Kategoriler
Fiat Yol Yardım

Fiat Yol Yardım

Fiat Yol yardım Bu , bir sorun varsa, ihtiyaçlarınıza uygun eksiksiz bir yardım hizmeti bulunduğunu bilerek güvenli seyahat etmenizi sağlar .

Çözümümüz, sürüş sırasında maksimum gönül rahatlığını garanti eder, bir şeylerin yanlış gitmesi durumunda size ve arabanıza yardımcı olur.

Dahası, perakendeci atölyesi çalışma saatleri hakkında bir bilgi hizmeti sunuyoruz, bu yüzden bize ihtiyacınız varsa her zaman yanınızdayız!

Fiat Yol yardım – SERVİS AKTİF YOL YARDIM


Ücretsiz Yol Yardım (SARA) , yılda 365 gün, Avrupa çapında size günün 24 saati tam bir rahatlık sağlayan 1 yıllık bir yardım ürünüdür; Ürün, 15 yaşına kadar tüm Fiat araçları için geçerlidir ve Fiat Chrysler Automobiles (FCA) Yetkili Servis Ağı tarafından sunulan hizmet teklifinin bir parçası olarak size ücretsiz olarak verilir. *

  • Yalnızca katılımcı perakendeciler.

Fiat Yol yardım EVRENSEL TELEFON NUMARASI


Fiat’ı büyük Avrupa ülkelerinden * 00 800 342 800 00 Telefon * numarasını kullanarak arayabilirsiniz. Hızlı arama sistemimizi kullanın – telefon anahtarınızda 444 22 55

  • Yurt dışından veya bir cep telefonundan çağrı yaparsanız, arama ücretlerini kontrol etmeyi unutmayın.

Fiat Yol yardım MOPAR KAZA DESTEK HİZMETİ


Bir kazaya karıştığınızda, sigortanızı bilgilendirmeden önce Mopar Kaza Destek Servisi ile iletişime geçtiğinizden emin olun. Güvenli bir yerde olduğunuzdan ve sizin adınıza atanmış bir “Acil Durumda” irtibat kişisiyle iletişime geçtiğinizden emin olacağız. Kendini işine adamış İngiltere ekibimiz, sizi kaza sürecinde size rehberlik etmek ve mobil hale getirmek için haftanın 7 günü 24 saat boyunca aramanıza cevap verebilir. Aracınızı orijinal Mopar Parçalarının kullanıldığından emin olarak ağımızda tutacağız ve size 5 yıl onarım garantisi sunacağız. Daha fazla avantaj için burayı tıklayın .

Fiat Yol yardım BİZİMLE ASLA ARAÇ OLMAYACAKSINIZ


Aracınızı onarım için atölyemizde tutmamız gerekirse, belirli koşullara tabi olarak aracınızı tamir ederken size bir nezaket aracı vereceğiz.

Sorun elde ederken ediyoruz seyahate sizi gerçekleşirse, biz yolculuğunuzu devam eden giderlerin hallederiz gelen, taksiler için istasyona almak için araç kiralama sen * seyahat devam böylece.

Fiat Yol yardım MESAFELERİ KISA YAPALIM


Arabanız evinizden 50 km / 31 km daha fazla bozulursa , sizi seyahat arkadaşlarınızla birlikte masraflarımıza * geri getireceğiz : otel için hemen tekrar gidemezseniz ve geri gel ve tamir edildiğinde arabanı topla. Ve arabanızı onarmak için gereken süre 5 günden fazla ise, arabanızı size veya yaşadığınız yere yetkili satıcıya götürmek için masrafları * ödeyeceğiz.

  • Aracınızın Garanti ve Servisleri el kitabını kontrol etmeyi unutmayın, böylece verilen hizmetler için her zaman tam şartlar ve koşullara sahip olursunuz.

1 Mart sonrasında satın alınan tüm Fiat Professional araçlar için Yol Yardımı politikası st 2013.

Fiat Group Automobiles UK Ltd, Fiat Professional Assistance Service’i (Ülkelerde ve sahibinin politika bilgisinde gösterilen yöntemlere göre) Türkiye’de ilk kayıt tarihinden itibaren 36 ay süreyle sunmaktadır.

Müşteriler için Fiat Profesyonel Yardım Hizmeti yılın her günü, günün 24 saati garantilidir.

Sunulan hizmetlere ihtiyacınız varsa , İstanbul‘da ücretsiz olarak ulaşılabilen Evrensel Ücretsiz Telefon 444 22 55 numarasını çevirmeli ve seçenek 1 – Yol Yardımı’nı seçmelisiniz .

(Bazı Avrupa ülkelerindeki belirli cep telefonlarından ve genel telefonlardan yapılan aramalar, telefon operatörü tarafından uygulanan tarifelere göre ücretlendirilebilir.)

Fiat Yol yardım Haftanın 7 günü 24 saat Sunulan hizmetlerin

Tüm ayrıntıları için lütfen Yol Yardım Politikası politikasına bakın.

AA Güvencesi Yeni Fiat Professional Araç ilk kayıt tarihinden itibaren 3 yıl süreyle şarj bazında bir ücretsiz,

Otomobil Derneği tarafından sağlanan bir sigortalı hizmettir tarihinde veya 1 sonra st 28 Şubat 2013 tarihine kadar Ocak 2011’de . AA Güvencesi,

Genel Sigorta Finansal Hizmetler Otoritesi tarafından yetkilendirilen ve düzenlenen FGA Wholesale UK Limited aracılığıyla sağlanır. AA Assurance, minibüsünüzle ilgili bir sorundan ve size ve yolcularınıza verilen rahatsızlıktan kaynaklanan yolculuğunuzdaki kesintileri en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Olası bir arıza veya kaza durumunda, AA Güvencesi kapağı, AA ve Fiat bayi ağının kaynaklarına erişmenizi sağlar.

En son teknolojiyi kullanan 3.500’den fazla devriyeye sahip AA,

çağrılarınıza hızlı bir yanıt sağlamak için uzman çağrı yönetimi personeli aracılığıyla hazırdır.

Yol Yardımı’ndan Relay Plus’a kadar hangi düzeyde hizmete ihtiyacınız olursa olsun AA Assurance, Avrupa’nın en büyük otomobil organizasyonuna her zaman erişebilmenizi sağlar.

AA Güvence teminatı, aşağıdaki hizmetleri sağlayan günde 24 saat, yılda 365 gün kullanılabilir:

Fiat Yol yardımı


Minibüsünüz yol kenarında hareketsiz kalırsa, ilk öncelik sizi mümkün olan en kısa sürede tekrar mobil hale getirmektir. Çoğu durumda, sorun teşhis edilecek ve yol kenarında çözülecektir. Bunun mümkün olmadığı durumlarda,

Relay ve Relay Plus’ın ek servislerini arayabilirsiniz.


düz bir akü veya daha ciddi bir şeyden dolayı evde hareketsizse, AA yardım çağrınıza cevap vermeye hazırdır. Röle
Van yedi yolcuya kadar olan kurtarma, ve en yakın Fiat Bayi veya İstanbul içinde başka tek bir konuma arkasına röle.

Relay Plus


Minibüsünüzün geçici olarak hareketsiz kalması durumunda yolculuğunuza devam etmenin en uygun yolunu bulmanıza yardımcı olacak bir dizi seçenek sunan Relay’ın bir uzantısı –

seçim yapabileceğiniz seçenekler arasında 48 saate kadar acil durum araç kiralama ya da alternatif seyahat düzenlemeleri veya geceleme. Yükün Sürdürülmesi


Araç sabitlenirse ve makul bir süre içinde yerel bir onarım yapılamazsa,

aracın yükünün İstanbul anakarasındaki bir Ankara varış noktasına teslim edilmesini sağlayan Relay Plus ile birlikte sunulur.


Türkiye Cumhuriyeti’nde Avrupa Yardım , Anakara Avrupa, Akdeniz ve Türkiye’nin tüm adaları * Kaza Yönetimi


Asgari rahatsızlık ile tekrar yola çıkmanız için hasar teslimi ve onarım çalışmalarının tüm yönlerinde uzman yardımı sağlar. * Ayrıntılar için tüm hüküm ve koşullara bakın.

Servis kısıtlamaları ve sınırlarının ayrıntılarını içeren AA Güvencesi’nin tüm şart ve koşullarının bir kopyası için Satış Koordinatörü, AA İş

Fiat oto çekiçi hizmetleri Fiat oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir