Kategoriler
Dodge Yol Yardım

Dodge Yol Yardım

Dodge Yol Yardım SİZİN İÇİN BURADA 7/24/365
Yoldaki her şeyi kontrol edemezsiniz. Mopar’da®bazen biraz yardıma ihtiyaç duyabileceğinizi biliyoruz ve düz bir lastik, bitmiş bir pil veya diğer mekanik sorunlarla ilgileniyor olsanız da sizin için buradayız. Yol Yardımına ihtiyacınız olduğunda, yardım için aşağıdaki numaralardan birini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ekiplerimiz haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdedir.

Aradığınızda size en iyi hizmeti verebiliriz, lütfen aşağıdaki bilgileri hazır bulundurun:

Araç sahibinin adı
Araç Kimlik Numarası (VIN)
Araç cinsi
Plaka numarası
Kilometre sayacı (kilometre sayacı değeri)
Bulunduğunuz yer (şehir, sokaklar, görülecek yerler vb.)
Sorunun niteliği (kısa açıklama)
Detaylar Oto Çekme servisi, aracınızı en yakın Chrysler, Dodge, Jeep’in Servis Departmanına taşıyacaktır.®, Koç, FIAT®veya Alfa Romeo bayiliği. Başka bir bayiye gitmeyi seçerseniz, eklenen mesafe 10 kilometreyi aşarsa ek ücret alınacaktır.

Dodge Yol Yardım KAPSAM DETAYLARI


FCA US LLC, en yakın FCA US LLC bayisine çekmeyi ve tüm araçlar için patlak lastiği, kilitleme ve yakıt dağıtım hizmetini içeren tam Yol Yardımı sunar. Kapsam şartları değişiklik gösterir. Ayrıntılar için aşağıya bakın.

2017-2019 Model Yılları için:


24 Saat Çekme Yardımı, en yakın FCA US LLC bayisine takviyeyle çalıştırma veya çekmeyi kapsar ve üreticinin hangisi önce gelirse 5 yıl veya 60.000 km (gaz) veya 5 yıl veya 100.000 km (dizel) garanti süresi boyunca geçerlidir. .

2013-2016 Model Yılları için:


24 Saat Çekme Yardımı, en yakın FCA US LLC bayisine takviyeyle çalıştırma veya çekmeyi kapsar ve hangisinin önce gerçekleştiğine bağlı olarak temel üreticinin 5 yıl veya 100.000 km’lik garanti süresi boyunca geçerlidir.

FIAT için® Sadece Araçlar:


24 Saat Çekme Yardımı, takviye çalıştırmaları veya en yakın FIAT’a çekmeyi kapsar® Yetkili satıcıya aittir ve kilometre ne olursa olsun aracın imalat tarihinden itibaren 4 yıllık temel üretici garanti süresi için geçerlidir.

Sadece Alfa Romeo Araçlar için:


24 Saat Çekme Yardımı, en yakın Alfa Romeo bayisine atlama başlangıçlarını veya düz yataklı çekmeyi kapsar ve kilometre ne olursa olsun aracın üreticisinin hizmet tarihinden itibaren 4 yıllık temel garanti süresi boyunca geçerlidir.

Dodge Yol Yardım DİKKAT EDİLECEK DİĞER NOKTALAR


Mopar’ımız aracılığıyla sunulan belirli Genişletilmiş Hizmet Sözleşmesi Politikalarını satın aldıysanız®Araç Koruma programında, bu planlar aracılığıyla sunulan garantili bileşenler hakkında ek bir kapsama alanı alacaksınız. Lütfen Chrysler, Dodge, Jeep’inize bakın®, Koç, FIAT®veya daha fazla ayrıntı için Alfa Romeo bayisine başvurun. Mopar’ı da ziyaret edebilirsiniz®Daha fazla bilgi için bu sitenin Araç Koruma bölümüne bakınız.

Hibrid Sistem Sınırlı Garantisi kapsamındaki bir parçanın arızalanması nedeniyle sürülemeyen Chrysler Pacifica Hibrid Elektrikli Araçlar, hangisi önce gelirse, 10 yıl veya 150.000 km (duruma bağlı olarak) standart çekme kapsamı için uygun olacaktır.

Dodge Yol Yardım Hariç Tutma:

Lisanssız çekme hizmeti sağlayıcılarından sunulan çekme talepleri.
Aracınızın arızalanmasıyla bağlantılı arızi veya dolaylı hasarlar ve / veya ücretler. Bazı örnekler arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, zaman kaybı ve rahatsızlık yer alabilir; aracınızın kullanımının kaybı; kiralık araç giderleri; yakıt maliyeti; telefon, seyahat, yemek ve / veya konaklama giderleri; kişisel veya ticari mülkiyet kaybı; işle ilgili gelir kaybı.
Kilometre sayacı değiştirilmiş herhangi bir araç
Kapalı aracınızın rutin bakım için bir bayiye çekilmesi.
Asfaltlı bir kamu yoluna 10 metre mesafede bulunan kapalı araçlar için vinçle kaldırma sağlanır. Ek vinç ile kaldırma gerekliyse, bunun maliyeti kapsanan aracın sürücüsü tarafından karşılanmalıdır.
Kilitleme hizmeti, yedek anahtarların maliyetini içermez (gerekirse).
2012 model yılı ve öncesinde Ek Çekme Yardımı Hariç Tutma:

Tipik olarak araç sigortanız tarafından karşılanacak çekme talepleri (kazayla ilgili talepler gibi)
Yakıt teslimi +
Patlak lastik değişimi +
Lokavt +

  • Bu hizmetler FCA US LLC Çekme Yardımı programının bir parçası olmasa da, bu hizmetlerle ilgili rekabetçi tüketici oranlarında yardım ayarlamak için ücretsiz numarayla iletişim kurabilirsiniz.
    ACİL YOK? SORUN DEĞİL. HER ZAMAN YARDIMCI OLMAKTADIR.
    Yol yardımı Mopar’ın birçok yolundan biridir®senin için burada. Mopar Araç Koruması ile sertifikalı, fabrikada eğitilmiş teknisyenlere, orijinal Mopar parçalarına ve servisine ve en önemlisi gönül rahatlığına erişebilirsiniz.
Dodge oto çekiçi hizmetleri Dodge oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir