Kategoriler
Bayburt Demirözü

Demirözü Oto Çekici

Demirözü Oto Çekici, çekme, kilitleme, patlak lastik değiştirme ve pil takviyesini kapsar. Mevcut sahibin asıl sahibi veya sonraki sahibi olmasına bakılmaksızın aracı kapsar.

Aşağıdaki eksiksiz yol kenarı olanaklarını içerir:

  • Çekme Hizmeti – Araç Çalışmıyor
  • Pil Takviyesi Hizmeti
  • Düz Lastik Değiştirme Hizmeti
  • Lokavt Hizmeti
  • Yakıt Teslimatı
  • Mekanik İlk Yardım
  • Vinçle Kaldırma ve Kurtarma Hizmeti
  • Tutuklama Bonosu Sertifika Hizmeti
  • Yolculuk kazası Yardım Hizmeti

Feragatname

Demirözü Oto Çekici 24 Saat Yol Yardım Programı, sağlanan ücretsiz bir hizmettir. Program herhangi bir zamanda para iadesi olmaksızın değiştirilebilir veya iptal edilebilir.

Tüm bilgiler yayınlandığı tarihte günceldir. Bununla birlikte, sürekli program iyileştirme politikamızın yürütülebilmesi için programda herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Demirözü Oto Çekici’nin tüm kararları nihai ve bağlayıcıdır. Görüşüne göre, taleplerin sıklığı veya türü olarak aşırı hale gelmesi gibi hizmetlerin kötüye kullanılması durumunda, hizmetleri sınırlama veya durdurma hakkını saklı tutar.

Demirözü Oto Çekici

İstisnalar

Yol Yardımı GARANTİ DEĞİLDİR. Hyundai’nizi kapsayan garantinin açıklaması için Demirözü Oto Çekici Yeni Araç Sınırlı Garantisi bölümüne bakın. Yol Yardımı, öngörülemeyen araç kullanım rahatsızlığını en aza indirmeye yardımcı olmak için size sağlanan sınırlı bir hizmettir. Yol Yardımı Programı, herhangi bir onarım, parça, işçilik, mal kaybı veya kaza / çarpışma, aracın kötüye kullanımı, yarış, vandalizm veya kapsamına girmeyen diğer öğelerden kaynaklanan diğer masraflar için geri ödemeyi içermez. Yeni Araç Sınırlı Garantisi.

Demirözü Garantilerinin tüm ayrıntıları için Hizmet Pasaportuna bakın.

Yol Yardımı teminatı, bir araç sahibinin yolda veya evde arızalanması veya mekanik bir arıza olması durumunda ihtiyaç duyduğu rahatlamayı sağlar. Bir tamirciye erişimi olmayan yabancı bir yerde mahsur kalmak çok sinir bozucu olabilir. Kapağının kullanışlı olduğu yer burasıdır.Bazı otomobil sigortası şirketleri, bu korumayı kapsamlı otomobil sigortası poliçesinin doğal bir parçası olarak sunar.

 Diğerleri bunu, araç sahibinin takdirine bağlı olarak seçilebilen özel bir eklenti sigorta kapsamı olarak sunar. Kapsamlı otomobil sigortası kapsamındaki temel istisnalar, bu eklenti teminatı altında da geçerlidir. Ancak, istisnaların net bir resmini elde etmek için araba sigorta şirketiyle iletişime geçmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir