Kategoriler
Ardahan Damal

Damal Oto Çekici

Damal Oto Çekici misyonu, üstün yol kenarı ürün ve hizmetleri sunarak üyeliğinin beklentilerini aşmaktır. Çekici ‘yönetimi ve uzmanları, müşterilerimizin her zaman önce geldiğine ve müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak ekstra mesafe kat edeceğimize inanıyor. 

Damal Oto Çekici

Özel sektördeki girişimci olarak 25 yıl boyunca, daha büyük bir mağazada yakın kişisel hizmet sağlamaya yönelik sözde “yeni” yaklaşımın müşteriler için her zaman işe yaramadığını öğrendi. Daha büyük bir kutu mutlaka daha iyi değildir. Bu sadece daha büyük bir kare. Müşterilerle ilişkilerdeki bu yaklaşım, artık bir aile şirketi tarafından sağlanan hizmetin bağlılığını veya kalitesini ve bire bir deneyimi sağlamıyor. Bir kişi gibi muamele gördüğünüzde, gerçekten bir sayı gibi muamele görmek istemezsiniz. Tek başına bu, tüketicinin sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılayacak devrimci bir sistem geliştirmek için ilham verdi.

Yönetim, şirketin başarısının, sunulan hizmetlerin tutarlılığında ve bir numaralı yol kenarı avantajı sağlayıcınızı sorgulamanın ötesinde. Erişim Yol Yardımı yapma hedefimiz olduğuna inanmaktadır.

Çünkü diğer yol kenarı programlarından farklı olarak, halihazırda her ilde, eyalette veya bölgede faaliyet gösteren. Damal’ın her yerinde etkin bir şekilde kapsama alanı sağlayan mevcut çekici ağlarıyla ortak oluyoruz. Şu anda binlerce ortağımız var ve sürekli genişliyoruz.

Bölgenizdeki kapsama alanımız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, Lütfen bizimle iletişime geçin ve rakipsiz kapsamımızı doğrudan size açıklamaktan memnuniyet duyarız.

Sağlanan Hizmetler:

Çekme Yardımı *
Atlama Başlatma Yardımı
Lastik Değiştirme Yardımı
Kilitleme Servis Yardımı
Yakıt ve Sıvı Teslimatı
Hasarlı Lastiğin Onarımı veya Değiştirilmesi 
(gaz, diğer sıvılar veya anahtar değişimi dahil değildir)
* kazalar ve araç sakatlıkları için çekme mevcuttur

  1. Çoğu yabancı otomobil için büyük ve küçük onarımlar.
  2. Frenler, Şoklar, Klima, Yakıt Enjeksiyonu, Marş Motoru. Alternatörler, Akü, Lastikler, Hizalama, Elektrik Onarımları. Zaman Kayışları, Radyatörler, Yağ değişimi ve diğer planlı bakım hizmetleri.
  3. Lastik satışı, montajı ve balansı.
  4. Araç Satın alma öncesi muayene ve değerlendirmeler, dört sayfalık yazılı bir değerlendirmeyi içerir.
  5. Çoğu onarım ve bakım için aynı gün servis.
  6. Sabahları işe veya eve ücretsiz servis.
  7. Randevular mevcut.
  8. Araç onarım geçmişinin eksiksiz takibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir