Kategoriler
Daihatsu Yol Yardım

Daihatsu Yol Yardım

Daihatsu Yol Yardım SERVİS & ONARIM
Daihatsu’nuzun düzenli olarak bakımını yapmak, onu satacak olmanız durumunda Daihatsu’nuzun değerini daha yüksek tutmak ve olası mekanik problemleri ortaya çıkmadan önce belirlemek için önemli bir rol oynar.

Doğu Banliyöleri’nde Daihatsu’nuzun Services’te servis görmesi için daha iyi bir yer olmadığına inanıyoruz

DAİHATSU’NUZUN GARANTİ SÜRESİ BOYUNCA SERVİS EDİLMESİ
Tamamen eğitimli teknisyenlerimiz aynı düzeyde hizmet sunabiliyorsa ve aynı yüksek kaliteli parçaları kullanabildiğinizde neden Daihatsu ana satıcınızın maliyetinin çok altında ana satıcılarla ilişkili yüksek fiyatları ödeyesiniz?

Daihatsu Yol Yardım Aracınız hala garanti süresindeyse servis verebiliriz.

Yeni Yönetmelikler sayesinde sürücüler, üreticilerinin araçlarının garantisini geçersiz kılmaksızın istedikleri herhangi bir lisans atölyesini kullanabilirler.

ANA BAYİ FİYATLANDIRMASINDA BÜYÜK TASARRUF SUNUYORUZ


araç servisimizin sizi ana bayi servis fiyatlarında% 30’a varan oranda tasarruf edeceğinden emin olabilirsiniz. ve aracınızın tüm önemli servis geçmişini sakladığından emin olmak için garantinizi koruyacak ve servis kitabınız damgalanacaktır.

Teknisyenlerimiz aracınıza servis yaparken dikkat edilmesi gereken bir şey bulursa, size bildireceğiz. Sorunu gidermek isteyip istemediğinize ve ne zaman ele almak istediğinize karar verebilmeniz için bilgileri sağlarız. Aldığımız herhangi bir şey hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bunları sizinle görüşmekten mutluluk duyarız.

Daihatsu Yol Yardım GARANTİ KAPSAMI DIŞINDAYSA?


Kalite, değer ve kolaylık mı arıyorsunuz? O zaman daha fazla aramanıza gerek yok. Birinci sınıf servis ve onarım tesisi sunuyoruz ve size bağımsız garaj fiyatlarında bayi tipi hizmet sunuyoruz.

Servis, triger kayışları ve tam motor teşhisi yerine elektronik yönetim ve servis uyarı ışığı sıfırlamaya kadar her türlü işi yapıyoruz. Aracınızdaki tüm çalışmalar, onaylı parçalar kullanılarak en yüksek standartta gerçekleştirilecektir.

7/24 Çekme / Yol Yardımı ÜCRETSİZ Evrim Deneyimi Alın

Clovelly Automotive, Club Evolution adlı yeni bir programın yetkili satıcısıdır. Bu program sadece seçilmiş bağımsız atölye operatörleri tarafından kullanılabilir ve müşterilerimize çok daha üstün bir müşteri hizmeti sunmamızı sağlar.

Bu program kapsamında, aracınızın bize bakımını yaptığınızda size aşağıdaki avantajları (ek ücret ödemeden) sunabiliriz –

Her bakımında aracınız için 6 ay ücretsiz 7/24 yol yardımı
SMS / E-posta aracınızın servis zamanı geldiğini hatırlatır.
Web tabanlı çevrimiçi rezervasyon sistemi.
Aracınızın hayati organlarını temizlemek için en son kimyasal teknoloji,
Daha uygun maliyetli, çok daha kapsamlı bir hizmet sunmak
Tamamen çevre dostu.


ARACINIZIN İHTİYACI NE OLURSA OLSUN, HEMEN ARAYIN!


Bizi şimdi arayın 0216 643 01 00 ve sizi servis merkezlerimize rezervasyon yapacak ve tüm araç bakım ihtiyaçlarınızda size yardımcı olacak güler yüzlü personelimizden biriyle konuşun.

Daihatsu oto çekiçi hizmetleri Daihatsu oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir