıza servisi ve çekme hizmeti sunmaktadır.

Daewoo Ticari Araçların kaliteye olan bağlılığı mükemmel kalitede kamyonların ötesine geçer, karşılaştırmanın ötesinde satış sonrası hizmet sunmak için çalışıyoruz.

24 Saat 365 Gün yol yardımı planı, müşterilerimize benzersiz bir hizmet sunmanın başka bir yoludur.

Tata Automobile Corporation SA Pty Ltd’nin övgüleri ile Tata ve Daewoo araçları, garanti süresi doluncaya kadar aracın satış tarihinden başlayarak Yol Yardım ve Kurtarma Programımıza ücretsiz üyelik için uygundur.

Yol Yardım ve Kurtarma aşağıdakilerden oluşur:

Yol Yardımı, günde 24 saat, yılda 365 gün
Arıza sırasında yerinde yardım
Aracın tesise katılamaması durumunda aracın çekilmesi
Acil bir durumda, çağrı merkezi acil bir tıbbi araç gönderir
Aşağıdaki durumlarda ülke çapında görevlendirilmiş yüklenicilerimizden biri tarafından en yakın onarım merkezine yedekte servis;
Mekanik arızalar
Elektrik arızası
Çarpışma hasarı (araç sürülemiyorsa) (müşterinin hesabı için)
Yerinde çekme veya arıza yerinde yardım, yalnızca onarım garanti politikasına göre garanti edilebilirse ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında yol yardımı sağlanmayacaktır.

Marshall Aküleri Daewoo Yol Yardım


Neden her yıl, gerek duymadığınız zamanlarda geleneksel Yol Yardım üyeliği için ödeme yapmaya devam ediyorsunuz? Marshall, yeni ‘Yol Kenarı Kurtarmayı Kullanın’ hizmeti ile geleneksel yol yardımı programlarında devrim yarattı! ÜYELİK VEYA ROADSIDE BİRLEŞME ÜCRETLERİNİ ANLAMIYOR!

Öngörülemeyen arıza durumlarının ne zaman ortaya çıkabileceğini kim bilebilir? Belki düz bir piliniz var, anahtarlarınızı arabaya kilitlediniz veya yakıtınız bitmiş olabilir?

Daewoo Yol Yardım Basitçe ”

Yıllık üyelik aidatı ve rahatsız edici yol kenarı katılma ücreti ya da bekleme süresi yoktur, o halde neden kullanmadığınız bir hizmet için aylık ücret ödersiniz?


Herkes Marshall için Holler yapabilir – Tek ihtiyacınız olan zaman geldiğinde bir kredi kartı. Yol Yardım hizmetlerimiz Auckland, Wellington, Christchurch ve South İstanbul genelinde mevcuttur.

Hiçbir katılma ücreti ve bekleme süresi ile – gittikçe onun ödeme.

Peki ne bekliyorsun? Bir dahaki sefere yol yardımına ihtiyacınız olduğunda, Holler For A Marshall! Zaten üyesisin.

Daewoo Yol Yardım hizmetlerimiz şunları içerir:


AKÜLER – MONTAJ VE TESLİM EDİLDİ
Bitmiş şarj? Bunu kendiniz yapma riskiniz yok. Marshall, hafif kamyonlar ve ticari araçlar da dahil olmak üzere herhangi bir araba, kamyon veya tekneye uyacak kaliteli Marshall Pilleri teslim edebilir ve takabilir. Aracınız için doğru aküyü seçmek için buraya tıklayın. Ayrıca, pilinizin doğru şekilde şarj edildiğinden emin olmak için bir elektrik sistemleri kontrolü sağlıyoruz, bu nedenle performansını ve ömrünü en üst düzeye çıkarıyoruz.

Not: Fiyatlar bulunduğunuz yere göre değişebilir; Yerel Marshall Batarya uzmanınızla görüşmek üzere 0800 BATTERY (0544 826 50 89) numaralı telefondan bir Marshall için sabit fiyat teklifi için. Bazı bayiler, pilinizin değiştirilmesi gerekiyorsa ve pilin kendisi ülke çapında daha iyi bir değer ve gönül rahatlığı sağlayan bir garanti ile gelirse size bir arama ücreti talep etmez. Fiyat almak için hemen arayın.

BİR JUMPSTART GEREKİR


Işıklarını açık bıraktın mı? Piliniz bitmişse, pilinizi hızlı bir şekilde başlatır ve tekrar başlatırız. Ayrıca, pilinizin doğru şekilde şarj edildiğinden emin olmak için bir elektrik sistemleri kontrolü sağlıyoruz, bu nedenle performansını ve ömrünü en üst düzeye çıkarıyoruz.

YAKIT TÜKENDİ


Marshall size gelecek ve aracınızın tekrar hareket etmesini sağlayacak kadar yakıt sağlayacaktır. Bu yüzden panik yapmayın – sadece ‘bağırmak’ ve size geleceğiz.

DÜZ LASTİK DEĞİŞİMİ


Patlak mı yoksa hasarlı lastik mi? Size gelip, araç yedek parçalarınızla düz veya hasarlı lastiğinizi değiştirerek kendiniz yapma zahmetinden tasarruf edeceğiz.

ANAHTAR TESLİM


Anahtarlarınızı aracınızın içinde mi kilitlediniz? Endişelenmeyin, Marshall anahtarlarınızı almak için çoğu standart araca erişebilir.

  • Fiyatınızı almak için bugün arayın, pazartesiden pazar gününe 07:00 – 19:00 saatleri arasında asfalt yol üzerinde kalan standart binek araç bazında fiyatlar (resmi tatiller hariç). Fiyatlandırma, gereken araç tipi, yeri ve servis seçeneğine bağlı olarak değişebilir.

Daewoo Yol Yardım Filo Servisi


Marshall Batteries, İstanbul’un en büyük özel ve ticari filolarıyla ilişkilerimizle gurur duyuyor. State Roadside gibi birçok önde gelen filo sağlayıcısına pil sunma ve değiştirme sağlıyoruz.

Pil yardımı gerektiren bir filo müşterisiyseniz, lütfen Filo Sağlayıcıları yetkilendirme talimatlarına bakın, alternatif olarak bizi arayın ve size daha fazla yardımcı olabiliriz.

Filo Servisi programlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin .

Daewoo Yol Yardım Araç ve Varlık Doğrulaması


Varlık ve Araç doğrulama servisimiz, mevcut varlık doğrulama seçeneklerine düşük maliyetli ve müşteri dostu bir alternatif sağlamak için geliştirilmiştir. Mobil servis teknisyenleri ve bölge bayi ağımız, sadece araçlarla sınırlı kalmayıp, çeşitli finanse edilmiş varlıklar arasında resmi bir doğrulama raporu sağlayabilir. Doğrulama işlemi Marka, Model, VIN ve Seri Numaraları gibi kritik ayrıntıları yakalar ve önde gelen taşıt finansmanı sağlayıcıları tarafından tanınır.

Yakında özel araç finansmanına ihtiyacınız olacaksa, finans kurumunuzla konuşun ve Marshall finans denetiminin sizin için uygun olup olmadığını öğrenin.

Daewoo oto çekiçi hizmetleri Daewoo oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir