Kategoriler
Esenyurt İstanbul

Esenyurt Oto Çekici

Esenyurt Oto Çekici Araba Çekme Yetenekli sürücülere sahip saygın bir çekme hizmeti yardım şirketi seçerek, aracınızın bakıma alındığını bilirsiniz.

Kaza Sahnesi Temizliği

Bir kaza mahallinin temizlenmesini yönetir ve denetleriz; Kazadan sonra zamandan ve stresten tasarruf etmenizi sağlar.

24 saat Araç Değişimi

Esenyurt Oto Çekici ile, sizi hemen yola geri götürmek için kendi geniş ürün yelpazemizden bir yedek araç sağlıyoruz.

24 Saat Saklama

Güvenli depomuz, seçtiğiniz tamirciye teslim etmek için uygun düzenlemeler yapılana kadar mükemmeldir.

Sigorta Onaylı Tamirhaneler

Onaylı tamircilerimiz, sizi mümkün olan en kısa sürede normale döndürmek için en kısa sürede aracınız üzerinde çalışabilirler.

Şirket İçi Ekip

Deneyimli şirket içi ekibimiz, kaza yardımı ve Esenyurt’ta Hızlı Müdahale Çekme konusunda uzmandır.

*Esenyurt’ta 24 Saat Araç Arızası Kurtarma Servisi

Esenyurt ve çevresinde bir araba arıza kurtarma hizmeti sağlar ve motosikletler, kamyonetler ve hafif ticari araçlar dahil olmak üzere aracınızı belirttiğiniz yere çeker. Arıza giderme veya yol yardımına ihtiyacınız varsa bizi hemen arayın.

Esenyurt Oto Çekici, bir arıza veya kaza durumunda her tür otomobil ve motosikleti kurtarır. Geniş bir araç teslim yelpazesine hizmet veriyoruz. Hizmet yelpazemiz ayrıca uzman motosikletler, arazi aracı kurtarma ve düşük veya modifiye edilmiş araçları da kapsamaktadır.

Gerekirse, aracınızın güvenli bir şekilde depolanmasını da sağlayabiliriz. Tüm araçlarımız tam sigortalıdır.

Esenyurt Oto Çekici Otoyolda arabanız arızalanırsa ne yapmalı?

Otomobilinizin otoyolda arızalanması durumunda, sert omzu çekin, tehlike ışıklarını açın ve aracı terk edin ve bariyerin arkasında durun. Güvenlik üçgeniniz varsa, bu 2 arabayı arabanızdan uzağa yerleştirin. Otoyol arıza kurtarma konusunda size yardımcı olabiliriz.

Döner kavşaklar, virajlar, yoğun yollar gibi diğer sürücüler için görüş mesafesinin zayıf olduğu herhangi bir yerde aracınızı bırakmayın. Elbette, bu her zaman mümkün değildir, ancak aracı, aracın tehlike ışıkları açıkken terk etmeyi ve mümkünse,

diğer sürücüleri yavaşlatmaları veya ihtiyati tedbirler almaları için uyarmak için aracınızın 45 metre arkasına yerleştirilmiş bir üçgen reflektörü kullanmayı unutmayın. Bir çarpışma veya kazadan sonra yardıma ihtiyacınız olursa, kurtarma hizmetini ayarlamadan önce lütfen acil servis ana operatörünü arayın. Esenyurt Oto Çekici,  yol yardımı, acil durum arıza, çekme ve nakliye hizmetleriyle her gün aile arabalarına ve hafif ticari araçlara yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir