Kategoriler
Balıkesir Edremit

Edremit Oto Çekici

Kendinizi mahsur bulduğunuzda, yol yardım şirketinizin numarasını arayın ve sorununuzu Edremit Oto Çekici söyleyin. Size yardımcı olmak ve aracınızı incelemek için bir tamirci gönderecekler.

Edremit Oto Çekici Ne Yapar?

Basitçe söylemek gerekirse, aracınızdaki bir sorun nedeniyle mahsur kalırsanız, bu tür bir hizmet sizi kurtarmaya gelir.

Paketlere dahil olanlar bir sağlayıcıdan diğerine değişir. Çekme genellikle bir yardım paketinin bir parçası olarak sağlanır, ancak her zaman böyle değildir. Çekmenin yanı sıra, aşağıdaki öğeler genellikle dahildir:

Pil servisi

Düz Lastik Servisi

Yakıt Teslimatı 

Lokavt Hizmeti

Kurtarma Hizmetleri

Peki bu hizmetler gerçekte ne için? Çünkü politikaların çoğu, yol kenarı yardım paketlerinin neleri kapsayacağına dair katı yönergelere sahiptir. Ne olduklarını görmek için en sık dahil edilen hizmetlere bakalım.

Edremit Oto Çekici

Aracınız sizi mahsur bırakırsa, tamirciye götürmeniz gerekir çünkü çekme, çoğu politikaya dahil olan bir seçenektir. Çekme şirketleri aracınızı en yakın tamirciye çekecek olsalar bile , mil sınırlamaları olabileceğini ve tercih edilen bir yere gitmek için ekstra ücret alabileceklerini unutmayın.

Pil Servisi

Piller ara sıra ölür ve yeniden şarj edilmeleri gerekir ama akü servisi ile arabanızı atlatabilirsiniz. Bu hizmet, sizinki şarj olmuyorsa yedek pil sağlamayı kapsamaz. Yol kenarı yardım planlarının çoğu, pilinizi takviye ederek bitmiş pillere yardımcı olur.

Düz Lastik Servisi

 Patlak bir lastik, yoldaki diğer sürücüler için bir tehdit oluşturur, bu nedenle bunun mümkün olan en kısa sürede düzeltilmesini isteyeceksiniz. Yol yardımı, dairenizi yedek olarak değiştirmesi için bir tamirci gönderecektir.

Burası, patlak lastiğinizi değiştirmek için bir kişinin geldiği yerdir çünkü daireyi araçtan çıkaracaklar ve üzerinde sürülebilen yenisiyle değiştirecekler.

Bu hizmet bir yedek lastiği içermez. Arayan kişinin kendine ait bir yedek lastiği olmalıdır. Yedek lastikler genellikle bazı araçların bagajında ​​veya arkasında bulunur.

Yakıt Teslimatı

Hiç gaz almayı unuttunuz mu? Daha fazla yakıt kalmadığından arabanız aniden titremeye başlar.

Yakıt dağıtımının devreye girdiği yer burasıdır. Bu hizmetle, sizi bir sonraki servis istasyonuna götürmek için birisi size tahsis edilen miktarda benzin galonu getirecektir.

Lokavt Hizmeti

Bunu bir “araba çilingir hizmeti” olarak biliyor olabilirsiniz. Anahtarlarınızı araçta kilitlediyseniz, birileri size kilidi açmanıza yardım edecek. Kırık pencere gerekmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir