Kategoriler
Fatih İstanbul

Fatih Oto Çekici

Fatih Oto Çekici Bugün arabanızın bozulmasını beklemiyordunuz, ama şimdi mahsur kalmışsınız ve yol kenarında yardıma ihtiyacınız var. İşte o zaman

Fatih Oto Çekici’yi aramanız gerekir Lastik onarımı, yakıt ikmali, kilitleme yardımı, akü takviyesiyle çalıştırma ve çekme hizmeti sağlıyoruz. Bir çekici veya yol yardımı hizmeti talep etmek için çalışma saatlerimizde bizimle iletişime geçin.  

Hızlı Yanıt Süreleri

Patlak bir lastik, boş yakıt deposu veya diğer yol kenarı problemleri sizi saatlerce yolda tutmamalıdır. Bir arama ve Fatih Oto Çekici ekibi, bulunduğunuz yere bir servis kamyonu gönderecektir.

İşletmemizin hızlı toparlanma süreleriyle gurur duyuyoruz çünkü kimsenin bekletilmekten hoşlanmadığını biliyoruz.

Lastik Tamiri ve Değişimi

Patlamış bir lastikle mi takıldınız? Sorun değil. Mobil lastik tamiri ve değişimi sağlıyoruz. Bir servis teknisyeni, onarımın güvenli olup olmadığını belirlemek için lastiğinizi inceleyecektir.

Bir yedek lastiğe ihtiyacınız olması durumunda, önde gelen lastik markalarından geniş bir lastik yelpazesine sahibiz . Varsa bir yedek lastik veya halka lastik de takabiliriz.

Pil Atlama Başlangıcı

Bitmiş bir akü, arabanızı veya kamyonunuzu çalıştırmanızı engellediğinde, bizden takviye isteyin. Yeni bir pile ihtiyacınız varsa, yerinde kurulum için mağazamızdan çok çeşitli yedek parçalar sunuyoruz.

Her hedefe zamanında ulaşmak için güvenebileceğiniz bir ulaşıma ihtiyacınız var. Eski pillerin yolunuza çıkmasına izin vermeyin.

Kilitleme Yardımı

Bazen bir gün daha kötüye gitmez ve sonra anahtarları arabanızın içinde kilitlersiniz. Ama sorun değil, çünkü Fatih Oto Çekici sizi tekrar içeri sokabilir.

Bu şekilde, arabanızı kilitlemenize gerek kalmaz. Bunun yerine kilitlenme yardımı için bizi arayın.

Fatih Oto Çekici Yakıt Teslimatı

Görünürde bir istasyon olmadan yakıt bitti mi? Fatih Oto Çekici yakıt dağıtımı sağlar. Bizi mobil benzin istasyonunuz olarak kabul edin. Deponuza yakıt ikmali yapacağız ve sizi tekrar yola koyacağız.

Yakın zamanda yakıt doldurduysanız ancak yakıt kaynağınız anormal derecede hızlı tükendiyse, deponuza göz kulak olmanızı öneririz.

Çekme Hizmeti

Aracınız çalışmaz durumda mı? Fatih Oto Çekici, çekme hizmeti vermektedir. Arabanız çalışmayı bıraktığında ortaya çıkan hayal kırıklığını ve endişeyi anlıyoruz.

Teşhis ve onarım servisi için sizi oto tamir atölyemize geri çekebilir veya seçtiğiniz yerel bir varış noktasına götürebiliriz.

*Ücretsiz Yol Yardımı Yol Kenarı Yardımı

Yolda ® yol yardımı yalnızca sıvı değişim hizmeti satın alındığında kullanılabilir.
Sunulan Hizmetler:

• Çekme Yardımı *

• Hızlı Başlatma Yardımı

• Lastik Değişim Yardımı

• Lokavt Servis Yardımı

• Yakıt ve Sıvı Dağıtımı(gaz, diğer sıvılar veya anahtar değişimi dahil değildir)* Kazalar ve araç sakatlıkları için çekme mevcuttur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir