Kategoriler
Ferrari Yol Yardım

Ferrari Yol Yardım

Ferrari Yol Yardım size günün 365 günü, günün 365 günü huzur sağlamak için Yol Yardım Programı sunuyor! Ferrari Yol Yardım uygulaması sahiplerine yardımcı olmak için uygun ve kolay bir yoludur. Ferrari’niz ister yeni ister garanti kapsamında olsun, Continental Ferrari Servis Departmanı size yardımcı olmak için burada!

Ferrari Yol Yardım programına kaydolduğunuzda, en yakın fabrika Yetkili Ferrari bayisine 100 Km mesafeye kadar ücretsiz çekme dahil ücretsiz bir yıl garanti alacaksınız. Program yeni bir Ferrari ve garanti dışı Ferrari modelleri için kullanılabilir. Bir Ferrari Güç Programı kapsamındaki Ferraris bu program için uygun değildir. Continental AutoSports servis departmanına aracınızın uygun olup olmadığını sorun.

Uygun Yardım şunları içerir:

Bitmiş akü, patlak lastik, kilitlenme, yakıt bitişi, mekanik sorunlar ve daha fazlası için yardım.
Randevu almak için tercih ettiğiniz bayi olarak Continental AutoSports’u seçin.
Aracın yerini belirlemek için GPS, harita veya uydu kullanın.
Servisi ve tahmini varış zamanını onaylayın.
Ferrari VIN Araç Kimlik Numarası uygunluğu onaylar.

Ferrari Yol Kenarı Yardım hizmeti,

Ferrari’yi , nereden gelmeyi seçtiklerine bakılmaksızın, Ferrari’lerinin gönül rahatlığıyla tam olarak güven içinde olmak isteyen müşterilere sunulmaktadır . Servis günde 24 saat, yılda 365 gün yeni otomobilin garantisi ve uzatılmış garanti süresi boyunca kullanılabilir.

Ferrari sahipleri , aşağıdaki nedenlerden biri nedeniyle araçlarının hareketsiz hale getirilmesi durumunda yol yardımına sahiptir :

Yıkmak
Bir kaza
Kısmi veya Denenmiş Hırsızlık
Patlak Lastik
Yakıt Eksikliği
Bitmiş şarj


Kayıp ve / veya Bozuk Anahtarlar veya Hırsızlıktan Sonra Yeniden Bulundu
Bu hizmet sayesinde, müşteri, araçlarını en yakın yetkili Ferrari bayisine çekebilen veya aşağıdaki durumlarda küçük acil onarımlar gerçekleştirebilen bir yol yardım aracı isteyebilir:

Depo, Yağlayıcılar, Soğutma Sıvısının Doldurulması
Patlak Lastik Tamiri
Pilin Bitmesi Durumunda Takviye

Müşteriler iPhone ve Android Telefonlar için yeni Ferrari Yol Yardımı uygulamasıyla kolayca kaydolabilirler. Uygulamayı indirip araçlarını kaydettiklerinde programın bir yıllık ücretsiz programını alacaklar. Programla, Yol Yardımına ihtiyaç duyan müşteriler, devre dışı bırakma yerinden en yakın yetkili Ferrari satıcısına 100 km’e kadar ücretsiz çekme ile kaplanıyor.

Kayıt kolaydır – “Ferrari Yol Kenarı Yardımı” nı arayarak iPhone ve Android telefonlar için yeni Ferrari Yol Yardımı uygulamasını indirin.

Zaten Yol Yardımı kapsamına sahip müşteriler için, uygulama hızla iletişime geçmenin veya Ferrari Concierge gibi diğer özelliklere erişmenin kolay bir yoludur.

Yol dışı Yardımı garanti dışı müşterilere sunma, uygulama aracılığıyla basit kayıt olanağı sağlama ve ücretsiz Yol Yardımı sunma, hepsi Ferrari ailemizi aramaya katkıda bulunuyor.

Ferrari oto çekiçi hizmetleri Ferrari oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir