Kategoriler
Balıkesir Dursunbey

Dursunbey Oto Çekici

Çekme, arabanızın bir noktadan diğerine taşınması anlamına gelir. Dursunbey Oto Çekici, özel bir düz yataklı çekicinin arkasında yapılır. Genellikle bu, bir aracın artık çalışmadığı zamanlar için ayrılmıştır.

Dursunbey Oto Çekici

Araçlar, düzgün çalışsalar bile başka durumlarda çekilebilir.Birisi tutuklanırsa veya polis, sürücünün aracı hareket ettirmesine izin verilmediğini belirtirse , bunun yerine bir  çekici kamyon şirketi aracı hareket ettirir. Bazı insanlar yeni bir araç satın aldıktan sonra çekici hizmetlerini kullanırlar. Böylece onu kaydettirmeden önce eve götürürler.

Ana fikir, bir sürücü bir aracı kendi başına hareket ettiremediğinde veya hareket ettirmemesi gerektiğinde, çekme hizmetlerinin kullanılmasıdır. Çoğu araba sigortası şirketi, ekstra bir aylık ücret karşılığında çekme hizmetleri sunar. Bu, yol kenarı yardım paketine dahil olabilir veya olmaz. Yalnızca çekme hizmetleri veya yol kenarı hizmet paketleri için seçenekler olur .

Bir kişi yalnızca çekme hizmetlerini seçerse, tam yol kenarı paketleriyle birlikte gelen ekstra yardımı alamaz. Bu, bazı insanlar için iyi çalışıyor.

Diğerleri, gerekirse ekstra yardım alma seçeneğini tercih eder. Yani, araç eve çekildikten sonra yardımcı olacak başka birini bulmaya gerek kalmadan. Bir kişinin arabasını çekmek isteyebileceği birkaç durum vardır. En bariz ve yaygın sebep, arabanın çalışmamasıdır.

Arabalar pek çok şey için çalışmayı durdurur. Çekme ile yol kenarı paketi almaya karar verirseniz, bunlardan bazıları kolayca düzeltilir. Diğer öğeler yalnızca tam bir garaj ve uygun aletlerle bir tamirci tarafından tamir edilir.

Yeni bir satın alma işlemiyse, arabanızı çektirmek isteyebilirsiniz. Sigortalanana ve yerel Dursunbey Oto Çekici’nize kaydedilene kadar araç kullanmak yasal değildir. Arabayı ikamet ettiğiniz yere çekmek, sürüş riskini almaktan daha akıllıca bir seçimdir.

Yol Yardımı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Bu rahatsızlıklar sonunda araba kullanan herkesin başına gelir. Peki bu olduğunda kimi arayacaksın? Hayalet Avcıları dediyseniz, bu tam olarak doğru değil! Çözüm yol yardımı olacaktır. Ancak yol yardımı nedir ve neden tüm sürücüler için gereklidir? Bu yazıda yol kenarı hizmetlerinin içini ve dışını keşfedecek ve gerekliliğini göstereceğiz.

Yol yardımı, sürücülere kolay düzeltmelerde yardımcı olmak için tasarlanmış bir hizmet paketidir. Araçlarınız bozulduğunda veya sizi mahsur bıraktığında yardımınıza gelen bir hizmettir. Örneğin, araç sürüyorsanız ve arabanızın aküsü aniden ölürse, burası yol yardımı olarak adlandıracağınız yerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir