Kategoriler
Ankara Elmadağ

Elmadağ Oto Çekici

Elmadağ Oto Çekici Uzman 24 Saat Hiç otomobilinizin çalışmayacağı bir senaryoda bulundun mu? Hiç otoyol kenarında mahsur kaldınız mı? Pek çok durumda, benzininiz bittiği için patlak bir lastik tamiri, kolay bir takviye ile çalıştırma veya yakıt ikmali konusunda yardıma ihtiyacınız vardır.

Diğer zamanlarda daha ciddi olabilir ve en yakın tamirci servis merkezine güvenilir bir araç çekmeye ihtiyacınız olabilir. Elmadağ Oto Çekici, standart yol yardımından acil durum durumlarına ve daha şiddetli arazi çekmeye kadar yol kenarı güvenliğinize adanmıştır.

Çekme şirketimizi rakiplerinden ayıran nedir? Elmadağ Oto Çekici, çeşitli talihsiz koşullarda her hafta çok sayıda kişiye yardım etme konusunda yılların deneyimine sahiptir.

Sürücülerimiz ve operatörlerimiz sadece günün 24 saati hazır değil, aynı zamanda sertifikalı, sigortalı ve uyarlanabilir uzmanlardır. Anahtar programları gibi bilgisayarlı teknik işlerin yanı sıra kilit açma ve çok sayıda çekme yöntemi ile ilgilenebilirler.

Biz aynı şekilde yepyeni tüketicilere özel teklifler ve teklifler arz yüzden bizim telefon numarasını saklamak ve sadece herhangi bir yol kenarında acil durumlarda bizi arayın.

• Yol Yardımı şunları içerir:
• “Araç açılmıyor” hizmetleri.
• Araç aküsünü şarj edin.
• Benzin Dışı Yakıt Doldurma.
Lastik Değimi.
• Çekici kamyon tekerleği asansörü.
• Araba yedek aküsü.
• Ateşleme değişimi.
• Acil durum çilingir profesyonel hizmetleri (örneğin otomobil anahtarlarınızın değiştirilmesi, araç kilidinizin alınması ve daha fazlası).

Aynı şekilde, arabanız veya kamyonunuzun aküsü bittiğinde, yoldaki diğer dost sürücü ve yolculardan yardım almanız mümkündür. Bununla birlikte, akorlar her zaman yeterince uzun değildir veya sürücülerin hiçbiri araba veya kamyon aküsünü şarj etmek için fişleri tam olarak nereye yerleştireceğini bilemez.

Elmadağ Oto Çekici Bazen, arabayı veya kamyon aküsünü şarj edemeyebilirsiniz,

bu da sizi şu anda sahip olduğunuz bozuk çalışmayan pili telafi etmek için yeni bir yedek almak zorunda kalmaya zorlar.

Personelimizde sahip olduğumuz eğitimli profesyoneller, yalnızca akünüzü etkili bir şekilde başlatmak için gereken farkındalığa ve araçlara sahip değildir; ayrıca arabanın veya kamyonun karayoluna geri dönmeye hazır olmasını da sağlayacaktır.

Tüm hizmetlerimiz haftanın yedi günü, günün 24 saati mevcuttur. Profesyonellerimiz, otomobil çekme sektörünün en iyisidir. En son otomobil ve kamyon çekme ve yol kenarı yardım haberlerinden haberdar olurlar ve bu alanda uzun yıllara dayanan uzmanlığa sahiptirler.

Arabanız veya kamyonunuz açılmazsa, uzmanlarımız sorunu tespit etme ve arabanın veya kamyonun kontağın değiştirilmesi veya akünün değiştirilmesi gibi daha basit bir şey dahil o anda yardım sağlama anlayışına sahiptir.

Ayrıca, makul fiyatlar esasına göre ilgileniriz ve sizden telefonda belirtilen fiyattan daha fazlasını talep etmeyeceğiz.

Bu nedenle, herhangi bir zamanda, araba veya kamyon çekmeniz, yol kenarı bakımı almanız ve hatta araç çilingir profesyonel hizmetleri almanız gerekebilir,

Elmadağ Oto Çekici’ye güvenebilirsiniz. Arabanın dışında mı kaldınız? Araba çalışmayacak mı? Benzin bitti mi? Teknisyenlerimizden hızlı, kapsamlı ve özenli hizmet bekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir